На Французском бульваре оформляют землю для застройщика жилмассива "Радужный"

30 листопада 2018 р. 14:20

Земельная комиссия Одесского городского совета предварительно согласовала разрешение на разработку земельной документации  на 42 сотки территории Одесского завода шампанских вин по адресу: Французский бульвар, 36/1, 36/2 и 36/3 для ООО "Вермей".

Как сообщает Центр публичных расследований, в уставе фирме главным видом деятельности указало "строительство жилых и нежилых зданий".  

Учредителем здания значится другое предприятие - "Руником инвест", а конечным бенефециарным владельцем Сергей Чайчук.

Именно эта фирма и ее учредитель являются застройщиками жилмассива под Одессой "Радужный", на который часто пеняет мэрия как на источник многих проблем.

Теперь ООО "Вермей", которое создано 2,5 года назад, оформляет землю для обслуживания административно-складских помещений, сооружений и инженерной инфраструктуры. Но, вероятно, впоследствии детальный план территории будет разработан, и назначение изменится.

Напомним, Управлению капитального строительства Одесского горсовета в октябре отвели 52,58 соток земли под строительство и проектирование комплекса многоэтажных жилых домов с встроенно-пристроенными помещениями общественного значения и подземным паркингом. 

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Експорт товарів з Одеської області у 2020 році становив 1 трильйон 360,6 мільйонів доларів США, а імпорт – 2 трильйони 190,6 мільйонів доларів.   Як повідомляють у Головному управлінні статистики в Одеській області, порівняно з 2019 роком експорт зменшився на 1,7%, імпорт збільшився – на 15,0%. Негативне сальдо становило 830 млн дол. Зовнішньоторговельні операції проводилися … читати далi

Одеський міський голова Геннадій Труханов підписав розпорядження, яким скоротив чисельність співробітників Юридичного департаменту муніципалітету зі 111 працівників до 107. Про це повідомили в пресслужбі мерії. Працівників департаменту стане менше на чотири з березня. Таким чином, зменшується штатна чисельність апарату Одеської міської ради та її виконавчих органів з 1 тисячі 981 одиниці … читати далi

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього депутата однієї з політичних сил, підозрюваного у підкупі члена виборчої комісії. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури. У жовтні минулого року правоохоронці затримали депутата під час підкупу члена однієї із територіальних виборчих комісій на Одещині. З’ясовано, що депутат за … читати далi

Кабінет міністрів України реорганізував Національну академію державного управління при президентові України та Дніпропетровський, Львівський, Одеський, Харківський регіональні інститути. Про це стало відомо під час засідання Кабміну 24 лютого. Згідно з рішенням Кабміну Одеський інститут приєднали до державного університету "Одеська політехніка". Нацакадемію приєднали до КНУ імені Тараса Шевченка, а інші до: Національного технічного … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР