Минфин дал старт проекту «Э-контракт»: все документы переведут в электронную форму

22 жовтня 2019 р. 18:24

Кабінет Міністрів

Министерство финансов Украины представило проект «Э-контракт», который продолжит информационную трансформацию в сфере публичных финансов путем перевода все договоров, заключаемых на площадке ProZоrro, в электронный формат.

Министерство финансов Украины представило проект «Э-контракт», который продолжит информационную трансформацию в сфере публичных финансов путем перевода все договоров, заключаемых на площадке ProZоrro, в электронный формат.

Об этом сообщила министр финансов Оксана Маркарова во время презентации общественности и международным экспертам концепции данного проекта, сообщает УНИАН.

«Сегодня мы даем старт проекту «Э-контракт», который полностью переведет все договоры, заключаемые на ProZоrro и которые мы видим в Госказначействе, в полноценную электронную форму», - сказала Маркарова.

По ее словам, после победы на тендере через площадку электронных торгов ProZоrro эти договоры можно будет сразу подписать.

«Это будет большой подарок для бухгалтеров всей страны, потому что после заключения и выигрыша тендера через ProZоrro можно будет сразу подписать эти договоры», - добавила министр финансов. Также она отметила, что уже сейчас создана рабочая группа, которая работает над проектом, а реализация данного проекта займет в среднем 4-6 месяцев.

Напомним, в команде Зеленского хотят исключить человеческий фактор из сферы предоставления государственных услуг. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради повідомив про тимчасове закриття руху автотранспорту по вул. Водопровідній (на ділянці від Італійського бульвару до виїзду з автостанції «Старосінна»).  Як зазначили в пресслужбі мерії, перекриття відбудеться в рамках другого етапу реконструкції вулиці Новощіпний ряд. З 30 січня 2021 року і до завершення ремонтних робіт … читати далi

Верховна Рада України підтримала в другому читанні президентський проєкт Закону «Про народовладдя через всеукраїнський референдум» (№3612).  Як зазначає пресслужба парламенту, за його ухвалення проголосували 255 нардепів. До другого читання в документ надійшло 1 тис. 386 правок.  Законом передбачені електронні процедури при організації та проведенні всеукраїнського референдуму, в тому числі електронні голосування. … читати далi

Одеський міжнародний кінофестиваль цьогоріч відбудеться в Одесі 14-21 серпня. Як зазначили в пресслужбі фестивалю, на початку року Одеський міжнародний кінофестиваль змінив керівний склад. Виконавчою директоркою Одеського міжнародного кінофестивалю стала Анна Мачух. Впродовж 2011-2016 років Анна працювала директоркою департаменту з маркетингу ОМКФ, з 2017-го обіймала посаду директорки Кіноринку ОМКФ, а з 2018 рік по … читати далi

Доступ медіа до головного корпусу Одеської обласної ради на пр. Шевченка, 4 обмежили входом лише в супроводі пресслужби. Як виявилося, документ з такими вимогами підписали ще 15 грудня минулого року голова Одеської обласної ради Григорій Діденко та голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький. Зокрема, сьогодні журналіст ІзбірКому зміг відвідати засідання колегії Одеської обласної адміністрації … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР