Новая дорога в порт согласована депутатами: пути в перспективе будет два

Администрация морских портов получила согласие на альтернативную дорогу в одесский порт, мимо платной площадки «Евротерминала». 

Администрация морских портов получила согласие на альтернативную дорогу в одесский порт, мимо платной площадки «Евротерминала». 

Об этом шла речь на заседании земельной комиссии Одесского горсовета,  - передает Центр публичных расследований.

Под площадку для транспорта и дорогу выделят в перспективе 41 га на полях фильтрации. Речь идет о  трассе мимо городских улиц, которая будет также платной, как и одобренная ранее дорога компании «Евротерминал», они будут работать параллельно, давая альтернативу перевозчикам.

Также добавим, что ранее депутаты отклонили портовый вариант, так как, по их словам, он проходил через подземные коммуникации и нефтепровод. Теперь они приняли его же вообще без споров.

Еще на прошлой сессии депутаты согласовали отведение земли для ООО «Хаджибей-2» под новую дорогу в порт, точнее в «Сухой порт», платную площадку компании «Евротерминал». Речь идет о 6,6824 га на 49 лет под строительство, обслуживание и ремонт объектов инженерной и транспортной инфраструктуры.

Напомним, портовики настаивают, что альтернативная дорога в порт, без заезда на «Евротерминал», должна быть

Начальник службы наземной инфраструктуры ГП «Администрация морских портов Украины» Сергей Гладун отметил, что портовики всегда говорили, что дорога будет платной, как и все остальные пути в порт. Вместе с тем, альтернативного пути требовал как президент, так и Антимонопольный комитет.

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Суддя Одеського окружного адміністративного суду Любов Токмілова зупинила дію припису Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об`єктів культурної спадщини Одеської облдержадміністрації щодо заборони будь-яких будівельних робіт на території друкарні Фесенка та колишнього кінотеатру "Рішельєвський". Про це повідомила заступниця директора департаменту культури Одеської обласної державної адміністрації Олена Воробйова, повідомляє Суспільне. За її … читати далi

Приморський суд Одеси під час засідання у справі Сергія Стерненка 9 липня планує допитати Віталія Посувайла та Олександра Подобєдова, яких активіст називає організаторами нападів на нього. Про це під час засідання 18 червня заявив прокурор Юрій Бачинський, повідомляє кореспондент Радіо Свобода. Також анонсований допит свідка Бойка. І Посувайло і Подобєдов – свідки обвинувачення. 18 … читати далi

Арцизька міська рада підтримала проєкт рішення про встановлення надбавки за вислугу років міському голові Сергію Парпуланському. Відповідне рішення депутати ухвалили на сесії 18 червня.  Йдеться про передбачену законом про місцеве самоврядування надбавку 15% за стаж в держслужбі понад п'яти років.  Зазначимо, що до цього посадовий оклад міського голови складав 12 тисяч гривень, надбавка за 7 … читати далi

Допомогу від держави в Одеській області отримають 1 тисяча 311 фермерських господарств, а взагалі регіон отримав 240 мільйонів гривень на ці цілі.  Про це 17 червня під час брифінгу повідомила директорка департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної державної адміністрації Алла Стоянова, повідомляє Українська Служба Інформації. У минулому році через посуху фермерські … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР