В Одесском горсовете отводят больше двух гектаров побережья под застройку

ЧП Могильников В.Д. получит по улице Дача Ковалевского, 91 участок площадью 2,4 гектара для строительства и обслуживания зданий апарт-отеля и встроенных помещений обслуживания.

Решение о даче согласия на разработку земельной документации дала профильная комиссия, - информирует Центр публичных расследований.

Речь идет о территории лагеря «Антарктика», где недавно появился забор, что вызвало протест местных жителей. Также ранее сообщалось, что на территории бывшего оздоровительного лагеря «Антарктика»  снесли 150 деревьев.

По информации департамента коммунальной собственности, владельцем дома по адресу, где снесли деревья, является депутат Татарбунарского райсовета Валентин Могильников, однако прав собственности на участок у него нет.

По данным ГАСКа Одесского горсовета, также ему не выдавали разрешения на подготовительные работы, которые предполагали снос зеленых насаждений.

Департамент экологии установил, что в общей сложности на территории бывшего лагеря спилили 150 единиц зеленых насаждений, ущерб оценен более чем в 385 тысяч гривень. Юридически земля принадлежит территориальной громаде Одессы.

Тем не менее, после этого работы продолжились.

Напомним, сотрудники муниципалитета в марте установили заказчика сноса деревьев на территории бывшего оздоровительного лагеря «Антарктика». Владельцем дома по адресу где снесли деревья является некий Валентин Могильников, однако прав собственности на участок у него на тот момент не было.

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одинадцять активістів та активісток різних професій в місті Татарбунари Одеської області 23 вересня пройшли другий тренінг в рамках навчально-практичної програми «Фасилітація конфліктів в громадах», яку впроваджує Громадський центр правосуддя. Як повідомила прес-служба Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», цей модуль був присвячений розвитку практичних навичок та вмінь, які необхідні … читати далi

Після виходу публікації про те, що в Одесі партія «Слуга народу» провела конференцію не за вказаною заздалегідь адресою, до ОПОРИ звернувся голова Одеської обласної організації політичної партії «Слуга народу» Сергій Колебошин та надав документ, який, за його твердженням, підтверджує факт проведення конференції за адресою: місто Одеса, провулок Кришталевий, 1/3. Як зазначають в … читати далi

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг областей України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року, у якому Одеська область опинилася на 22 місті серед 24 регіонів. У якості вихідних даних для укладання рейтингу були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2020 році. Області України у таблиці ранжовані за … читати далi

Депутат Одеської міської ради Олег Етнарович приховав при складанні електронної декларації інформацію про 27 мільйонів 400 тисяч гривень. Про це повідомили у пресслужбі Національного агентства з питань запобігання корупції.  Загалом НАЗК виявило у посадовців незадекларованого майна на 358 млн грн, одеський депутат опинився серед них на четвертому місті за сумою прихованих … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР