Кредит-2019: Одесская мэрия планирует потратить 100 миллионов на ремонт Софиевской

30 січня 2019 р. 16:18

Стало известно, на что муниципалитет потратит часть кредита, который получит город в размере 322 миллионов гривень в 2019 году.

Как передает Центр публичных расследований, примерно в равных долях средства получат разные распорядители.

Так, управление дорожного хозяйства потратит 100 миллионов гривень на ремонт улицы Софиевской. Сначала предполагалось направить на нее 134 миллиона, но после того, как банк сократил размер кредита на 2019 год с 1 млрд грн до 322 млн грн, оставили только часть расходов.

На другие объекты – «золотой» тротуар на Ришельевской, Новощепной ряд и спуск Маринеско - деньги из кредитных средств пока брать не будут.

Что касается расходов по линии ЖКХ, то тут урежут траты на перекладку теплотрасс – до 10 миллионов, оставив только объект на улице Гоголя. Реконструкцию сетей по Пастера и Канатной пока отложили.

Зато оставили 100 миллионов на замену и модернизацию лифтов в жилых домах.

Управление капитального строительства также сократило расходы на всех объектах, но убрало только работы по школе №33. Так, 30 миллионов потратят на проектирование и строительство новой школы на поселке Котовского, 21, 4 млн - на реставрацию фасадов, 30 млн - на дом Руссова и еще столько же - на корпуса инфекционной больницы.

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Проведення сесії міської ради в режимі "мікс" коли частина депутатів голосують онлайн викликала критику в обранців з фракції "Європейської солідарності".  Депутати цієї фракції, які були присутні на сесії покинули залу засідань.  Обранці висловили сумнів у легітимності рішень ради ухвалених в такий спосіб. Під час сесії депутат Петро Обухов вніс пропозицію, … читати далi

"Укрзалізниця", на підставі відгуків пасажирів, які вони залишили через QR-коди на вокзалах, склала рейтинг найкращих вокзалів країни, який очолив одеський. Як повідомила "Укрзалізниця", QR-коди з функцією зворотного зв’язку на вокзалах і у вагонах поїздів з’явилися в березні цього року, проєкт реалізується у партнерстві з Revizion. Просканувавши код, клієнти Укрзалізниці мають змогу … читати далi

Міністерство оборони російської федерації повідомило про розміщення хімічних речовин на базі відпочинку у населеному пункті Курортне Одеської області для організації там атаки. Операцію нібито проводить Служба безпеки України для того щоб потім звинуватити російські війська у використанні хімічної зброї проти мирного населення на Одещині.  Зазначимо, що у інших регіонах, декілька … читати далi

Сьогодні, 29 червня, відбудеться перша з початку повномасштабної війни офлайн-сесія Одеської міськради. Під час засідання депутати мають розглянути щонайменше 10 питань порядку денного: 1. Про передачу містам-побратимам Балтимор (Сполучені Штати Америки) та Йокогама (Японія), місту-партнеру Клайпеда (Литовська Республіка) туристичних символів Одеси «Якір-серце». 2. Про встановлення партнерських відносин між містом Одеса … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР