Фирма «Союз» хочет льготу на «Дальницкие карьеры»

Арендатор мусорного полигона «Дальницкие карьеры» обратился в земельную комиссию Одесского горсовета для получения льготной аренды в размере 1%.

Об этом шла речь на заседании комиссии, - сообщает Центр публичных расследований.

Впрочем, депутаты отказали в этом. Во-первых, земля принадлежит двум сельсоветам, а не городу, а, во-вторых, по словам главы комиссии Олега Брындака, арендатор не выполняет инвестиционные обязательства перед городом по строительству мусороперерабатывающего завода.

В итоге комиссия оставила без внимания это обращение.

Отметим, что фирма «Союз» еще несколько лет назад принадлежала лидеру партии «Родина» Игорю Маркову. Он продал ее турецкому предприятию, однако при этом руководящий менеджмент остался на своих постах, что давало поводы ряду общественников утверждать, что фактически находящийся в розыске политик продолжает контролировать это предприятие.  

Напомним, четыре мусоровывозящие компании в Одессе пересмотрели тарифы на вывоз мусора, подразумевая намерение повысить стоимость своих услуг.

В частности компания «Союз» подняла тарифы с 70,3 гривень за один кубический метр твердых бытовых отходов до 98 гривень то есть на 35,9%, а вывоз крупногабаритного мусора в 2020 году подорожает на 11,6% до 265,3 гривень. Компания первой заявила о своих намерениях в ноябре 2019 года. 

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Кількість випадків інфікування коронавірусом зареєстрованих за добу 24 січня становить 166, і за цим показником Одеська область знов опинилася серед лідерів.  Зокрема за підрахунками Міністерства охорони здоров'я регіон посів третє місце.  П'ятірка антилідерів наразі виглядає так: Запорізька область - 241 випадок, Івано-Франківська - 238 випадків,  Одеська - 166, Чернівецька - 160, Київ - 146.  … читати далi

Фонд державного майна України протягом наступного тижня планує провести 50 орендних аукціонів, зокрема в Одесі йдеться про приміщення за чотирма адресами. Про це повідомили у пресслужбі Фонду.  На проспекті Шевченка, 12 йдеться про продовження договору оренди нежитлових приміщень, що розташовані на другому поверсі лабораторного корпусу площею 127,8 квадратних метрів зі стартовою … читати далi

Одеський міський голова Геннадій Труханов призначив виконуючим обов’язки начальника управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради Володимира Мещерякова.  Відповідне розпорядження оприлюднила пресслужба мерії.  Підставами для цього призначення стали: заява Володимира Мещерякова та подання першого заступника міського голови Михайла Кучука. До нього цю посаду посідав Павло Остапенко.  Зазначимо, що з 2005 по … читати далi

Комунальна установа "Автопідприємство по обслуговуванню обласної ради та обласної державної адміністрації" отримала попередню згоду на  розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 21 сотка на Канатній, 83-а. Таке рішення прийняла земельна комісія Одеської міської ради, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Це питання викликало  дискусії, оскільки у виді використання вказано … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР