Депутатська комісія облради погодила проєкт щодо реставрації пам'яток архітектури в Одесі

08 листопада 2021 р. 17:12

ОДА Одеса Одеська обласна рада

Постійна комісія Одеської обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності Одеської обласної державної адміністрації підтримала проєкт розпорядження голови Одеської облдержадміністрації про перерозподіл доходів та видатків обласного бюджету на 2021 рік.

Згідно з документом, планується передбачити  субвенцію з державного бюджету на ремонтно-реставраційні та консерваційні роботи пам’яток культурної спадщини на суму 60 мільйонів гривень, повідомив Центр публічних розслідувань.

З них 30 млн грн будуть направлені на ремонтно-реставраційні роботи Нової біржі (Одеська обласна філармонія). 15 млн грн — на проведення ремонтно-реставраційних робіт Палацу Потоцьких (Одеський художній музей). Ще 15 млн грн — на ремонтно-реставраційні роботи Палацу Абази (Одеський музей західного і східного мистецтва).

Крім того, на 10 млн грн буде збільшено видатки розвитку спеціального фонду на капітальний ремонт Одеської обласної школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць».

220 тис. грн буде виділено КП «Облтрансбуд» на розробку проєктно-кошторисної документації для проєктування системи протипожежної безпеки нежитлових будівель та споруд на вулиці Успенській, 4 в Одесі.

Зазначимо, що департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації оголосив тендер для пошуку підрядника, якому заплатять за ремонтно-реставраційні роботи на будівлі-пам’ятці національного значення – «Нова Біржа» Одеська обласна філармонія з очікуваною вартістю закупівлі у 58 мільйонів. 

А також тендер для обрання реставратора будівлі — пам’ятки національного значення — «Палац Потоцьких» (Одеський художній музей) з очікуваною вартістю закупівлі у 142 мільйони 857,2 тисячі гривень. 

І тендер для обрання реставратора будівлі — пам’ятки національного значення «Палац Абази» (Одеський музей Західного та Східного мистецтва)  з очікуваною вартістю закупівлі у 78 мільйонів 788,9 тисяч гривень. 

Раніше Кабінет Міністрів України планує направити субвенції на реставрацію Одеського національного художнього музею, філармонії та Музею західного та східного мистецтва.  

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

З 17 травня по 12 листопада 2021 року командою проєкту Infocrime Одеса за підтримки британського фонду Thompson Reuters, у партнерстві з Інститутом масової інформації було проаналізовано 41 тис. 697 публікацій: 33 тис. 943 повідомлення в 14 місцевих медіа, 6 тис. 884 дописів у їхніх Телеграм-каналах та 870 постів у Фейсбуці 6 місцевих політиків, … читати далi

26 листопада вночі в Одесі на 68 році життя не стало Олександра Лобєєва, майстра світла та оператора Одеської кіностудії, а також співзасновника Музею техніки кіно. Про це повідомили на сторінці Одеської кіностудії. Олександр Лобєєв входив до Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України та був нагороджений Почесним іменним знаком «Легенда Одеської кіностудії». Фото: Музей кіно Прощання відбудеться у неділю 28 листопада о 14:30 у Валихівському провулку. … читати далi

30 листопада 2021 року відбудеться пленарне засідання шістнадцятої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання. Всього до рекомендованого порядку денного сесії, опублікованого на офіційному сайті ради, внесено сорок проєктів рішень. На відміну від попередніх сесій, проєкти рішень шістнадцятої сесії неможливо розподілити за категоріями, окрім, наприклад, земельної. Регулюванню земельних відносин присвячено двадцять п'ять із сорока проєктів … читати далi

Міністерство охорони здоров'я у своєму щоденному звіті про перебіг COVID-19 в країні повідомило про 624 нових випадки, зафіксованих в Одеській області за добу 26 листопада. Також виявлено 18 летальних випадки та 741 одужання. Таким чином, Одеська область випала з п'ятірки лідерів та посіла десяте місце в країні за кількістю випадків інфікування за добу. Перша п'ятірка регіонів-антилідерів виглядає так: … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР