Фирма «Союз» хочет льготу на «Дальницкие карьеры»

Арендатор мусорного полигона «Дальницкие карьеры» обратился в земельную комиссию Одесского горсовета для получения льготной аренды в размере 1%.

Об этом шла речь на заседании комиссии, - сообщает Центр публичных расследований.

Впрочем, депутаты отказали в этом. Во-первых, земля принадлежит двум сельсоветам, а не городу, а, во-вторых, по словам главы комиссии Олега Брындака, арендатор не выполняет инвестиционные обязательства перед городом по строительству мусороперерабатывающего завода.

В итоге комиссия оставила без внимания это обращение.

Отметим, что фирма «Союз» еще несколько лет назад принадлежала лидеру партии «Родина» Игорю Маркову. Он продал ее турецкому предприятию, однако при этом руководящий менеджмент остался на своих постах, что давало поводы ряду общественников утверждать, что фактически находящийся в розыске политик продолжает контролировать это предприятие.  

Напомним, четыре мусоровывозящие компании в Одессе пересмотрели тарифы на вывоз мусора, подразумевая намерение повысить стоимость своих услуг.

В частности компания «Союз» подняла тарифы с 70,3 гривень за один кубический метр твердых бытовых отходов до 98 гривень то есть на 35,9%, а вывоз крупногабаритного мусора в 2020 году подорожает на 11,6% до 265,3 гривень. Компания первой заявила о своих намерениях в ноябре 2019 года. 

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я в Одеській області майже щодня фіксує летальні випадки серед пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. Про це повідомив голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций.  За його словами, минулої доби знову зафіксовані смерті пацієнтів з діагностованним коронавірусом і наразі в регіоні загинули вже 314 осіб.  За добу 22 … читати далi

Військова прокуратура Одеського гарнізону задокументувала протиправну діяльність командира роти матеріального технічного забезпечення військової частини однієї з військових частин збройних сил України. Як повідомили у пресслужбі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону України, слідством встановлено, що військовослужбовець, за непритягнення до дисціплінарної відповідальності, погодження відповідних внутрішніх документів, які необхідні військовослужбовцям для … читати далi

Лише в 23% новин одеських онлайн-медіа йдеться про жінок-героїнь, водночас 77% повідомлень у місцевих засобів масової інформації припадають на чоловіків-героїв.  Такими є результати дослідження гендерного балансу в 10 онлайн та 5 друкованих ЗМІ Одещини, яке провели експерти ГО «Інститут масової інформації» та «Детектор медіа» у жовтні 2020 року.  Слід відзначити, … читати далi

Прокурори Одеської обласної прокуратури спільно зі співробітниками сектору внутрішньої безпеки у Південному регіоні з питань внутрішніх розслідувань та безпеки персоналу Департаменту з питань виконання кримінальних покарань виявили факт розтрати посадовими особами ДУ «Одеський слідчий ізолятор» понад пів мільйона гривень бюджетних коштів під час виконання будівельних робіт. Про це повідомили у … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР