Строительная компания отводит землю на Ришельевской сразу под тремя зданиями

15 квітня 2018 р. 11:19

Депутатская земельная комиссия Одесского городского совета одобрила изменения в решение горсовета о предоставлении ООО «Одесса-сити» согласия на разработку проекта землеустройства на участке площадью 18,97 соток в центре Одессы.

Как передает Центр публичных расследований, речь идет о трех зданиях по адресам: Ришельевская, 47 и 49, а также Большая Арнаутская, 40.

Пока фирма, основным видом деятельности которой, согласно открытым реестрам, является разработка строительных проектов, будет готовить документацию для эксплуатации и обслуживания зданий жилого и общественного назначения.

Суть изменений касалась размера земельного участка, однако первоначальное решение от 2012 года №21354-VІІ на сайте городского совета  не опубликовано.

Согласно данным консолидированной системы доступа к данным открытых государственных реестров YouСontrol, фирма основана в 2004 году. Ее возглавляет Евгений Суворов, а вот учредители - офшорная фирма, зарегистрированная на Виргинских островах, " Уппа Файненс ЛТД", конечным бенефициарным владельцем  которой является одессит Александр Друмов. Основной вид деятельности - строительный. 

Согласно сайту ООО "Инвестиционная группа "РОСТ", "Одесса-сити" входит в ее состав.

В свою очередь, учредителем "РОСТа" является депутат Одесского городского совета от партии "Доверяй делам" Юрий Шумахер. Напомним, в этом году Малиновский суд Одессы дал разрешение правоохранителям на доступ к документам касающимся ремонта тротуаров на улице Ришельевской в центре Одессы. Работы проводит "Ростдорстрой".

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Експорт товарів з Одеської області у 2020 році становив 1 трильйон 360,6 мільйонів доларів США, а імпорт – 2 трильйони 190,6 мільйонів доларів.   Як повідомляють у Головному управлінні статистики в Одеській області, порівняно з 2019 роком експорт зменшився на 1,7%, імпорт збільшився – на 15,0%. Негативне сальдо становило 830 млн дол. Зовнішньоторговельні операції проводилися … читати далi

Одеський міський голова Геннадій Труханов підписав розпорядження, яким скоротив чисельність співробітників Юридичного департаменту муніципалітету зі 111 працівників до 107. Про це повідомили в пресслужбі мерії. Працівників департаменту стане менше на чотири з березня. Таким чином, зменшується штатна чисельність апарату Одеської міської ради та її виконавчих органів з 1 тисячі 981 одиниці … читати далi

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього депутата однієї з політичних сил, підозрюваного у підкупі члена виборчої комісії. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури. У жовтні минулого року правоохоронці затримали депутата під час підкупу члена однієї із територіальних виборчих комісій на Одещині. З’ясовано, що депутат за … читати далi

Кабінет міністрів України реорганізував Національну академію державного управління при президентові України та Дніпропетровський, Львівський, Одеський, Харківський регіональні інститути. Про це стало відомо під час засідання Кабміну 24 лютого. Згідно з рішенням Кабміну Одеський інститут приєднали до державного університету "Одеська політехніка". Нацакадемію приєднали до КНУ імені Тараса Шевченка, а інші до: Національного технічного … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР