В Роздільній почнуть сортувати сміття і відремонтують очисні споруди

26 грудня 2018 р. 10:34

Депутати Роздільнянської міської ради взяли участь в обговоренні перспективного плану соціально-економічного розвитку Роздільнянського району на 2019-2021 роки.

В планах районної адміністрації є розробка і запровадження програми щодо сортування відходів і капітального ремонту очисних споруд.

У зустрічі взяв участь міський голова Валерій Шовкалюк, його заступник Денис Петров і працівники апарату міської ради. З подробицями плану депутатів ознайомила заступник голови РДА Наталя Тарнавська.

 «Ми маємо змогу вирішувати багаторічні проблеми завдяки реформі децентралізації, яку започаткував Президент України Петро Порошенко. На нас очікує велика спільна робота у визначені пріоритетних проблем, які потребують внесення до перспективного плану розвитку району на найближчі три роки» —зазначила заступник голови РДА.

Депутати підтримали внесення до програми таких пунктів як:  реалізація проекту «Реконструкція системи водозабезпечення з будівництвом насосної станції ІІІ-го підйому в м. Роздільна Одеської області»; реконструкція з перепрофілюванням в культурний торгівельно-розважальний центр колишньої будівлі кінотеатру «Ювілейний»; розробка та запровадження програми щодо роздільного сортування ТПВ на первинному етапі; проведення капітального ремонту очисних споруд міста Роздільна.

Присутні активно обговорювали перспективний план, депутати Олександр Гандибул, Оксана Дмитренко, Гусейн Алієв та Андрій Тегляєв надали пропозиції для внесення, які підтримали більшість депутатів. Одна з таких пропозицій стосувалася ремонту дороги до с. Милолюбівка. Наталя Тарнавська пообіцяла, що пропозиції будуть розглянуті і внесені у план.

Нагадаємо, в департаменті міського господарства Одеської міськради у відповідь на запит журналіста повідомили, що роздільного збору сміття в місті немає через відсутність сміттєпереробного заводу.

ФОТО: В.Бондаренко
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одесский городской голова Геннадий Труханов пояснил переносы первой в этом году сессии городского совета планами на поездку в суд и Марракеш.  Как пояснил городской голова, первый раз перенесли сессию из-за того, что на 4 февраля назначено судебное заседания, а второй раз из-за того, что делегацию Одесского муниципалитета пригласили в Марокканский … читати далi

Судьи Высшего антикоррупционного суда продолжат 24 января заслушивать доказательства по делу о возможной подаче Одесским городским головой Геннадием Трухановым недостоверной информации в электронных декларациях.  Судьи 23 января заслушали часть доказательств обвинения в закрытом режиме.  Высший антикоррупционный суд Украины 9 декабря приступил к исследованию доказательств по делу о недекларирование имущества гражданской жены городским головой … читати далi

Національна спілка журналістів України оприлюднила результати моніторингу «Індекс фізичної безпеки журналістів України» за підсумками 2019 року, що проводила спільно з партнерськими організаціями, та констатувала, що після столиці Одеса є найнебезпечнішим містом для працівників засобів масової інформації. Як повідомили у НСЖУ, торік було зафіксовано 75 інцидентів із застосуванням сили щодо журналістів в … читати далi

Измаильский городской совет на сессии 31 января намерен рассмотреть вопрос о передаче нежилых помещений в городе в управление отдела образования. Речь идет о помещениях детских садов «Ивушка» и «Светлячок», которые предполагается отремонтировать и сдать в эксплуатацию.  На своей официальной странице в сети Facebook городской голова Андрей Абрамченко пояснил, что в этом году планируют … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР