Связанная с вице-мэром Одессы фирма отводит землю на Французском бульваре

21 квітня 2019 р. 20:05

Одеська міська рада

ООО "Одесский союз кооперации и торговли" получило предварительное согласие на  разработку проекта землеустройства по отводу земельного участка ориентировочной площадью 4 сотки по адресу: Французский бульвар, 85.

Такой проект согласовала земельная комиссия Одесского горсовета, - передает Центр публичных расследований.

В целевом назначении указано  строительство и обслуживание зданий торговли, вид использования - для эксплуатации и обслуживания здания магазина-кафе.

Интересно, что фирма создана всего  полгода назад, и ее основной вид бизнеса - не ресторанное дело, а  аренда и управление собственной или арендуемой недвижимостью.

Единственным учредителем фирмы значится Станислав Черкашин. Он не так давно открыл ряд фирм, зарегистрированных на Ланжероновской, 8. В этом же доме зарегистрирована фирма бывшей жены вице-мэра Олеся Янчука Татьяны Милениной - ЧП «Милени».

Данные: Youcontrol

Согласно декларации, во время брака с Янчуком, Т. Миленина продала Станиславу Черкашину имущество на 1 миллион 80 тысяч гривень.

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одесі на даний час лише п'ять платних парковок сплачують кошти до бюджету міста, тоді як від усіх інших гроші не надходять. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міської ради, - інформує Центр публічних розслідувань. Так, директор комунального підприємства "Одесатранспарксервіс" Євген Тябус пояснив, що департамент транспорту провів конкурс і вибрав підрядників за двома лотами … читати далi

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР