Одесские тепловики просят 142 миллиона и прогнозируют рост тарифов

08 червня 2019 р. 15:12

На сессию горсовета выносится вопрос о выделении из бюджета Одессы на 2019 год средств коммунальному предприятию «Теплоснабжение города Одессы» в части компенсации расходов на предоставление населению и другим группам потребителей в сумме 142 миллионов 846 тысяч гривень.

Такое решение одобрила бюджетная комиссия, однако из бюджета пока выделили только 27 миллионов гривень, - передает Центр публичных расследований. 

Эти средства подойдут на выплату зарплат тепловикам, с чем у предприятия традиционно возникает проблема в летний период из-за отсутствия оплаты населения. Остальную сумму будут определять по мере предоставления расчетов и необходимости трат.  
По словам директора КП Ивана Донченко, в данное время НКРЭ уже рассматривает новые тарифы и, вероятно, в новом отопительном сезоне тепло подорожает. В то же время, какой будет тариф, пока неизвестно.

Ранее Одесское областное территориальное отделение Антимонопольного комитета оштрафовало начальника коммунального предприятия «Теплоснабжение города Одессы» Ивана Донченко из-за задержек с выплатой заработной платы сотрудникам.

В ноябре прошлого года КП «Теплоснабжение города Одессы» попросило новую помощь на проведение отопительного сезона, так как предприятию снова не хватало средств на получение номинаций на газ.

Ранее предприятию предоставили 140 миллионов гривень, а летом 2018 года  депутаты согласовали выделение  194,5 млн грн для ФГ «Юг Капитал» на оплату долгов коммунального предприятия «Теплоснабжение города Одессы» перед банком «Надра» двумя решениями. 

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент соціальної та сімейної політики облдержадміністрації пропонує внутрішньо переміщеним особам з комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» для тимчасового проживання дві двоповерхові будівлі, за 10 кілометрів від Подільська Одеської області в селі Борщі.  Про це стало відомо під час наради в обласній адміністрації за участю урядового уповноваженого з прав осіб з … читати далi

Менше половини громадян (43,4%) читали конституцію України або окремі її положення, а змін до основного закону вимагають 65% опитаних. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у травні 2021 року. Відповідаючи на запитання «Чи читали ви Конституцію України?», 9,6% українців зазначили, що уважно її читали та … читати далi

Еспертки проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» разом з пресцентром Paritet запустили чергову хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.   Упродовж тижня (7-13 червня 2021 року) експертки аналізували п'ять друкованих видань (газет «Вечерняя Одесса», «Одесская жизнь», «Одеські вісті», «Прес Кур’єр», «Чорноморські новини») та п'ять новинних сайтів («Думская», ІзбірКом, «Одесса-Медиа», «УСИ», «048.ua-сайт Одессы»). Серед десяти … читати далi

Попри те, що 31% учасник зовнішнього незалежного тестування цьогоріч не склали тест з математики, більшість абітурієнтів та студентів планують працювати у сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок та очікують зарплату на рівні 5-10 тисяч гривень.  Такі висновки зробили аналітику сервісу OLX Робота. За даними опитування аналітиків, найменше українська молодь планує свою кар’єру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР