Одесские тепловики получат еще почти 200 миллионов на расчет с частной фирмой

10 липня 2018 р. 08:58

Депутаты согласовали выделение  194,5 млн грн для ФГ «Юг Капитал» на оплату долгов коммунального предприятия "Теплоснабжение города Одессы" перед банком "Надра" двумя решениями. 

Об этом шла речь на бюджетной комиссии Одесского горсовета, - сообщает Центр публичных расследований.

Как рассказала вице-мэр и глава департамента финансов Светлана Бедрега, в бюджете развития есть нераспределенные средства в сумме 237 миллионов, которые пойдут на эти цели. Соглашение по урегулированию задолженности пока не подписано сторонами. 

Как рассказала главный бухгалтер ТГО Алла Ольшевская, акт сверки долгов не подписан.  

"Нам расшифровку из банка "Надра" привезли сегодня в 14.00, но физически не успели сверить все цифры.  Был сегодня представитель фирмы - они сверились, но он не был уполномочен его подписать",- отметила она. 

В то же время в ходе заседания бухгалтер подписала акт сверки. Сумма процентов по двум кредитам составила 75 миллионов. 
Всего фирма определила долг в размере 309 миллионов гривень с пеней и комиссией.  Финкомпания предложила тремя траншами погасить 194,5 миллионов гривень до конца года. 

За оплату в этому году тремя траншами фирма обещает остановить все судебные споры и вернуть городу залоговую недвижимость. 

В итоге депутаты предварительно согласовали выделение этой суммы и вынесли вопрос на сессию 18 июля.

Напомним, ранее депутаты Одесского горсовета заявили о готовности подписать соглашение с ФГ«Юг Капитал» на оплату долгов КП «Теплоснабжение города Одессы» переда банком «Надра». 

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

У місті Ізмаїлі зранку не працюють чотири виборчі дільниці. Як повідомляє ОПОРА, не працюють такі дільниці: №511008, розташована у приміщенні комунального некомерційного підприємства «Дунайська обласна лікарня Одеської обласної ради», №511009 у приміщенні цього ж закладу, №511011 у приміщенні комунального некомерційного підприємства Ізмаїльської районної ради «Центральна районна лікарня» та № 511012 … читати далi

В селі Лиманка Таїровської громади на Одещині дільнична виборча комісія видалила спостерігачів ОПОРИ. Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, приблизно через 40 хвилин після початку голосування з виборчої дільниці №510685 (жилмасив «Дружний», село Лиманка) видалили двох спостерігачів ОПОРИ. Голова дільничної виборчої комісії мотивував це тим, що начебто спостерігачі не зареєстровані Таїровською селищною … читати далi

Видання ІзбірКом розпочало онлайн-трансляцію процесу голосування, яку журналісти будуть вести  до його закінчення, та навіть після закриття виборчих дільниць. В трансляції видання даватиме своїм читачам найоперативнішу та перевірену інформацію про перебіг подій.  Якщо бачите щось цікаве - пишіть нам у Facebook або на пошту.  Голосування на виборчих дільницях проходить з 08:00 до 20:00. Результати виборів повинні … читати далi

Сьогодні, 25 жовтня, в Україні проходять місцеві вибори за новим Виборчим кодексом і новим територіально-адміністративним устрєм. Одночасно вибирають сільських, селищних і міських голів, депутатів сільських, селищних, міських, районних у містах і обласних рад. Бюлетень зразка 2020 відрізняється від минулих виборів, оскільки в цьому році депутатів до місцевих, районних та обласних рад обиратимуть за новою … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР