Одеський КВУ запрошує нардепів-мажоритарників до участі у програмі покращення співпраці з виборцями

Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України»  оголосила відкритий відбір команд народних депутатів України, які обрані в одномандатних виборчих округах Одеської області, для співпраці у розбудові продуктивної та прозорої комунікації з виборцями.

Організація пропонує зацікавленому народному депутату підписати меморандум, відповідно до якого народному депутату з командою буде надана допомога:

- у проведенні публічного звіту за результатами II сесії Верховної Ради;

- в організації та проведенні двох неформальних зустрічей з громадянами у форматі «Кава з народним депутатом»;

- в організації системи роботи зі зверненнями громадян та подальшої комунікації щодо проблем виборчого округу.

Очікується, що спільні заходи з командою народного депутата будуть проведені в період з лютого по травень 2020 року включно.

Для отримання більш детальної інформації щодо можливостей взаємодії команди народних депутатів просять надіслати попередні листи зацікавленості у співпраці до 22 січня на електронну адресу організації: odesakvu@gmail.com або зателефонувати: (048) 716-40-18.

Окрім співпраці з народним депутатом у розбудові якісної взаємодії з громадянами щодо проблем виборчого округу, Одеська обласна організація "Комітету виборців України"

- здійснить моніторинг практик взаємодії щодо проблем виборчого округу всіх одинадцяти народних депутатів-мажоритарників Одеської області, а також народних депутатів, закріплених за Одеською областю політичними партіями;

- проведе просвітницький захід для молоді;

- буде щомісяця інформувати жителів Одеської області про роботу народних депутатів в округах Одеської області;

- поширить для громадян матеріали, які допоможуть знайти приймальні народних депутатів, а також зрозуміти, яким чином можна взаємодіяти з народним депутатом для вирішення проблем виборчого округу.

Проєкт «Інформована взаємодія жителів та народних депутатів Одеської області – запорука демократичного представництва» реалізується в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

      

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Служба автомобильных дорог в Одесской области провело чтобы выбрать подрядчиков для текущего среднего ремонта одного из двух участков трассы Болград-Кубей-Арциз. Соответствующая информация содержится в системе электронных закупок Prozorro. Речь идет о небольшом участке в 6,4 километра, который предлагалось ремонтировать за 89 млн 803,1 тыс. грн.  В конкурсе хотели участвовать три компании, ООО «Евродор», ООО «Ростдорстрой» и ООО … читати далi

Оптова ціна на природний газ для виробників теплової енергії, яким НАК «Нафтогаз України» постачає газ у рамках спеціальних обов’язків (ПСО), у жовтні 2020 року  становить 5 тис. 374,1 грн за 1 тис. куб. м (без урахування ПДВ та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами). ро це повідомили у пресслужбі «Нафтогаз … читати далi

Представниця Громадського центру правосуддя Юлія Лісова представила бачення та пропозиції центру щодо підвищення безпеки в місті Одеса на онлайн-дискусії «Безпека Південної Пальміри», яка відбулась 23 жовтня за ініціативи Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN в Одеському регіоні. Як повідомила пресслужбі Одеської обласної організації «Комітет виборців України», зокрема, було акцентовано на важливості … читати далi

У Кароліно-Бугазькій сільській громаді дільнична виборча комісія №510693 припинила підрахунок голосів після того як втратила протоколи, які члени комісії спочатку вирішили заповнювати як «чернетки». Складнощі виникли і у двох ДВК в місті Одесі. Спостерігачі ОПОРИ повідомляють, що ДВК вирішила заповнювати протоколи про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці «на чернетку» … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР