Одеський ЦНАП готовий працювати без паперових квитанцій

20 лютого 2020 р. 12:34

Одеська міська рада

Послуги  Центру надання адміністративних послуг Одеської міської ради відтепер можна сплачувати через інтернет-банкінг або мобільний додаток та надавати номер електронної квитанції адміністратору замість паперової.

Про це повідомили у Департаменті надання адміністративних послуг Одеської міської ради. 

ЦНАП Одеської міської ради долучився до Державного сервісу перевірки квитанцій в рамках експериментального проекту уряду щодо спрощення процесу перевірки факту оплати адміністративних та інших послуг з використанням програмного продукту «Check».

Кожен громадянин України, звернувшись за адміністративною послугою до Центру, має можливість замість надання паперової квитанції про сплату адміністративного збору повідомляти лише її код. А адміністратор перевірить факт здійснення платежу за допомогою сервісу.

Таким чином, для отримання адміністративних послуг в ЦНАПі одесити можуть надати: квитанцію, сформовану у процесі оплати послуг через платіжний термінал, розміщений у підрозділах ЦНАПу; квитанцію про оплату послуг, видану банком, який самостійно обрала особа; код квитанції про оплату послуг, яку можна перевірити за допомогою програмного продукту «Check»; самостійно роздруковану квитанцію, сформовану у процесі онлайн-оплати.

Наразі за допомогою «Check» можна перевірити квитанції про сплату адміністративного збору, оплачені лише у банках «Приватбанк», «Монобанк» та «А-банк», а згодом будуть підключені ще 10 банківських установ.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Збитки завдані державі від пошкодження в Одесі по вул. Торговій, 17 унікального дерева – «Тополі канадської» - ботанічної пам’ятки природи місцевого значення, становлять 125 тисяч 466 гривень. Про це повідомили у пресслужбі Державної екологічної інспекції в Одеській області.  Там нагадали, що дерево є об’єктом природно-заповідного фонду і всі матеріали передані до правоохоронних органів … читати далi

Заболели сразу трое потерпевших, у одного из них подтвержденный COVID-19, также заболел адвокат, из-за чего заседание по организаторам бунта в колонии снова перенесли. При этом СМИ не пустили в зал, объяснив это карантином, сообщает «Украинская Служба Информации». 30 ноября в Малиновском районном суде Одессы снова не состоялось заседание по организаторам бунта в … читати далi

Південний офіс Держаудитслужби закінчив запланований державний фінансовий аудит бюджету Куяльницької сільської об’єднаної територіальної громади, ревізії Відділу освіти Куяльницької сільської ради, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району». Як повідомили у пресслужбі Південного офісу, під час аудиту виявлені порушення у кількох напрямах діяльності громади. Як результат –проведено ревізії Куяльницької … читати далi

Новому міському голові Білгорода-Дністровского планують підвищити заробітну плату на 100%, а також доплачувати йому 115% за різними статтями.  Відповідний проєкт рішення оприлюднений на сайті міської ради. Зокрема проєктом рішення пропонується встановити міському голові  з 12 листопада на період його повноважень:  надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% в посадового окладу з … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР