Хто очолив реформовані прокуратури Одещини

16 березня 2021 р. 09:43

закон прокуратура реформи

Нові окружні прокуратури почали працювати в Одеській області з 15 березня і це переформатування, на думку Генерального прокурора України Ірини Венедиктової, має завершити реформу органів прокуратури.

Як зазначили в пресслужбі прокуратури Одеської області, одним із нововведень стало повернення прокуратурам міста Одеси назв відповідно до районів розташування:

 • Київська окружна прокуратура міста Одеси (керівник – Андрій Радолов). З 2016 по 2019 рік він керував місцевою прокуратурою №4 в Одесі. З 2020 прокурор місцевої прокуратури №3 (до нумерації - прокуратура Приморського району).
 • Малиновська окружна прокуратура міста Одеси (керівник - Андрій Стоєв). У 2016-2017 роках керівник Ізмаїльської місцевої прокуратури З 2018 року керував Іллічівською місцевою прокуратурою. 
 • Приморська окружна прокуратура міста Одеси (керівник - Костянтин Царелунга). З 2016 по 2021 керував Одеською місцевою прокуратурою №1 (прокуратура Київського району).  
 • Суворовська окружна прокуратура міста Одеси (керівник - Борис Індиченко). У 2016 році працював в прокуратурі Одеської області. Потім очолив місцеву прокуратуру №2 (Малиновського району). 

 Окрім цих чотирьох одеських прокуратур в регіоні розташуються ще 10:

 • Березівська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Березівці). Керівник - Олександр Арсенюк. З 2016 рік та до нового призначення керівник Комінтернівської місцевої прокуратури. 
 • Білгород-Дністровська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Білгороді-Дністровському). Керівник - Олексій Уманець. З 2016 по 2020 роки посідав різні пости в прокуратурі Одеської області.
 • Біляївська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Біляївці) у складі територій: Біляївської міської, Великодальницької сільської, Вигодянської сільської, Дачненської сільської, Маяківської сільської, Нерубайської сільської, Теплодарської міської, Усатівської сільської Яськівської сільської територіальних громад. Керівник - Олег Болгар. З 2016 року по 2020 посідав пости у Одеській місцевій прокуратурі №3 дослужився до першого заступника. 
 • Болградська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Болграді). Керівник - Ігор Домущей. У 2017 році начальник відділу інформаційних технологій Миколаївської обласної прокуратури. 2017-2018 роки - перший заступник керівника Мелітопольської місцевої прокуратури Запорізької області. 2018 - прокурор Одеської місцевої прокуратури №1 та все ще перший заступник керівника Мелітопольської місцевої прокуратури Запорізької області. З 2018 по 2020 роки різноманітні посади у прокуратурі Одеської області. 
 • Доброславська окружна прокуратура (з місцем розташування у селищі міського типу Доброславі) у складі територій: Визирської сільської, Доброславської селищної, Красносільської сільської, Фонтанської сільської, Чорноморської селищної, Южненської міської територіальних  громад. Керівник - Оксана Москаленко-Федоркова. З 2018 до нового призначення різні посади в прокуратурі Одеської області. 
 • Ізмаїльська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Ізмаїлі). Керівник - Олександр Сара. 2016-2017 роки прокурор у прокуратурі області. 2018-2020 керівник Ізмаїльскої місцевої прокуратури. 
 • Любашівська окружна прокуратура (з місцем розташування у селищі міського типу Любашівці) у складі територій: Ананьївської міської, Долинської сільської, Зеленогірської селищної, Любашівської селищної, Савранської селищної територіальних громад. Керівник - Станіслав Карбовський. 2016-2020 роки заступник керівника Іллічівської місцевої прокуратури. 
 • Подільська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Подільську) у складі територій: Балтської міської, Кодимської міської, Куяльницької сільської, Окнянської селищної, Піщанської сільської, Подільської міської, Слобідської селищної територіальних громад Керівник - Сергій Стадник. У 2017 році - керівник Роздільнянської місцевої прокуратури. 2018 рік - служба в батальоні особливого призначення та повернення на посаду керівника все тієї ж прокуратури. 2019 -  знову служба у БПОП та поверненння в "рідну" прокуратуру. 2020 рік керівник Роздільнянської місцевої прокуратури. 
 • Роздільнянська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Роздільній). Виконувач обов’язків керівника – Олександр Шивцов. 2016-2020 роки різні посади у Роздільнянській місцевій прокуратурі. 
 • Чорноморська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Чорноморську) у складі територій: Авангардівської селищної, Великодолинської селищної, Дальницької сільської, Овідіопольської селищної, Таїровської селищної, Чорноморської міської територіальних  громад. Керівник - Геннадій Фуртат. До цього призначення посідав різні посади у прокуратурі Одеської області. 

Нагадаємо, в січні керівництво Національної поліції в Одеській області "перетасувало" керівні кадри районних відділів поліції Одещини згідно із змінами в адміністративному устрої. 

Нагадаємо також, що президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про призначення Юрія Крука головою Одеської районної державної адміністрації Одеської області.

Керівництво Фонду державного майна України призначило на посаду очільника Регіонального відділення фонду по Одеській та Миколаївській областях Олександра Славського.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради України із проханням продовжити дію воєнного часу та загальної мобілізації.  Відповідні проєкти постанов голова держави зареєстрував у канцелярії парламенту.  Справа в тому, що наприкінці травня Верховна Рада України затвердила указ президента Володимира Зеленського щодо продовження дії военного часу до 23 серпня, а також акт … читати далi

Американська історикиня, письменниця та журналістка, лауреатка багатьох міжнародних літературних премій Енн Епплбаум, яка в липні відвідала Одесу написала велике есе про волонтерів та волонтерок. У публікації в одному з найстаріших і найбільш респектабельних літературних журналів США The Atlantic, письменниця назвала волонтерів "другою українською армією". "В історії є поворотні моменти, моменти, … читати далi

Білгород-Дністровський прикордонний загін, що на Одещині, отримав чотири нових патрульних катери UMS – 425CC загальною вартістю 2,2 мільйони гривень. Про це повідомили у пресцентрі Державної прикордонної служби України. Ці катери надані прикордонникам в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Разом з ЄС до безпеки кордонів», який фінансується Європейським Союзом та впроваджується … читати далi

У 2021 році в Одеській області зареєстровані 15,9 тисяч шлюбів, що порівняно з 2020 роком більше на 29,3%. Найбільша кількість шлюбів (27,3% від загальної кількості) зареєстрована у віковій групі 25–29 років. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління статистики в Одеській області. За останніми даними чисельність молоді Одеської області у … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР