Одесские депутаты согласовали приватизацию списка городских объектов

Сегодня, 31 июля, на сессии Одесского горсовета планируют утвердить список из 12 объектов коммунальной собственности на приватизацию.

Об этом стало известно в ходе ряда заседаний комиссий по коммунальной собственности, - информирует Центр публичных расследований.

Вчера, 30 июля, депутаты дополнили список помещением площадью 150,2 кв. м по Ришельевской, 11.

Ранее члены комиссии предварительно согласовали приватизацию  таких помещений:  здание по Сегедской, 13; подвалы площадью 116,3 кв. м по улице Греческой, 20; помещение в 51,1 кв. м по улице Екатерининской, 70; помещение в 296,8 кв. м по улице Бунина, 29.

Также арендаторы выкупят помещения площадью 51,1 кв. м по Екатерининской, 1; площадью 65,2 кв. м по улице Новосельського, 1; площадью 57,7 кв. м по Степовой, 60; помещение в 47,1 кв. м по улице Кузнечной, 49; площадью 258,9 кв. м по улице Старопортофранковской, 10; площадью 382,2 кв. м и 34,6 кв. м по улице Пироговской, 21; площадью 38,5 кв. м по улице Пушкинской, 45 и площадью 32,3 кв. м по улице Лейтенанта Шмидта, 15.

На последнем заседании сняли с повестки дня вопрос о приватизации помещения в 296,8 кв. м по улице Бунина, 29, так как оказалось, что оно находится в оперативном управлении Одесского центра здоровья. 

Отметим, что только один объект по улице Базарной, 95 продадут с электронного аукциона, все остальные помещения в центре города выкупят арендаторы - без конкурсных процедур.

Напомним, что по такой же схеме город передал арендаторам без аукционов ряд помещений на прошлой сессии.

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

В Одесі депутати збираються на сесії виділити 3,2 мільйона гривень на ремонт пожежних водойм, а від Державної служби надзвичайних ситуацій будуть вимагати кошторис, на що витрачали і будуть витрачати міську допомогу. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міськради, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Так, під час засідання з'ясувалося, що раніше … читати далi

Святошинський районний суд Києва взяв під варту на два місяці Андрія Кравченка. За версією слідства, він був одним із членів групи Ігоря Редькіна — фігуранта справи вбивства доброволиці Аміни Окуєвої. Кравченка також підозрюють у вбивстві на замовлення бізнесмена Костянтина Хоруженка 17 січня 2014 року. Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на прокурора … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР