Одеський КВУ запрошує нардепів-мажоритарників до участі у програмі покращення співпраці з виборцями

Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України»  оголосила відкритий відбір команд народних депутатів України, які обрані в одномандатних виборчих округах Одеської області, для співпраці у розбудові продуктивної та прозорої комунікації з виборцями.

Організація пропонує зацікавленому народному депутату підписати меморандум, відповідно до якого народному депутату з командою буде надана допомога:

- у проведенні публічного звіту за результатами II сесії Верховної Ради;

- в організації та проведенні двох неформальних зустрічей з громадянами у форматі «Кава з народним депутатом»;

- в організації системи роботи зі зверненнями громадян та подальшої комунікації щодо проблем виборчого округу.

Очікується, що спільні заходи з командою народного депутата будуть проведені в період з лютого по травень 2020 року включно.

Для отримання більш детальної інформації щодо можливостей взаємодії команди народних депутатів просять надіслати попередні листи зацікавленості у співпраці до 22 січня на електронну адресу організації: odesakvu@gmail.com або зателефонувати: (048) 716-40-18.

Окрім співпраці з народним депутатом у розбудові якісної взаємодії з громадянами щодо проблем виборчого округу, Одеська обласна організація "Комітету виборців України"

- здійснить моніторинг практик взаємодії щодо проблем виборчого округу всіх одинадцяти народних депутатів-мажоритарників Одеської області, а також народних депутатів, закріплених за Одеською областю політичними партіями;

- проведе просвітницький захід для молоді;

- буде щомісяця інформувати жителів Одеської області про роботу народних депутатів в округах Одеської області;

- поширить для громадян матеріали, які допоможуть знайти приймальні народних депутатів, а також зрозуміти, яким чином можна взаємодіяти з народним депутатом для вирішення проблем виборчого округу.

Проєкт «Інформована взаємодія жителів та народних депутатів Одеської області – запорука демократичного представництва» реалізується в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

      

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила справу проти ексголови Центральної виборчої комісії і колишнього регіонала Михайла Охендовського, якого підозрювали у хабарі, отриманому з "чорної бухгалтерії" "Партії регіонів". Відповідне рішення ухвалене 27 грудня 2019 року. Про це мовиться у відповіді НАБУ на запит "УНІАН" щодо перебігу досудового розслідування у відповідному кримінальному провадженні. Правоохоронці … читати далi

Проректор по пожарной части Одесской национальной академии строительства и архитектуры объяснила общественникам, что огнетушители уже купили, но не знают, куда их расставить. Об этом она сообщила 24 января когда группа активистов пришла в академию.  Активисты решили посетить академию после инцидента с угрозами в адрес журналистки «Украинской службы информации». Она извинилась за поведение … читати далi

Высший антикоррупционный суд продлил меру пресечения одесскому бизнесмену Вадиму Альперину, которого подозревают в деле о схемах на таможне. Подозреваемый до 23 марта будет продолжать носить электронный браслет, сообщает «Радио. Свобода». Одесский бизнесмен Вадим Альперин вышел после внесения залога в начале декабря 2019 года.  Высший антикоррупционный суд 30 ноября частично удовлетворил ходатайство Специализированной … читати далi

Перше в поточному році заняття в рамках навчально-практичної програми «Школа місцевого самоврядування» відбулось 23 січня в медіа-центрі Татарбунарської районної бібліотеки. Як повідомляє пресслужба Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», представники виконавчих комітетів та сільських рад району розглянули проблемні питання оформлення права власності на нерухоме майно та створення ОТГ. Було узгоджено … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР