В одесских школах сделают приоритетным вопрос пожарной безопасности

27 січня 2020 р. 12:24

Депутаты Одесского  горсовета рассмотрели предложения по поводу расходов в этом году на объекты образования, спорта и культуры.

Свои коррективы внесла комиссия по вопросам образования, спорта, культуры и туризма.

По информации Центра публичных расследований, вопрос касался капитальных расходов. Среди объектов культуры назвали только работы на 1 млн в библиотеке на Французском бульваре по программе «Равенство».

Что касается спорта, то указали расходы на новый мультифункциональный спортивный комплекс на улице Королева. Предлагалось выделить 1 миллион гривень  на проектирование и 1 миллион оставить в резерве на спорт, но комиссия предложила добавить на работы еще 4 миллиона.

Самые большие расходы пойдут на объекты образования. Тут были внесены отдельные корректировки, а сумма составила около 180 миллионов гривень.

Значительное внимание уделено вопросам пожарной безопасности. В частности, глава департамента науки и образования Елена Буйневич отметила, что есть проблема в детском саду №7, что на Слободке, где верхний этаж имеет деревянные стены. Его надо закрыть и перестроить, поскольку город тратит каждый год серьезные средства для обработки спецсоставом дерева, что в итоге обходится дороже.

Напомним, проректор по пожарной части Одесской национальной академии строительства и архитектуры объяснила общественникам, что огнетушители уже купили, но не знают, куда их расставить.

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Комунальне підприємство "Міськзелентрест" Одеської міської ради планує придбати 86 тисяч саджанців троянд.  Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. Передбачається, що це будуть троянди чайно-гібридні різних сортів з пропорційною кількістю кольору квітів: жовтий 25%, червоний 25%, білий 25%, оранжевий 25%.  Обов'язкова умова - підщепа для троянд повинна бути Rosa canina inermis (пальмеріана-гібридна … читати далi

Ступінь маніпулятивного впливу матеріалів із ознаками «джинси» зростає перед виборами. Про це свідчать результати моніторингу засобів масової інформації та соціальних мереж (Facebook-пабліки, Телеграм-канали) Одеси та Одеської області, який проводили експерти спільно з виданням ІзбірКом та Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України». Періодом спостережень були три тижні: кінець вересня – початок … читати далi

Кількість летальних випадків серед пацієнтів з лабораторно підтвердженим діагнозом COVID-19 в Одеській області за добу зросла на 12 та сягнула 326 випадків.  Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної адміністрації. Загалом за добу підтверджено цей діагноз в 364 осіб, а з початку пандемії в регіоні вже зафіксовано 21 тисяча 494 випадки інфікування коронавірусом.  … читати далi

В Одеській області Таїровська селищна територіальна виборча комісія 23 жовтня ухвалила рішення про зміни в тексті виборчого бюлетеню, натомість Білгород-Дністровська районна ТВК на 24 жовтня запланувала сформувати оновлений склад  Кароліно-Бугазької сільської ТВК. Як повідомляє ОПОРА, 22 жовтня Центральна виборча комісія своєю постановою достроково припинила повноваження всього складу Таїровської селищної територіальної … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР