Три подвала в Одессе продадут с аукциона, а целое здание отдадут арендаторам без конкурса

12 квітня 2019 р. 13:28

Депутаты, которые входят в комиссию по вопросам коммунальной собственности Одесского городского совета, утвердили новый приватизационный список, где два из пяти объектов будут передавать арендаторам без аукциона.

Перечень утвердила комиссия на заседании, - передает Центр публичных расследований.

В департаменте коммунальной собственности утверждают, что два арендатора выполнили условия и сделали улучшения в зданиях на 25%. Теперь они имеют право приоритетного выкупа. Правда, они выносились на прошлую сессию уже после публикации проектов решений,  и у юридического департамента возникли замечания.

Потому их сняли с повестки дня: здание в 3-м переулке Аэропортовском площадью 89,7 кв.м и помещение первого этажа площадью 29,6 кв. м по улице Черноморской, 2 (Ланжерон).

Еще три помещения продадут с аукциона, из них два - подвалы по улице Ивана и Юрия Лип, 35 и по Гераниевой, 2, а также помещение цокольного этажа площадью 39,4 кв.м по Градоначальницкой, 16.

Напомним, ранее Департамент коммунальной собственности Одесского городского совета сообщил о намерении 25 апреля провести электронный аукцион и продать пять подвалов общей площадью 435,5 квадратных метров. 

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Комісія затвердила форми виборчих бюлетенів з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів. Про це повідомили у пресслужбі ЦВК.  Також затверджено колір зазначених виборчих бюлетенів, а саме: блакитного кольору – з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, … читати далi

Фонди, які належать Міністерству оборони України, незаконно зареєстрували та виставили на продаж як арештоване майно. Як повідомили у пресслужбі Міністерства, вдалося припинити торги нерухомим майном однієї з військових частин у місті Одеса загальною площею 13 тисяч 350,7 квадратних метрів та оскаржено дії державного реєстратора, який зареєстрував зазначене майно на фізичну … читати далi

Громадська організація «Антикорупційний штаб» презентувала в Одесі діджитал-інструмент – Карту коронавірусних закупівель для перевірки витрат бюджетних коштів на боротьбу з коронавірусною інфекцією. Під час презентації експерти Антикорупційного штабу повідомили, що з початку активізації коронавірусу в Україні на закупівлі медичного та захисного знаряддя у Одеській області було укладено 3200 договорів на суму понад 504 … читати далi

Підготовче судове засідання у справі про обвинувачення Одеського міського голови у поданні суб’єктом декларування недостовірних відомостей до декларації відбулось 24 вересня у Вищому антикорупційному суді. Як повідомили у пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, йдеться про декларацію за 2017 рік.  Розгляд справи має відбутися 29 вересня.  Між тим у Вищому антикорупційному суді триває судовий розгляд … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР