На Французском бульваре отдают в аренду землю на 15 лет застройщику "Радужного"

13 березня 2019 р. 12:20

Земельная комиссия Одесского городского совета предварительно  согласовала передачу в аренду на 15 лет 42 соток земли на территории Одесского завода шампанских вин по адресу: Французский бульвар, 36/1, 36/2 и 36/3 для ООО "Вермей", которое главным в своем уставе указало "строительство жилых и нежилых зданий". 

Как передает Центр публичных расследований, учредителем фирмы значится другое предприятие - "Руником инвест", а конечным бенефециарным владельцем - Сергей Чайчук.

Именно эта фирма и учредитель являются застройщиками жилмассива под Одессой "Радужный", на который часто пеняет мэрия как на источник многих проблем.

Теперь ООО "Вермей" за менее чем полгода оформило земельную документацию части территории завода для обслуживания административно-складских помещений, сооружений и инженерной инфраструктуры. Но, вероятно, впоследствии будет разработан детальный план территории и назначение изменится. Речь идет об участке, прилегающем к Одесскому хозсуду.

Напомним, в ноябре прошлого года земельная комиссия Одесского городского совета предварительно согласовала разрешение на разработку земельной документации  на 42 сотки территории Одесского завода шампанских вин по адресу: Французский бульвар, 36/1, 36/2 и 36/3 для ООО "Вермей".

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Рішення про перерахунок стосуя двох виборчих дільниць і було пов’язане з відсутністю списків виборців у наданій документації. Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, Приморська районна в місті Одесі територіальна виборча комісія скасувала власне рішення про перерахунок голосів виборців на дільницях №511267 та №511279, ухвалене 26 жовтня. Про це ОПОРІ повідомив голова виборчої … читати далi

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно державного інспектора відділу митного оформлення одного з постів Одеської митниці, якого підозрюють у службовій недбалості. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури регіону.  У лютому поточного року, під час перевірки митного вантажу, посадовець здійснив неналежний огляд та ідентифікацію товарів на відповідність … читати далi

Депутат Одеської міської ради Олег Етнарович який, за думкою Національного агентства з питань запобігання корупції, приховав частину своїх статків, може уникнути відповідальності через дії Конституційного суду.  Про це повідомили у пресслужбі НАЗК. Депутат занизив вартість нерухомості, якою володіє на 4,7 млн грн, не вказав корпоративні права на 2,1 млн грн, … читати далi

Одеська міська територіальна виборча комісія станом на 11:00 30 жовтня опрацювала документацію з 322 дільничних виборчих комісій, тобто 88,5% від загальної кількості - 340. Про це повідомили у ТВК.  По районах лідером лишається Малиновський - 77 дільниць з 85, тобто 90,6%, на друге місце вийшов Приморський район - 88 дільниць … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР