В одесских школах сделают приоритетным вопрос пожарной безопасности

27 січня 2020 р. 12:24

Депутаты Одесского  горсовета рассмотрели предложения по поводу расходов в этом году на объекты образования, спорта и культуры.

Свои коррективы внесла комиссия по вопросам образования, спорта, культуры и туризма.

По информации Центра публичных расследований, вопрос касался капитальных расходов. Среди объектов культуры назвали только работы на 1 млн в библиотеке на Французском бульваре по программе «Равенство».

Что касается спорта, то указали расходы на новый мультифункциональный спортивный комплекс на улице Королева. Предлагалось выделить 1 миллион гривень  на проектирование и 1 миллион оставить в резерве на спорт, но комиссия предложила добавить на работы еще 4 миллиона.

Самые большие расходы пойдут на объекты образования. Тут были внесены отдельные корректировки, а сумма составила около 180 миллионов гривень.

Значительное внимание уделено вопросам пожарной безопасности. В частности, глава департамента науки и образования Елена Буйневич отметила, что есть проблема в детском саду №7, что на Слободке, где верхний этаж имеет деревянные стены. Его надо закрыть и перестроить, поскольку город тратит каждый год серьезные средства для обработки спецсоставом дерева, что в итоге обходится дороже.

Напомним, проректор по пожарной части Одесской национальной академии строительства и архитектуры объяснила общественникам, что огнетушители уже купили, но не знают, куда их расставить.

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

14 серпня 2020 року український моряк Михайло Миронюк був відзначений подякою Міжнародної морської організації (IMO) за рішучість і лідерські якості, проявлені ним під час піратського нападу на судно ANUKET AMBER. Про це повідомляє Професійна спілка робітників морського транспорту України. Танкер ANUKET AMBER, який працював в Західній Африці, захопили пірати, внаслідок чого … читати далi

15 серпня, в Одесі, почала свою роботу Третя ромська школа громадсько-політичної участі-2020, яку організували спільно Одеська обласна організація ВГО "Комітет виборців України" та Громадська організація "Правозахисний ромський центр". Її метою є навчання ромських активістів та активісток принципам розвитку лідерства, ефективним формам громадської та політичної участі, а також мережування та формування регіональної спільноти політично активних … читати далi

За минулу добу в Україні на коронавірус захворіла рекордна кількість осіб – 1847, з них 106 дітей та 59 медпрацівників. Також зафіксовано антирекорд за кількістю госпіталізованих – 333 особи. За останню добу в Україні зафіксовано 33 летальних випадки, одужали 633 пацієнти. Загалом за добу здійснено 39 189 тестувань, з них 20 … читати далi

Одеським пожежникам вдалось ліквідувати пожежу в багатоквартирному будинку в Суворівському районі. Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС України в Одеській області. 14 серпня до ДСНС надійшла інформація, що у м. Одеса за вулицею Марсельська, 60 в двадцятиповерховому житловому будинку виникла пожежа електрощитової з подальшим розповсюдженням по електричній шахті з другого на … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР