Возле Французского бульвара отдадут в аренду 3 сотки земли фирме, связанной с застройщиком бульвара

ООО «Бульвар Проджект» (у фирмы - общие учредители с компанией ЗАРС)  начинают отводить 3,3 сотки земли по адресу: Французский бульвар, 29-Б, под обслуживание и эксплуатацию гаражей общежития.

Такое решение приняла земельная комиссия Одесского горсовета, сообщает Центр публичных расследований.

А недалеко от этого объекта фирма «Бульвар Проджект» переоформляет договор аренды на еще один участок в аренду под общежитием. Она же отводит участок по адресу: переулок Спортивный, 4, площадью 0,1168 соток, для эксплуатации здания общежития. Речь идет о переоформлении аренды до 12 августа 2035 года.

Кроме того, фирма этой же группы компаний "Бульвар девелопмент" отвела рядом чуть более 9 соток земли по адресу: Французский бульвар, 27-А, под административный центр.

Отметим, что комиссия поддержала проект не единогласно, за него не проголосовал Алексей Еремица. Он сказал, что пока воздержится до того, как изучит документы.

Учредители у фирмы общие с компанией ЗАРС – Георгий Бочоришвили и Инесса Каркашадзе. Последней принадлежит 99% уставного фонда. 

В  ЗАРСе ранее комментировали решения об отводе земли и сообщили, что пока о стройке речь не идет, а только об обслуживании.

Фото иллюстративное 

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Систему зважування-в-русі Weigh-in-Motion на мосту через Хаджибейський лиман почнуть монтувати сьогодні, 24 червня о 21:00, через що до 5:00 25 червня рух мостом буде закрито для всіх видів транспорту. Про це повідомили на сторінці Служби автомобільних доріг України в Одеській області.  Також рух транспорту буде закрито з 25 червня з 23:00 до … читати далi

Вибори ректора Державного університету «Одеська політехніка» відбулися 23 червня з єдиним кандидатом - Геннадієм Оборським, який отримав 72,38% голосів виборців. Про це повідомили на сайті вишу.  Вибори відбулися на підставі наказу Міністерства освіти та науки України від 15 квітня "Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Державного університету «Одеська політехніка»".  У травні Міністр освіти та науки … читати далi

Приморський районний суд задовольнив клопотання слідчого Служби безпеки України про здійснення спеціального досудового розслідування щодо уродженки Чорноморська, яка в травні-червні 2014 року добровільно вступила до лав терористичної організації «ДНР». Як йдеться в ухвалі суду, мешканка Одеси, будучи активною учасницею масових акцій на Куліковому полі біля будинку Профспілок у м. Одесі та прибічницею суспільного руху "Антимайдан", після трагічних … читати далi

Державна служба статистики оприлюднила дані про демографічну ситуацію в Україні за січень-лютий 2021 року, які свідчать, що смертність в Одеській області лише у квітні  зросла на 59% у порівнянні із показником останніх п'яти років.  В продовж січня-квітня 2021 року смертність зросла в цілому майже на чверть у порівнянні з п'ятьма попередніми роками - … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР