В Одеській області почали реорганізацію прокуратури

04 березня 2021 р. 20:23

прокуратура реформи

Реорганізація місцевих прокуратур стартувала в Одеській області.

Вона проводиться відповідно до прийнятого в 2019 році закону про реформу органів прокуратури і недавньою постановою Кабміну «Про окремі питання забезпечення початку роботи окружних прокуратур», повідомляє «Думська».

Всі прокуратури стануть окружними, а чотири одеські міські втратять номера і знову будуть іменуватися за назвою районів, які обслуговують - Київська, Суворовська, Малиновська і Приморська окружні прокуратури.

В області кількість прокуратур збільшать з шести до десяти. Замість Білгород-Дністровської, Ізмаїльської, Іллічівської, Комінтернівської, Котовської та Роздільнянської місцевих прокуратур з'являться:

  • Березівська,
  • Білгород-Дністровська,
  • Біляївська,
  • Болградська,
  • Доброславська,
  • Ізмаїльська,
  • Любашівська,
  • Подільська,
  • Роздільнянська,
  • Чорноморська окружні.

При складанні переліку та визначенні територіальної юрисдикції цих органів враховувалися останні зміни адміністративно-територіального устрою нашого регіону.

За нашими даними, реорганізація буде супроводжуватися кадровими перестановками.

Нагадаємо, Міністерство розвитку громад та територій розробило поділ на 10 функціональних типів територій.

Кабінет міністрів України реорганізував Національну академію державного управління при президентові України та Дніпропетровський, Львівський, Одеський, Харківський регіональні інститути.

Верховна рада України ухвалила за основу нову редакцію закону про Службу безпеки України, за що проголосували 285 народних депутатів.

Реформа Служби безпеки спрямована на остаточне перетворення її з правоохоронного на контррозвідувальний орган.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Депутати Ренійського міської ради під час чергової п'ятнадцятої сесії, серед інших, ухвалили рішення про збільшення фінансування програми «Соціальний захист дітей і сімей Ренійського міської територіальної громади» на 11 тисяч 800 гривень за рахунок вільного залишку коштів загального фонду бюджету Ренійського громади на 2021 рік. Як повідомляє кореспондент ІзбірКому, ці гроші призначені для … читати далi

Кількість нарахованих медиками випадків COVID-19 в Одеській області за добу 15 жовтня сягнула 1 тисячі 321, а летальних випадків зафіксували 14.  Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я.  Тобто летальних випадків на два менше ніж позаминулої доби, але нових випадків на 568 більше ніж зафіксовано за 14 жовтня.  Загалом в … читати далi

Міністерство освіти та науки України повідомило про схвалення Урядом проєкту нової редакції закону «Про дошкільну освіту».  «Документом насамперед МОН пропонує запровадити інтернатуру для молодих фахівців сфери дошкілля, реалізувати принцип «гроші ходять за дитиною», втілити в життя академічну автономію закладів дошкільної освіти та упорядкувати їхню типологію. Упевнений, що спільними зусиллями, за підтримки … читати далi

За сто днів ринку землі було підписано 28 тисяч угод на 70 тисяч гектарів вартістю майже 44 тисячі грн/га. Такі результати озвучив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.  А вже станом на 13 жовтня за даними Міністерства аграрної політики та продовольства України було зареєстровано 29 тис. 493 земельні угоди. Подали заяви … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР