Одеський КВУ запрошує нардепів-мажоритарників до участі у програмі покращення співпраці з виборцями

Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України»  оголосила відкритий відбір команд народних депутатів України, які обрані в одномандатних виборчих округах Одеської області, для співпраці у розбудові продуктивної та прозорої комунікації з виборцями.

Організація пропонує зацікавленому народному депутату підписати меморандум, відповідно до якого народному депутату з командою буде надана допомога:

- у проведенні публічного звіту за результатами II сесії Верховної Ради;

- в організації та проведенні двох неформальних зустрічей з громадянами у форматі «Кава з народним депутатом»;

- в організації системи роботи зі зверненнями громадян та подальшої комунікації щодо проблем виборчого округу.

Очікується, що спільні заходи з командою народного депутата будуть проведені в період з лютого по травень 2020 року включно.

Для отримання більш детальної інформації щодо можливостей взаємодії команди народних депутатів просять надіслати попередні листи зацікавленості у співпраці до 22 січня на електронну адресу організації: odesakvu@gmail.com або зателефонувати: (048) 716-40-18.

Окрім співпраці з народним депутатом у розбудові якісної взаємодії з громадянами щодо проблем виборчого округу, Одеська обласна організація "Комітету виборців України"

- здійснить моніторинг практик взаємодії щодо проблем виборчого округу всіх одинадцяти народних депутатів-мажоритарників Одеської області, а також народних депутатів, закріплених за Одеською областю політичними партіями;

- проведе просвітницький захід для молоді;

- буде щомісяця інформувати жителів Одеської області про роботу народних депутатів в округах Одеської області;

- поширить для громадян матеріали, які допоможуть знайти приймальні народних депутатів, а також зрозуміти, яким чином можна взаємодіяти з народним депутатом для вирішення проблем виборчого округу.

Проєкт «Інформована взаємодія жителів та народних депутатів Одеської області – запорука демократичного представництва» реалізується в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

      

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В номере газеты «Ренийский вестник» за 7 августа 2020 года на первой полосе от имени аппарата районного совета размещена информация Ренийского районного совета по финансовым средствам, выделенным на COVID-19. В публикации говорится, что по состоянию на 1 августа 2020 года, на предотвращение угрозы COVID-19 в Ренийском районе в общей сложности … читати далi

Светофоры появятся на перекрестке улиц Шевченко – Репина и пересечении проспекта Суворова с улицей Репина.  Вместе со светофорами будут оборудуют и пешеходные узлы, установка которых  начнется уже в следующем году, а пока идет проектирование данных объектов.  Кроме того, город планирует закрыть один из городских маршрутов № 11А. (музей Суворова ул. Запорожская). … читати далi

Комунальне підприємство електричних мереж зовнішнього освітлення "Одесміськсвітло" оголосило 18 тендерів для обрання компанії якій заплатять за капітальний ремонт систем зовнішнього освітлення вулиць міста Одеси. Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. Найдорожчий з них - капітальний ремонт систем зовнішнього освітлення проспекту Добровольського з очікуваною вартістю закупівлі в 5 мільйонів 239,4 тисяч … читати далi

Измаильская комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайным ситуациям 3 августа разрешила работу ночных клубов и ресторанов города после 23:00.  Такие смягчения приняты поскольку на территории города установлен «зеленый уровень» опасности и пока деятельность данных учреждений можно разрешить.  При этом, не зависимо от того, какой уровень опасности установлен, все другие … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР