Одеський ЦНАП готовий працювати без паперових квитанцій

20 лютого 2020 р. 12:34

Одеська міська рада

Послуги  Центру надання адміністративних послуг Одеської міської ради відтепер можна сплачувати через інтернет-банкінг або мобільний додаток та надавати номер електронної квитанції адміністратору замість паперової.

Про це повідомили у Департаменті надання адміністративних послуг Одеської міської ради. 

ЦНАП Одеської міської ради долучився до Державного сервісу перевірки квитанцій в рамках експериментального проекту уряду щодо спрощення процесу перевірки факту оплати адміністративних та інших послуг з використанням програмного продукту «Check».

Кожен громадянин України, звернувшись за адміністративною послугою до Центру, має можливість замість надання паперової квитанції про сплату адміністративного збору повідомляти лише її код. А адміністратор перевірить факт здійснення платежу за допомогою сервісу.

Таким чином, для отримання адміністративних послуг в ЦНАПі одесити можуть надати: квитанцію, сформовану у процесі оплати послуг через платіжний термінал, розміщений у підрозділах ЦНАПу; квитанцію про оплату послуг, видану банком, який самостійно обрала особа; код квитанції про оплату послуг, яку можна перевірити за допомогою програмного продукту «Check»; самостійно роздруковану квитанцію, сформовану у процесі онлайн-оплати.

Наразі за допомогою «Check» можна перевірити квитанції про сплату адміністративного збору, оплачені лише у банках «Приватбанк», «Монобанк» та «А-банк», а згодом будуть підключені ще 10 банківських установ.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Вчора, 3 квітня, з-за кордону прибула група українців, яку на обсервацію заселили у корпус на території будинку милосердя, що у селі Лиман Лиманської ОТГ. У соцмережах через поселення українців розгорівся скандал. Помічниця народного депутата Ірина Гриб на своїй сторінці у Facebook опублікувала світлини з приміщення, у яке заселили людей.  «Немає тепла, … читати далi

Анатолій Урбанський подав щорічну декларацію за 2019 рік. Електронний документ опубліковано на сайті НАЗК. Згідно з документом, Анатолій Урбанський мешкає разом із дружиною Оленою Урбанською та дочкою Катериною. У власності родини є квартира площею 125,7 кв. м в Одесі, 50% якої належить Олені Урбанській, а 50% - громадянину Олександру Савічу. Також О. … читати далi

Департамент охорони здоров'я Одеської облдержадміністрації з приставкою "виконуюча обов'язки" очолила Наталія Одарій-Захар'єва. Відовідний запис з'явився у державному реєстрі юридичних та фізичних осіб. До призначення Наталія Одарій-Захар'єва працювала начальником відділу стратегічного розвитку медичних установ. Раніше, з 19 лютого поточного року, тимчасово обов'язки директора департаменту охорони здоров'я виконувала Оксана Рокунець-Сорочан. Наталія Одарій-Захар'єва має чоловіка … читати далi

Колишній перший заступник голови Одеської міськради Анатолій Орловський подав декларацію після звільнення. Електронний документ опублікований на офіційному сайті НАЗК. Декларація після звільнення охопила період з 1 січня до 25 березня, дати звільнення Орловського. У ній він вказав, які доходи отримав за цей час та чим володіє його родина, яка складається … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР