Нардепа-одессита предлагают на пост председателя парламентского комитета по правовой политике

Верховной Раде Украины предлагают заменить председателя парламентского комитета по правовой политике, назначив на этот пост народного депутата Андрея Костина ("Слуга народа"). 

Об этом сообщил в своем Telegram-канале депутат Алексей Гончаренко.

"Молния! На главу Комитета по правовой политике ВР вместо Венедиктовой, назначенной и.о. главы ГБР, Слуги предлагают Андрея Костина", - написал нардеп. 

Ранее комитет возглавляла другая представительница партии президента Владимира Зеленского - Ирина Венедиктова, но ее назначили временно исполняющей обязанности директора Государственной службы безопасности.  

Андрей Костин в 2019 году был избран народным депутатом 9 созыва от партии "Слуга народа" номером 108 в списке как беспартийный. Член одноименной фракции. С 10 ноября 2019 - член партии. Заместитель председателя Комитета по вопросам правовой политики.

Заместитель председателя президиума Объединения адвокатов "Одесская областная коллегия адвокатов". Соучредитель и член правления ОО "Одесский дипломатический клуб". В 2013-2016 годах был председателем комитета по международным отношениям Национальной ассоциации адвокатов Украины.

В 2012 году был избран членом Совета адвокатов Одесской области, а впоследствии - заместителем председателя Совета. С 2000 года - член Международной ассоциации адвокатов (IBA). Занимал должность заместителя председателя подкомитета по наземной транспортировки Комитета по морскому и транспортному праву IBA.

В 2010 году был избран депутатом Одесского городского совета по округу №23 от партии "Фронт перемен".

Окончил Одесский государственный университет им по специальности "правоведение".

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций запросив фахівців Китайської Народної Республіки до Одещини, аби перейняти досвід у розгортанні польових госпіталів та боротьбі з коронавірусом.  Про це він розповів під час зустрічі із Генеральним консулом Китайської Народної Республіки в Одесі Сун Ліцюнь.  «Цінним для нас є китайський досвід в облаштуванні в … читати далi

Прокурори Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону завершили досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за підозрою керівника одного із комерційних підприємств у заволодінні бюджетними грошовими коштами в розмірі 7,5 мільйонів гривень. Як повідомили у пресслужбі прокуратури, вказані кошти, виділені Південним ТерКЕУ, були призначені для будівництва 2-х казарм поліпшеного планування … читати далi

За попередніми результатами спостереження, ОПОРА констатує високо конкурентний характер місцевих виборів, які в цілому відповідали законодавству України, однак спостерігачі ОПОРИ зафіксували достатньо масові порушення процедур організації виборів і проведення кампаній, інциденти із недотримання порядку ведення передвиборної агітації та спробами підкупу виборців, зловживаннями адміністративними ресурсами та спотвореннями процедури зміни виборчої адреси. … читати далi

Голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций вважає, що на обробку та підведення підсумків голосування на місцевих виборах знадобиться близько тижня. Про це він повідоми в на брифінгу 26 жовтня. Голова ОДА зазначив, що за добу спостерігається низька явка представників дільничних комісій до територіальних. "Я не можу сказати остаточно щодо часу, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР