Общественный бюджет Одессы потеряет ряд проектов из-за невозможности их реализовать

13 жовтня 2018 р. 10:41

Ситуация с программой «Общественный бюджет» 2018 года близка к критической, так как реализованы три проекта из 22, часть наиболее дорогих проектов, скорее всего, срежут. 

О трудной ситуации на заседании бюджетной комиссии сообщила вице-мэр Светлана Бедрега, - сообщает Центр публичных расследований.

По ее словам, общественный бюджет испытывает колоссальные трудности в плане освоения средств. Даже 15 проектов-победителей прошлого года, реализация которых была перенесна на нынешний год, профинансированы только на 45,7%. С реализацией общественного бюджета 2018 года все еще сложнее: из 98,5 миллионов освоено менее 30. Причинами являются затянувшиеся тендерные процедуры и ошибки в реализации. 

В связи со сложившейся ситуацией комиссии было предложено снять снять те проекты, которые стоят дорого и при этом находятся на самом старте реализации (отсутствие проектно-сметной документации, экспертизы). Таковых набралось пять:  «Энергоэффективная поликлиника» (2,8 млн грн), «Боксы для контейнеров» (4,2 млн грн), «Строительство футбольного поля в микрорайоне Курсаки» (4,3 млн грн), «Культурный центр микрорайона Куяльницкий» (4,6 млн грн), «Создание общественного центра микрорайонов Кривая Балка, Новая Слободка и Слободской» (4,7 млн грн).

Также депутаты не пришли к единому мнению, стоит ли оставлять проект школьной формы для детей с особыми образовательными потребностями. Депутат Алексей Еремица в целом выступил против такой формы, а Светлана Осауленко попросила пока оставить проект, так как он социально важен.

Напомним, одесситы подали 29 проектов в рамках «Общественного бюджета — 2019» на общую сумму более 30 миллионов гривень.

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я за минулу добу на території Одеської області підтвердив COVID-19 методом тестування полімеразної ланцюгової реакції в 288 осіб.  Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної адміністрації.  Окрім того, зафіксовано ще два летальних випадки в регіоні і обидва в Одесі. Таким чином в регіоні зареєстровано вже 167 летальних … читати далi

Такого висновку дійшли експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» за результатами моніторингу звітних кампаній депутатів протягом 2016-2019 років. Моніторинг здійснювався за даними, оприлюдненими на Депутатському порталі, відповідями, наданими Одеською міською радою на запити про доступ до публічної інформації, аналізом соціальних мереж, опитуванням депутатів та їх помічників, а також інформацією, … читати далi

Комунальна установа «Автопідприємство обласної ради» оголосило тендер для обрання постачальника автобуса для перевезення 10 і більше осіб. Про це повідомили у системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон відбудеться 12 жовтня, а очікувана вартість закупівлі - 1,4 мільйони гривень.  Раніше навчальним закладам з шести районів Одеської області 27 серпня передали 12 шкільних автобусів, придбаних на умовах співфінансування … читати далi

Власник кафе в Одесі за нехтування правилами карантину змушений буде виплатити штраф на користь держави у розмірі сімнадцяти тисяч гривень. Як йдеться в постанові суду, власник та директор кафе працював без маски.  Також йому доведеться сплатити 420 гривень судового збору.  Раніше Суворовський райсуд Одеси притягнув до адміністративної відповідальності за роботу під час карантину бармена одного з … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР