250 тисяч євро та коштовності: що вказав в декларації голова Одеської обласної ради

ІзбірКом продовжує слідкувати за деклараціями народних обранців. Тож наразі розглянемо, які статки має голова Одеської обласної ради Григорій Діденко.

Власної нерухомості в очільника облради немає, але дружина Юлія Діденко має:

  • квартиру у Києві площею 32,2 кв. м з 2014 року;
  • 39,9 кв. м приміщення у Трускавці з 2009 року;
  • земельну ділянку в Угорщині площею 1 тис. 344 кв. м з 2008 року;
  • 33% квартири площею 67,1 кв. м у Донецьку з 2005 року.

Також Юлія Діденко з 2019 року орендує квартиру в Києві площею 154,5 кв. м. В Одесі подружжя Діденків мешкає в квартирі, власницею якої є Лариса Бабич.

Очільник облради має декілька годинників: Glashutte (Німеччина), Breguet (Швейцарія), Romain Jerome (Швейцарія).

Юлія також є прихильницею дорогих годинників, а також коштовностей: годинник Rolex (Швейцарія), підвіска і сережки, білі діаманти та рожеві перлини (Італія), кільце та підвіска, білі діаманти та перлини (Італія), пальто з хутра норки, кофейного кольору з коміром соболя.

Заробітна плата Григорія Діденка в обласній раді складає 46 тис. 643 гривні, дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав – 378 тис. 847 гривень, дохід від відчуження рухомого майна (крім цінних паперів та корпоративних прав) – 111 тис. 590 гривень.

Юлія Діденко в Управлінні справами апарату Верховної Ради України отримує зарплату у 470 тис. 784 гривні та допомогу по догляду за дитиною – 10 тис. 320 гривні.

Готівкою голова ради зберігає 250 тис. євро, а дружина – 230 тис. доларів США.

На банківських рахунках Діденко має 37 тис. 761 гривню. Дружина на банківських рахунках має трохи більше – 77 тис. 487 гривень.

Цінних паперів та транспорту голова Одеської обласної ради не задекларував.

Нагадаємо, що голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький подав щорічну електронну декларацію за 2020 рік. Його заступники також оприлюднили свої доходи.

Також Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднило декларацію одеського міського голови Геннадія Труханова за минулий 2020 рік. 

У порівнянні з декларацією за 2019 рік, 1 січня 2020 року в доньки мера Катерини з'явилась квартира площею 149 квадратних метрів за 1 млн 488 тис. 289 грн, тоді ж в неї з'явилося машиномісце 13,3 квадратних метрів за 219 тисяч 192 гривень.

За період кампанії декларування до Національної комісії з питань запобігання корупції надійшла 791 тисяча 872 декларації і 720 тисяч 509 з них - щорічні декларацій діючих посадовців.

Також  ІзбірКом вирішив подивитись, що в деклараціях заступників міського голови.

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Якщо ви хочете збільшувати кількість розслідувань та аналітичних матеріалів на наших ресурсах - підтримайте нас.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Вздовж узбережжя Чорного та Азовського морів розгорнуто нові автоматизовані базові станції Глобальної морської системи зв'язку      під час лиха та для забезпечення безпеки мореплавства, зокрема, в складі одеських берегових радіостанцій. Про це в дописі у мережі Facebook повідомило казенне підприємство «Морська Пошуково-Рятувальна Служба». Глобальної морської системи зв'язку під час лиха та … читати далi

Одеська митниця оприлюднила результати зовнішньоекономічних операцій, здійснених протягом січня-вересня 2021 року. Згідно з даними пресслужби митниці, у вказаному періоді лідерами з оподаткованого імпорту є: США – 36%; Туреччина – 14%; Китай- 13%; Гана – 6%; Бразилія, Еквадор – по 3%; Грузія, Марокко – по 2%; Румунія, Єгипет, Болгарія – 1%. До … читати далi

Депутати Ренійського міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання в ході п'ятнадцятої сесії міськради внесли зміни до бюджету. За рахунок міжбюджетних трансфертів збільшено дохідну та видаткову частини бюджету громади в цілому на шістнадцять мільйонів гривень, повідомив кореспондент ІзбірКома.  Передусім зазначимо, що за рахунок субвенції з держбюджету на здійснення заходів … читати далi

Лідером за кількістю нових випадків інфікування COVID-19 24 жовтня стала Дніпропетровська область. Відповідні дані з'явились на вебпорталі Міністерства охорони здоров'я України.  Минулої доби в країні інфіковано 20 тис. 791 особу. П'ятірка регіонів з найбільшим поширенням коронавірусної хвороби виглядає так: Дніпропетровська область - 2211; Львівська область - 1509; Харківська область - … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР