Одесские тепловики получат еще почти 200 миллионов на расчет с частной фирмой

10 липня 2018 р. 08:58

Депутаты согласовали выделение  194,5 млн грн для ФГ «Юг Капитал» на оплату долгов коммунального предприятия "Теплоснабжение города Одессы" перед банком "Надра" двумя решениями. 

Об этом шла речь на бюджетной комиссии Одесского горсовета, - сообщает Центр публичных расследований.

Как рассказала вице-мэр и глава департамента финансов Светлана Бедрега, в бюджете развития есть нераспределенные средства в сумме 237 миллионов, которые пойдут на эти цели. Соглашение по урегулированию задолженности пока не подписано сторонами. 

Как рассказала главный бухгалтер ТГО Алла Ольшевская, акт сверки долгов не подписан.  

"Нам расшифровку из банка "Надра" привезли сегодня в 14.00, но физически не успели сверить все цифры.  Был сегодня представитель фирмы - они сверились, но он не был уполномочен его подписать",- отметила она. 

В то же время в ходе заседания бухгалтер подписала акт сверки. Сумма процентов по двум кредитам составила 75 миллионов. 
Всего фирма определила долг в размере 309 миллионов гривень с пеней и комиссией.  Финкомпания предложила тремя траншами погасить 194,5 миллионов гривень до конца года. 

За оплату в этому году тремя траншами фирма обещает остановить все судебные споры и вернуть городу залоговую недвижимость. 

В итоге депутаты предварительно согласовали выделение этой суммы и вынесли вопрос на сессию 18 июля.

Напомним, ранее депутаты Одесского горсовета заявили о готовности подписать соглашение с ФГ«Юг Капитал» на оплату долгов КП «Теплоснабжение города Одессы» переда банком «Надра». 

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Мешканці Татарбунарського і Подільського районів Одеської області повідомляють про напади шакалів та вовків на домашню худобу.  Так, у Подільському районі мешканці села Поплавка розповідають про напад вовків на домашню худобу.  Згідно з повідомленням у соціальних мережах, вовки вбили двох кіз, собаку і козла в селі Поплавка.  Про напад шакалів розповідають у Татарбунарах. Як … читати далi

ІзбірКом продовжує публікацію цикла історій про пандемії в історії людства від редакторки нашого видання Євгенії Генової. Але це позитивні історії - про людей, культуру, їхні почуття. П'ятий випуск - історія про пандемію гонконзького грипу, яка виникла у 1968 році та мала деякі риси, схожі на нинішню пандемію коронавірусу. Усі випуски подкастів ІзбірКома можна знайти ТУТ або … читати далi

Земельная комісія Одеської міської ради дала попередній старт оформленню за громадою міста ділянки в провулку Каркашадзе площею 0,2600 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Як інформує Центр публічних розслідувань, йдеться про дитсадок, який багато років руйнується, але місто не  виділяє на нього фінансування. На комісії не пояснили, яка … читати далi

В умовах карантинних обмежень через пандемію коронавірусної інфекції депутати місцевих рад не можуть проводити зустрічі з мешканцями або щомісячні прийоми. Однак, як повідомляють експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», ці процеси можна перевести у режим онлайн завдяки соціальним мережам для комунікації з виборцями. Одеська обласна організація «Комітету виборців України» … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР