Детсад в переулке Каркашадзе не спешат восстанавливать

22 листопада 2018 р. 12:22

Проектная организация ООО «Инвестбуд холдинг» разработала проектную документацию на ремонт детского сада в переулке Каркашадзе, но финансировать работы по восстановлению не спешат.

Об этом стало известно на заседании комиссии Одесского городского совета по вопросам социальной политики и труда, - сообщает Центр публичных расследований.

Депутат Ольга Квасницкая сообщила, что проект прошел экспертизу, а стоимость восстановления сада - 40 миллионов гривень, но выделять деньги на ремонт не спешат.

В процессе обсуждения оказалось, что чиновники не подают бюджетный запрос на финансирование. Так, в управлении капитального строительства отметили, что запрос должны подавать в департаменте образования, но в последнем заявили, что это капитальные работы, которые проходят по линии УКСа.

Между тем сад, который неоднократно пытались приватизировать и сдавали в аренду, до сих пор рушится, в нем возникают пожары и живут бездомные.

Напомним, депутаты Одесского горсовета ищут новые источники доходов бюджета, чтобы увеличить вдвое поступления в свой собственный депутатский фонд.

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Перший рік роботи Ренійської міської ради VIII скликання завершується 7 грудня 2021 року, а один з найбільш значущих, і вже точно висвітлюваний, вид діяльності депутатів це їхня робота на сесіях ради. Робота сесії ради складається із двох частин: засідань постійних депутатських комісій та пленарного засідання. Про дисципліну відвідування депутатами Ренійської … читати далi

Міністерство охорони здоров'я України в своєму щоденному звіті про поширення та профілактику COVID-19 повідомило про 368 нових випадків інфекції та 23 нових летальних випадки, зафіксованих за добу 6 грудня в Одеській області. 8 тисяч 655 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 7 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 716 … читати далi

Міністерство інфраструктури України у 2022 році планує провести чотири або шість концесійних конкурсів у Чорноморському, Одеському, Ізмаїльському та Бердянському морських портах. Про це повідомив заступник міністра Юрій Васьков на інфраструктурному дні Європейської бізнес-асоціації у Києві, інформує hubs. Він уточнив у презентації, що у випадку Чорноморського порту йдеться про перший і … читати далi

Державний університет інтелектуальних технологій та зв'язку оголосив громадські обговорення щодо перейменування вишу – до назви хочуть додати "імені Олександра Попова". Змінивши назву, університет, створений на базі Одеської національної академії зв'язку ім. Попова, хоче повернути собі впізнаваність і забезпечити наступність – ОНАЗ носив ім'я Попова з 1967 року, повідомляє "Думська". Через … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР