Одеський КВУ запрошує нардепів-мажоритарників до участі у програмі покращення співпраці з виборцями

Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України»  оголосила відкритий відбір команд народних депутатів України, які обрані в одномандатних виборчих округах Одеської області, для співпраці у розбудові продуктивної та прозорої комунікації з виборцями.

Організація пропонує зацікавленому народному депутату підписати меморандум, відповідно до якого народному депутату з командою буде надана допомога:

- у проведенні публічного звіту за результатами II сесії Верховної Ради;

- в організації та проведенні двох неформальних зустрічей з громадянами у форматі «Кава з народним депутатом»;

- в організації системи роботи зі зверненнями громадян та подальшої комунікації щодо проблем виборчого округу.

Очікується, що спільні заходи з командою народного депутата будуть проведені в період з лютого по травень 2020 року включно.

Для отримання більш детальної інформації щодо можливостей взаємодії команди народних депутатів просять надіслати попередні листи зацікавленості у співпраці до 22 січня на електронну адресу організації: odesakvu@gmail.com або зателефонувати: (048) 716-40-18.

Окрім співпраці з народним депутатом у розбудові якісної взаємодії з громадянами щодо проблем виборчого округу, Одеська обласна організація "Комітету виборців України"

- здійснить моніторинг практик взаємодії щодо проблем виборчого округу всіх одинадцяти народних депутатів-мажоритарників Одеської області, а також народних депутатів, закріплених за Одеською областю політичними партіями;

- проведе просвітницький захід для молоді;

- буде щомісяця інформувати жителів Одеської області про роботу народних депутатів в округах Одеської області;

- поширить для громадян матеріали, які допоможуть знайти приймальні народних депутатів, а також зрозуміти, яким чином можна взаємодіяти з народним депутатом для вирішення проблем виборчого округу.

Проєкт «Інформована взаємодія жителів та народних депутатів Одеської області – запорука демократичного представництва» реалізується в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

      

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Комунальна установа "Автопідприємство по обслуговуванню обласної ради та обласної державної адміністрації" отримала попередню згоду на  розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 21 сотка на Канатній, 83-а. Таке рішення прийняла земельна комісія Одеської міської ради, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Це питання викликало  дискусії, оскільки у виді використання вказано … читати далi

Служба автомобільних доріг в Одеській області оголосила черговий тендер для обрання підрядника, якому заплалять за будівництво автомобільної дороги державного значення Т-16-44 Контрольно-пропускний пункт «Лісне» - Контрольно-пропускний пункт «Малоярославець Перший».  Як зазначається в системі електронних закупівель Prozorro, тепер йдеться про новий напрямок в обхід території Республіки Молдова на ділянці Лісне-Єлизаветівка. Т-16-44 — … читати далi

Громадяни України впродовж тижня звернулися до Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови з 195 скаргами та зверненнями про порушення закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Як повідомив уповноважений Тарас Кремінь.  Найбільша кількість скарг - з Києва та Київської області - 74, найменша – з півдня та сходу України. Львів’яни надіслали … читати далi

Міністерство охорони здоров'я України повідомило про 89 нових випадків COVID-19 зареєстрованих в Одеській області за добу 23 січня, та про те, що летальних випадків не зареєстровано взагалі. Як йдеться в системі моніторингу поширення епідемії коронавірусу Ради національної безпеки та оборони України, таким чином з початку пандемії в Одеській області захворіли 80 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР