В Одеській області почали реорганізацію прокуратури

04 березня 2021 р. 20:23

прокуратура реформи

Реорганізація місцевих прокуратур стартувала в Одеській області.

Вона проводиться відповідно до прийнятого в 2019 році закону про реформу органів прокуратури і недавньою постановою Кабміну «Про окремі питання забезпечення початку роботи окружних прокуратур», повідомляє «Думська».

Всі прокуратури стануть окружними, а чотири одеські міські втратять номера і знову будуть іменуватися за назвою районів, які обслуговують - Київська, Суворовська, Малиновська і Приморська окружні прокуратури.

В області кількість прокуратур збільшать з шести до десяти. Замість Білгород-Дністровської, Ізмаїльської, Іллічівської, Комінтернівської, Котовської та Роздільнянської місцевих прокуратур з'являться:

  • Березівська,
  • Білгород-Дністровська,
  • Біляївська,
  • Болградська,
  • Доброславська,
  • Ізмаїльська,
  • Любашівська,
  • Подільська,
  • Роздільнянська,
  • Чорноморська окружні.

При складанні переліку та визначенні територіальної юрисдикції цих органів враховувалися останні зміни адміністративно-територіального устрою нашого регіону.

За нашими даними, реорганізація буде супроводжуватися кадровими перестановками.

Нагадаємо, Міністерство розвитку громад та територій розробило поділ на 10 функціональних типів територій.

Кабінет міністрів України реорганізував Національну академію державного управління при президентові України та Дніпропетровський, Львівський, Одеський, Харківський регіональні інститути.

Верховна рада України ухвалила за основу нову редакцію закону про Службу безпеки України, за що проголосували 285 народних депутатів.

Реформа Служби безпеки спрямована на остаточне перетворення її з правоохоронного на контррозвідувальний орган.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради України із проханням продовжити дію воєнного часу та загальної мобілізації.  Відповідні проєкти постанов голова держави зареєстрував у канцелярії парламенту.  Справа в тому, що наприкінці травня Верховна Рада України затвердила указ президента Володимира Зеленського щодо продовження дії военного часу до 23 серпня, а також акт … читати далi

Американська історикиня, письменниця та журналістка, лауреатка багатьох міжнародних літературних премій Енн Епплбаум, яка в липні відвідала Одесу написала велике есе про волонтерів та волонтерок. У публікації в одному з найстаріших і найбільш респектабельних літературних журналів США The Atlantic, письменниця назвала волонтерів "другою українською армією". "В історії є поворотні моменти, моменти, … читати далi

Білгород-Дністровський прикордонний загін, що на Одещині, отримав чотири нових патрульних катери UMS – 425CC загальною вартістю 2,2 мільйони гривень. Про це повідомили у пресцентрі Державної прикордонної служби України. Ці катери надані прикордонникам в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Разом з ЄС до безпеки кордонів», який фінансується Європейським Союзом та впроваджується … читати далi

У 2021 році в Одеській області зареєстровані 15,9 тисяч шлюбів, що порівняно з 2020 роком більше на 29,3%. Найбільша кількість шлюбів (27,3% від загальної кількості) зареєстрована у віковій групі 25–29 років. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління статистики в Одеській області. За останніми даними чисельність молоді Одеської області у … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР