Голова Одеської обладміністрації очолив палату в конгресі місцевих та регіональних рад

08 червня 2021 р. 20:55

ОДА Одеса

Голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький 8 червня очолив Палату регіональних влад у Конгресі місцевих і регіональних влад.

Про це повідомили у пресслужбі Одеської обладміністрації. 

Його заступниками стали голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук та голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва

Конгрес місцевих та регіональних влад є консультативно-дорадчим органом при Президенті України. Він створений на заміну Раді розвитку громад та територій. У складі Конгресу діють дві палати: Палата місцевих влад та Палата регіонів. До Палати місцевих влад входять: голови районних рад, міські, селищні, сільські голови, голови районних (районних у містах) державних адміністрацій, члени делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, які входять до складу Палати місцевих влад названого Конгресу. До Палати регіонів входять: голови обласних рад, голови обласних державних адміністрацій, члени делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, які входять до складу Палати регіонів згаданого Конгресу.

Зазначимо, Сергій Гриневецький був одним з головних організаторів скандально відомого Сєверодонецького з'їзду 28 листопада 2004 року. Тоді депутати всіх рівнів, що представляють східні і південні області країни, зібралися під гаслами: створення федерації, незалежності Південно-Східного регіону, відвертого протиставлення західних бандерівцям. Там же заговорили про створення на базі Одеської області так званого Новоросійського краю. 

"Що сьогодні відбувається в столиці? Столиця - гнила, здалася. Там панує сьогодні отаманщина, вони розмовляють мовою ультиматимів, створюють комітети національного порятунку. Я вважаю, що на ультиматум ми повинні відповісти конституційним ультиматумом. Ми зобов'язані звернутися до Верховної Ради, щоб найближчим часом виписала процедуру інавгурації президента Віктора Федоровича Януковича", - заявив тоді Гриневецький.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року Кабінет міністрів України погодив в ході засідання 11 листопада кандидатуру Сергія Гриневецького в якості нового голови Одеської обласної адміністрації.

Трохи пізніше виграв в першій інстанції суперечку про свою люстрацію, яка не давала йому можливості очолити адміністрацію.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент соціальної та сімейної політики облдержадміністрації пропонує внутрішньо переміщеним особам з комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» для тимчасового проживання дві двоповерхові будівлі, за 10 кілометрів від Подільська Одеської області в селі Борщі.  Про це стало відомо під час наради в обласній адміністрації за участю урядового уповноваженого з прав осіб з … читати далi

Менше половини громадян (43,4%) читали конституцію України або окремі її положення, а змін до основного закону вимагають 65% опитаних. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у травні 2021 року. Відповідаючи на запитання «Чи читали ви Конституцію України?», 9,6% українців зазначили, що уважно її читали та … читати далi

Еспертки проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» разом з пресцентром Paritet запустили чергову хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.   Упродовж тижня (7-13 червня 2021 року) експертки аналізували п'ять друкованих видань (газет «Вечерняя Одесса», «Одесская жизнь», «Одеські вісті», «Прес Кур’єр», «Чорноморські новини») та п'ять новинних сайтів («Думская», ІзбірКом, «Одесса-Медиа», «УСИ», «048.ua-сайт Одессы»). Серед десяти … читати далi

Попри те, що 31% учасник зовнішнього незалежного тестування цьогоріч не склали тест з математики, більшість абітурієнтів та студентів планують працювати у сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок та очікують зарплату на рівні 5-10 тисяч гривень.  Такі висновки зробили аналітику сервісу OLX Робота. За даними опитування аналітиків, найменше українська молодь планує свою кар’єру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР