Одесские тепловики получат еще почти 200 миллионов на расчет с частной фирмой

10 липня 2018 р. 08:58

Депутаты согласовали выделение  194,5 млн грн для ФГ «Юг Капитал» на оплату долгов коммунального предприятия "Теплоснабжение города Одессы" перед банком "Надра" двумя решениями. 

Об этом шла речь на бюджетной комиссии Одесского горсовета, - сообщает Центр публичных расследований.

Как рассказала вице-мэр и глава департамента финансов Светлана Бедрега, в бюджете развития есть нераспределенные средства в сумме 237 миллионов, которые пойдут на эти цели. Соглашение по урегулированию задолженности пока не подписано сторонами. 

Как рассказала главный бухгалтер ТГО Алла Ольшевская, акт сверки долгов не подписан.  

"Нам расшифровку из банка "Надра" привезли сегодня в 14.00, но физически не успели сверить все цифры.  Был сегодня представитель фирмы - они сверились, но он не был уполномочен его подписать",- отметила она. 

В то же время в ходе заседания бухгалтер подписала акт сверки. Сумма процентов по двум кредитам составила 75 миллионов. 
Всего фирма определила долг в размере 309 миллионов гривень с пеней и комиссией.  Финкомпания предложила тремя траншами погасить 194,5 миллионов гривень до конца года. 

За оплату в этому году тремя траншами фирма обещает остановить все судебные споры и вернуть городу залоговую недвижимость. 

В итоге депутаты предварительно согласовали выделение этой суммы и вынесли вопрос на сессию 18 июля.

Напомним, ранее депутаты Одесского горсовета заявили о готовности подписать соглашение с ФГ«Юг Капитал» на оплату долгов КП «Теплоснабжение города Одессы» переда банком «Надра». 

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що адаптивний карантин в Україні дає свої результати. Наразі він запроваджений до 30 червня. Про це очільник Кабінету міністрів розповів в інтерв'ю РБК-Україна. "Ми, очевидно, будемо продовжувати його до серпня. Якщо нам вдасться до Дня незалежності провакцинувати більшість людей, звичайно, ми будемо шукати варіанти його пом'якшення", … читати далi

Конституційний Суд України на засіданні 20 травня запланував розпочати розгляд конституційного подання 45 народних депутатів щодо конституційності низки положень Виборчого кодексу України, зокрема і в частині проведення виборів народних депутатів виключно за пропорційною системою. Про це УНН повідомляє з посиланням на порядок денний КСУ та інформацію представниці Верховної Ради у … читати далi

Київський районний суд Одеси частково задовільнив клопотання про передачу в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів майно, що належить ПАТ «Одеський нафтопереробний завод» і ТОВ «Енергія і газ Україна». Про це повідомили у пресслужбі Київського райсуду. Йдеться про нерухоме майно, рухоме майно та земельні ділянки, … читати далi

Одеський окружний адміністративний суд заборонив будівельні роботи на Лідерсівському бульварі 7, 9, задовільнивши заяву позивача - заступника обласної прокуратури про вжиття заходів забезпечення позову.  Про це повідомили у пресслужбі суду. За його словами, 11 травня суд розпочав провадження по справі за адміністративним позовом заступника обласної прокуратури до ТОВ «Спорт-Сервіс», ТОВ «Лідер-Парк» про зобов’язання знести … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР