Новая дорога в порт согласована депутатами: пути в перспективе будет два

Администрация морских портов получила согласие на альтернативную дорогу в одесский порт, мимо платной площадки «Евротерминала». 

Администрация морских портов получила согласие на альтернативную дорогу в одесский порт, мимо платной площадки «Евротерминала». 

Об этом шла речь на заседании земельной комиссии Одесского горсовета,  - передает Центр публичных расследований.

Под площадку для транспорта и дорогу выделят в перспективе 41 га на полях фильтрации. Речь идет о  трассе мимо городских улиц, которая будет также платной, как и одобренная ранее дорога компании «Евротерминал», они будут работать параллельно, давая альтернативу перевозчикам.

Также добавим, что ранее депутаты отклонили портовый вариант, так как, по их словам, он проходил через подземные коммуникации и нефтепровод. Теперь они приняли его же вообще без споров.

Еще на прошлой сессии депутаты согласовали отведение земли для ООО «Хаджибей-2» под новую дорогу в порт, точнее в «Сухой порт», платную площадку компании «Евротерминал». Речь идет о 6,6824 га на 49 лет под строительство, обслуживание и ремонт объектов инженерной и транспортной инфраструктуры.

Напомним, портовики настаивают, что альтернативная дорога в порт, без заезда на «Евротерминал», должна быть

Начальник службы наземной инфраструктуры ГП «Администрация морских портов Украины» Сергей Гладун отметил, что портовики всегда говорили, что дорога будет платной, как и все остальные пути в порт. Вместе с тем, альтернативного пути требовал как президент, так и Антимонопольный комитет.

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Велика киснева станція, що працює в Одеській міській лікарні №1 надає частоту виробництва кисню у 90-91% кисню, що не відповідає заявленій частоті. Про це стало відомо під час апаратної наради в Одеській міській раді 24 січня. Інформація про роботу цієї станції викликала дискусію між директором департаменту охорони здоров'я Левоном Нікогосяном … читати далi

Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради поскаржилося міністру розвитку громад та територій України Олексію Чернишову на товариство з обмеженою відповідальністю "Ханбер Трейд". Про це повідомили у пресслужбі муніципалітету. Як зазначають у мерії, за інформацією, що міститься на інтернет-ресурсах, за адресою: Люстдорфська дорога ріг вул. Академіка Філатова, - планується розмістити … читати далi

Тіло чоловіка з перерізаними венами знайшли в автомобілі Volkswagen Caddy на дорозі між селами Нерубайське та Холодна Балка, а біля тіла знайшли закривавлені ножиці. Факт ІзбірКому підтвердили в поліції, проте в інтересах слідства особу померлого зазвичай не розкривають. Між тим видання "Думська" стверджує, що загиблий - заступник начальника Головного управління … читати далi

Захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції в Одесі зростає, через що в міських школах не працюють майже 250 класів, тобто шість відсотків від усіх. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила директорка департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич. Вона звернулася до одеситів з проханням не відпускати … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР