Депутатська комісія облради погодила проєкт щодо реставрації пам'яток архітектури в Одесі

08 листопада 2021 р. 17:12

ОДА Одеса Одеська обласна рада

Постійна комісія Одеської обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності Одеської обласної державної адміністрації підтримала проєкт розпорядження голови Одеської облдержадміністрації про перерозподіл доходів та видатків обласного бюджету на 2021 рік.

Згідно з документом, планується передбачити  субвенцію з державного бюджету на ремонтно-реставраційні та консерваційні роботи пам’яток культурної спадщини на суму 60 мільйонів гривень, повідомив Центр публічних розслідувань.

З них 30 млн грн будуть направлені на ремонтно-реставраційні роботи Нової біржі (Одеська обласна філармонія). 15 млн грн — на проведення ремонтно-реставраційних робіт Палацу Потоцьких (Одеський художній музей). Ще 15 млн грн — на ремонтно-реставраційні роботи Палацу Абази (Одеський музей західного і східного мистецтва).

Крім того, на 10 млн грн буде збільшено видатки розвитку спеціального фонду на капітальний ремонт Одеської обласної школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць».

220 тис. грн буде виділено КП «Облтрансбуд» на розробку проєктно-кошторисної документації для проєктування системи протипожежної безпеки нежитлових будівель та споруд на вулиці Успенській, 4 в Одесі.

Зазначимо, що департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації оголосив тендер для пошуку підрядника, якому заплатять за ремонтно-реставраційні роботи на будівлі-пам’ятці національного значення – «Нова Біржа» Одеська обласна філармонія з очікуваною вартістю закупівлі у 58 мільйонів. 

А також тендер для обрання реставратора будівлі — пам’ятки національного значення — «Палац Потоцьких» (Одеський художній музей) з очікуваною вартістю закупівлі у 142 мільйони 857,2 тисячі гривень. 

І тендер для обрання реставратора будівлі — пам’ятки національного значення «Палац Абази» (Одеський музей Західного та Східного мистецтва)  з очікуваною вартістю закупівлі у 78 мільйонів 788,9 тисяч гривень. 

Раніше Кабінет Міністрів України планує направити субвенції на реставрацію Одеського національного художнього музею, філармонії та Музею західного та східного мистецтва.  

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Ренійська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердила низку заходів щодо запобігання виникненню пожеж, загибелі та травмуванню людей під час пожеж, відпочинку на водних об'єктах та використання виробів, організації профілактичної та інформаційно-роз'яснювальної роботи на території Ренійської міської територіальної громади в 2022 році. Як повідомляє кореспондент ІзбірКому, у … читати далi

Російські псевдомиротворці що дислокуються у Придністров'ї отримали завдання відновити військовий аеродром та техніку в Тирасполі. Про це повідомив очільник Одеської ОДА Максим Марченко. Проте за його словами, приказ був відданий марно тому що техніка 30 років не експлуатувалася, а запчастини вочевидь були продані. Тож наразі устаткування аеродрому та техніка, за … читати далi

Турецьку заставну плиту, яка свідчить про ремонт південно-західної вежі цитаделі Білгород-Дністровської фортеці у XVII сторіччі, відновили та встановили 22 травня. Про це повідомив ректор Південноукраїнського педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, депутат Одеської обласної ради Андрій Красножон. За його словами, оригінал плити був втрачений, ймовірно, під час румунської окупації Одеси. … читати далi

Верховна Рада України затвердила указ президента Володимира Зеленського щодо продовження дії военного часу до 23 серпня.  Відповідне рішення 22 травня підтримали 320 народних обранців.  Минулого разу 21 квітня Верховна рада ухвалила президентський законопроєкт про затвердження указу "Про продовження терміну дії воєнного стану в Україні", яким воєнний стан продовжувався до 24 травня, вочевидь, тепер … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР