Одеський ЦНАП готовий працювати без паперових квитанцій

20 лютого 2020 р. 12:34

Одеська міська рада

Послуги  Центру надання адміністративних послуг Одеської міської ради відтепер можна сплачувати через інтернет-банкінг або мобільний додаток та надавати номер електронної квитанції адміністратору замість паперової.

Про це повідомили у Департаменті надання адміністративних послуг Одеської міської ради. 

ЦНАП Одеської міської ради долучився до Державного сервісу перевірки квитанцій в рамках експериментального проекту уряду щодо спрощення процесу перевірки факту оплати адміністративних та інших послуг з використанням програмного продукту «Check».

Кожен громадянин України, звернувшись за адміністративною послугою до Центру, має можливість замість надання паперової квитанції про сплату адміністративного збору повідомляти лише її код. А адміністратор перевірить факт здійснення платежу за допомогою сервісу.

Таким чином, для отримання адміністративних послуг в ЦНАПі одесити можуть надати: квитанцію, сформовану у процесі оплати послуг через платіжний термінал, розміщений у підрозділах ЦНАПу; квитанцію про оплату послуг, видану банком, який самостійно обрала особа; код квитанції про оплату послуг, яку можна перевірити за допомогою програмного продукту «Check»; самостійно роздруковану квитанцію, сформовану у процесі онлайн-оплати.

Наразі за допомогою «Check» можна перевірити квитанції про сплату адміністративного збору, оплачені лише у банках «Приватбанк», «Монобанк» та «А-банк», а згодом будуть підключені ще 10 банківських установ.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Главным управлением ГНС в Одесской области на протяжении 8 месяцев 2020 года проводился анализ финансово-хозяйственной деятельности плательщиков и составлено 50 материалов с признаками криминальных правонарушений. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Государственной налоговой службы в Одесской области. По результатам рассмотренных материалов в Едином реестре досудебных расследований опубликованы пять криминальных правонарушений, в т.ч. по признакам ст. 209 Уголовного кодекса Украины (легализация (отмывание) доходов, полученных … читати далi

В Одеській області у вересні пожвавилася діяльність потенційних кандидатів і партій у сфері надання матеріальної допомоги, благодійництва і організації свят. Як повідомляє ОПОРА, 14 вересня на сторінці у Facebook Першого муніципального каналу оприлюднили відеосюжет, присвячений футбольному турніру в місті Білгород-Дністровський. Турнір був організований Благодійним фондом «Акрополь». На заході були присутні два представники … читати далi

Уже с понедельника, 21 сентября, город Измаил из «красного» уровня эпидемической опасности переходит в «оранжевый». Об этом сообщил на своей официальной странице городскогой голова Измаила Андрей Абрамченко. Решение было принято на внеочередном заседании городской комиссии по техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуациях (ТЭБ и ЧС) - на основании принятого 18 сентября Государственной комиссией … читати далi

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) відмовив одеському терористу Володимиру Грубнику, який подав позов проти України, в задоволенні вимог про матеріальну компенсацію за свій арешт та перебування під вартою. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник Міністра юстиції України Іван Ліщина. Грубник в ЄСПЛ скаржився по декількох статтях Конвенції, а … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР