За два роки жоден з нардепів від Одещини не відвідав усі засідання парламенту

05 жовтня 2021 р. 12:35

Одеса народний депутат

Жодний з народних депутатів від Одеської області не відвідав усі пленарні засідання Верховної Ради ІХ скликання. Таку інформацію оприлюднили  під час пресконференції голова Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» Анатолій Бойко та  консультант громадської мережі ОПОРА по парламентському моніторингу Ігор Луговський.

Протягом двох років  роботи Верховної ради ІХ скликання відбулося 212 пленарних засідань.

Найкращий показник відвідування має Олег Колєв, який пропустив одне засідання. Натомість найбільше засідань пропустив Ігор Васильковський - пропустив 62 (29%). Окрім нього, більше 20% засідань пропустили Микола Скорик і Тетяна Плачкова: у обох по 21% пропущених засідань, проте в абсолютному значенні Тетяна Плачкова пропустила на одне засідання менше – 45 і 44 пропущених засідання відповідно.

Ще троє народних депутатів мають більше 10% пропущених засідань. Анатолій Урбанський пропустив 29 засідань (14%), Антон Кіссе – 27 (13%), Юлія Діденко – 25 (12%).
Іван Шинкаренко пропустив чотири засідання (2%), Олексій Леонов – шість (3%), Олександр Ткаченко – вісім (4%), Сергій Колебошин – 10 засідань (5%), Артем Дмитрук та Андрій Костін – по 12 засідань (6%), Степан Чернявський – 15 (7%), Олексій Гончаренко – 18 (8%) та Олександр Горенюк – 19 (9%).

Найбільше представництво одеських народних депутатів у комітеті з питань бюджету. Загалом, народні депутати від Одеської області увійшли до складу 10 з 23 парламентських комітетів:

•    з питань правоохоронної діяльності – Артем Дмитрук, Олег Колєв;
•    з питань фінансів, податкової та митної політики – Олексій Леонов, Юлія Діденко;
•    з питань транспорту та інфраструктури – Олександр Горенюк, Ігор Васильковський;
•    з питань бюджету – Олексій Гончаренко, Антон Кіссе, Анатолій Урбанський;
•    з питань аграрної та земельної політики – Степан Чернявський;
•    з питань освіти, науки та інновацій – Сергій Колебошин;
•    з питань антикорупційної політики – Олександр Ткаченко, Іван Шинкаренко;
•    з питань економічного розвитку – Микола Скорик;
•    з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування – Тетяна Плачкова;
•    з питань правової політики – Андрій Костін.

Андрій Костін єдиний серед одеських парламентарів, який не пропустив жодного засідання комітету, до якого він входить. Можливо це пов’язано, в тому числі, з тим, що це єдиний з представників Одещини парламентарій, який очолює комітет. Загалом за два роки роботи відбулося 69 засідань комітету з питань правової політики.

Найбільший процент пропусків засідань свої комітетів мають Микола Скорик та Ігор Васильковський: 34% (25 пропусків з 74 засідань) і 33% (13 з 39 засідань) відповідно. Понад 20% засідань своїх комітетів пропустили Олексій Гончаренко і Тетяна Плачкова. Олексій Гончаренко пропустив 26% (25 з 96) засідань комітету з питань бюджету, а Тетяна Плачкова – 23% (19 з 82) засідань комітету питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Анатолій Урбанський пропустив 20% (19 з 96) засідань свого комітету, Антон Кіссе – 17% (16 з 96), Олександр Горенюк – 13% (5 з 39), Артем Дмитрук – 12% (9 з 78). Менше 10% засідань пропустили сім народних депутатів від Одеської області: по 4% засідань своїх комітетів пропустили Олег Колєв (3 з 78), Сергій Колебошин (3 з 72) і Степан Чернявський (3 з 77), 6% засідань пропустила Юлія Діденко (3 з 53), 8% - Олександр Ткаченко (7 з 87), по 9% - Іван Шинкаренко (8 з 87) і Олексій Леонов (5 з 53). 

Нагадаємо, що за підсумками виборів народних депутатів у 2019 році від Одеської області парламентарями стали 16 осіб: 11 депутатів були обрані у мажоритарних округах та п’ятеро за виборчими списками партій.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Міністерство охорони здоров'я нарахувало вчора, 21 жовтня, 1 тисячу 484 нових випадки COVID-19 в Одеській області, з яких 45 - летальні. Таку інформацію розповсюдила пресслужба МОЗ. Таким чином за кількістю летальних випадків Одеська область посіла четверте місце в Україні. Більше зафіксували в: Донецькій - 94 летальні випадки; Дніпропетровській - 57; … читати далi

На засіданні постійної комісії з питань освіти, спорту та взаємодії з громадськими організаціями було порушене питання щодо дітей, які не мешкають на  території Одеси, але навчаються в освітніх закладах міста.  Нагадаємо, ця проблема є нагальною для обласного центру. Ще у квітні директорка департаменту освіти та науки ОМР Олена Буйневич оприлюднила таку інформацію: агенції нерухомості … читати далi

Жоден з шести фігурантів справи НАБУ щодо функціонування злочинної організації в Одесі, яким суд обрав запобіжний захід, не вніс застави. Про таке повідомили у ВАКС, повідомило "Суспільне". У відомстві зазначили, що станом на 21 жовтня ніхто з учасників, яким обрали запобіжний захід у вигляді певної застави, не вніс її у відведені … читати далi

Державне підприємство "Служба місцевих автодоріг України"  провело тендер для обрання компанії, якій заплатіть за капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Старі Шомполи-Доброслав-Кордон-Пшонянове. Відповідна інформація оприлюднена в системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон відбувся 20 жовтня, і в ньому взяли участь чотири компанії: ТОВ "Давідшин", ТОВ "Березівкаагрошляхбуд",ТОВ "Юг Строй Компані" та ТОВ "Ростдорстрой".  … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР