В Одеській області почали реорганізацію прокуратури

04 березня 2021 р. 20:23

прокуратура реформи

Реорганізація місцевих прокуратур стартувала в Одеській області.

Вона проводиться відповідно до прийнятого в 2019 році закону про реформу органів прокуратури і недавньою постановою Кабміну «Про окремі питання забезпечення початку роботи окружних прокуратур», повідомляє «Думська».

Всі прокуратури стануть окружними, а чотири одеські міські втратять номера і знову будуть іменуватися за назвою районів, які обслуговують - Київська, Суворовська, Малиновська і Приморська окружні прокуратури.

В області кількість прокуратур збільшать з шести до десяти. Замість Білгород-Дністровської, Ізмаїльської, Іллічівської, Комінтернівської, Котовської та Роздільнянської місцевих прокуратур з'являться:

  • Березівська,
  • Білгород-Дністровська,
  • Біляївська,
  • Болградська,
  • Доброславська,
  • Ізмаїльська,
  • Любашівська,
  • Подільська,
  • Роздільнянська,
  • Чорноморська окружні.

При складанні переліку та визначенні територіальної юрисдикції цих органів враховувалися останні зміни адміністративно-територіального устрою нашого регіону.

За нашими даними, реорганізація буде супроводжуватися кадровими перестановками.

Нагадаємо, Міністерство розвитку громад та територій розробило поділ на 10 функціональних типів територій.

Кабінет міністрів України реорганізував Національну академію державного управління при президентові України та Дніпропетровський, Львівський, Одеський, Харківський регіональні інститути.

Верховна рада України ухвалила за основу нову редакцію закону про Службу безпеки України, за що проголосували 285 народних депутатів.

Реформа Служби безпеки спрямована на остаточне перетворення її з правоохоронного на контррозвідувальний орган.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Ізмаїлі запрацювала нова киснева станція. Про це 17 квітня повідомив на своїй сторінці у мережі “Фейсбук” міський голова Андрій Абрамченко.  Станція встановлена на території Дунайської обласної лікарні. Це дозволить підключити 95 ліжко-місць для тяжкохворих пацієнтів до потокового кисню високої якості. Крім того, нове устаткування забезпечить під'єднання апаратів штучної вентиляції … читати далi

Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації оголосило тендер для обрання компанії, яка розробить проєктно-кошторисну документацію капітального ремонта Одеської обласної дитячої клінічної лікарні. Відповідне оголошення оприлюднено в системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі у 2 мільйони гривень має відбутися 5 травня, а готовий проєкт … читати далi

У січні–лютому 2021 р. експорт товарів з Одещини становив 182,4 млн дол. США, імпорт – 347,1 мільйона, інформує Головне управління статистики регіону. Порівняно з першими двома місяцями минулого року експорт зменшився на  39,4 мільйона, імпорт – на 48,6. Купуємо за кордоном більше, ніж продаємо: негативне сальдо склало майже 165 млн … читати далi

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) забезпечило перерахування політичним партіям коштів, виділених із державного бюджету на фінансування їхньої статутної діяльності за ІІ квартал 2021 року. Державне фінансування отримали чотири парламентські партії: «Слуга народу» — 86,4 млн грн; «Опозиційна платформа — За життя» — 26,15 млн грн; «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР