Медична реформа у Лиманському районі: за три роки на обладнання і ремонти витратили майже 20 мільйонів

24 травня 2019 р. 13:21

На черговій сесії Лиманської районної ради Одеської області 22 травня депутати заслухали звіт головного лікаря районної лікарні Тетяни Таран про роботу у 2016-2018 роках.

Відповідно до нього, два роки тому для лікарні придбали медичне обладнання на 900 тис. грн і провели ремонти відділень на 3 млн грн. Наступного, 2017 року, придбали медобладнання вже на понад 3 млн грн, а на капітальні ремонти витратили 3,5 млн грн.

Всього ж за 2016-2018 роки медичного обладнання закупили більше ніж на 8 млн грн та майже 9 млн грн використали на здійснення капітальних ремонтів.

Крім того, було фактично створено відділення невідкладної медичної допомоги та придбали для нього апаратуру більш ніж на 1 млн грн.

7 травня 2019 року у Лиманській лікарні відкрили кабінет телемедичного консультування.

На 2019 рік заплановано створення кабінету комп'ютерної діагностики для консультативно-діагностичного центру та закупівлю рентген-обладнання. На це витратять 4 мільйони 600 тисяч гривень, а на закупівлю обладнання МРТ - ще 600 тис. грн. Щоб створити відділення невідкладної медичної допомоги на базі приймального відділення районної лікарні, планують придбати лікувально-діагностичне обладнання та медикаменти на суму 1 млн 100 тис. грн.

Загалом у 2019 році планується подальше реформування системи охорони здоров'я. Наприклад, для подальшого запровадження медичної інформаційної системи та закупівлю ком'ютерного обладнання витратять 600 тис. грн. Планують придбати мобільний рентгенівський апарат, який дозволить впроваджувати передові технології в операційній. Така система дозволяє отримувати якісні зображення при ортопедичній хірургії, операціях на серці та судинах.

Цього року планують капітальні ремонти інфекційного, дитячого, поліклінічного відділень, харчового блоку. Приміщення, які мало використовуються, перепрофілюють під житло для молодих фахівців.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Кабинет министров Украины внес изменения в постановление о введении карантина. Теперь до 24 апреля в Украине запрещено пребывание в общественных местах без средств индивидуальной защиты, в частности респиратора или защитной маски, в том числе изготовленных самостоятельно. Кроме того, с понедельника, 6 апреля, запрещено перемещение группой лиц в количестве более двух человек, … читати далi

Керівництво одеської поліції ініціювало проведення службового розслідування за фактом публікації в Інтернеті фото осіб із занесеним в Червону книгу мертвим птахом.  Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції в Одеської області.  На даний час усі учасники події встановлені. Вони дійсно є працівниками одного з територіальних відділень поліції області. … читати далi

Прокурори прокуратури Одещини повідомили про підозру в шахрайстві та використанні завідомо підроблених документів очільниці управління соціального захисту населення однієї з районних державних адміністрацій області. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури регіону.  За версією слідства, для отримання коштів з бюджету, жінка надала до комісії із соціального страхування районної адміністрації завідомо підроблений … читати далi

Государственное учреждение «Институт глазных болезней и тканевой терапии им.В.П.Филатова Национальной академии медицинских наук Украины» по переговорной процедуре заключило договор с ООО «Юг-Укрстрой», по которому заплатит компании 69 миллионов 54,2 тысячи гривень.  Как следует из данных, опубликованных в системе электронных закупок Prozorro, речь идет о доплате за окончание недостроенного лечебного корпуса на Французском бульваре, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР