Медична реформа у Лиманському районі: за три роки на обладнання і ремонти витратили майже 20 мільйонів

24 травня 2019 р. 13:21

На черговій сесії Лиманської районної ради Одеської області 22 травня депутати заслухали звіт головного лікаря районної лікарні Тетяни Таран про роботу у 2016-2018 роках.

Відповідно до нього, два роки тому для лікарні придбали медичне обладнання на 900 тис. грн і провели ремонти відділень на 3 млн грн. Наступного, 2017 року, придбали медобладнання вже на понад 3 млн грн, а на капітальні ремонти витратили 3,5 млн грн.

Всього ж за 2016-2018 роки медичного обладнання закупили більше ніж на 8 млн грн та майже 9 млн грн використали на здійснення капітальних ремонтів.

Крім того, було фактично створено відділення невідкладної медичної допомоги та придбали для нього апаратуру більш ніж на 1 млн грн.

7 травня 2019 року у Лиманській лікарні відкрили кабінет телемедичного консультування.

На 2019 рік заплановано створення кабінету комп'ютерної діагностики для консультативно-діагностичного центру та закупівлю рентген-обладнання. На це витратять 4 мільйони 600 тисяч гривень, а на закупівлю обладнання МРТ - ще 600 тис. грн. Щоб створити відділення невідкладної медичної допомоги на базі приймального відділення районної лікарні, планують придбати лікувально-діагностичне обладнання та медикаменти на суму 1 млн 100 тис. грн.

Загалом у 2019 році планується подальше реформування системи охорони здоров'я. Наприклад, для подальшого запровадження медичної інформаційної системи та закупівлю ком'ютерного обладнання витратять 600 тис. грн. Планують придбати мобільний рентгенівський апарат, який дозволить впроваджувати передові технології в операційній. Така система дозволяє отримувати якісні зображення при ортопедичній хірургії, операціях на серці та судинах.

Цього року планують капітальні ремонти інфекційного, дитячого, поліклінічного відділень, харчового блоку. Приміщення, які мало використовуються, перепрофілюють під житло для молодих фахівців.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Проекты решений о внесении изменений в четыре программы и районный бюджет и о реализации и софинансировании проекта «Интегрированная система готовности к аварийным ситуациям в дельте Дуная» составили повестку дня пленарного заседания внеочередной сорок первой сессии Ренийского районного совета, состоявшегося 6 декабря 2019 года. Ни один из этих шести проектов решений … читати далi

Общее количество погибших в результате пожара в Одесском колледже экономики, права и гостинично-ресторанного бизнеса составляет 12 человек. Об этом сообщили в пресс-центре ГСЧС Украины в Одесской области.  По данным спасателей, в 00:35 и 5:15 сегодня, 9 декабря, из-под завалов смогли достать еще два тела. Сейчас их идентифицируют.  «По состоянию на … читати далi

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций ініціював створення інтерактивної карти навчальних закладів області заради запобігання порушенням правил протипожежної безпеки. Відеозапис заяви очільника ОДА оприлюднила пресслужба облдержадміністрації у Facebook. "Ми маємо зробити реальні кроки, аби запобігти таким жахливим трагедіям (як пожежа в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу - ред.). Ми не можемо … читати далi

Сегодня, 8 декабря, в Одессе побывал премьер-министр Алексей Гончарук, который посетил место пожара на Троицкой, 25 и дал пресс-брифинг в облгосадминистрации. По его словам, из-за пожара в колледже должности лишится директор департамента образования и науки Одесской облгосадминистрации Александр Лончак, а начальника главного Управления Госслужбы по чрезвычайным ситуациям Виктора Федорчака отстранили … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР