Еще в двух райгосадминистрациях Одесской области сменились руководители

17 січня 2020 р. 14:40

президент

Президент Украины Владимир Зеленский подписал четыре распоряжения об увольнении и назначении новых глав Татарбунарской и Ширяевской районных государственных администраций. 

Об этом сообщили в пресс-службе Офиса президента. 

В частности с должности главы Татарбунарской РГА уволили Руслана Питака

«А так все хорошо начиналось! Спасибо всем! Всех обнял!», - прокомментировал он распоряжение на своей странице в Facebook. 

На должность главы РГА назначили Андрея Чечило.  

С должности главы Ширяевской райгосадминистрации уволили Оксану Орел и назначили Петра Гордиенко

Напомним, Руслан Питак заявил, что уйдет в отставку еще в начале ноября прошлого года, но с тех пор продолжал работать главой РГА. 

В сентябре прошлого года тогда еще президент Украины Петр Порошенко подписал два распоряжения, касающиеся кадровых перестановок в Одесской области: уволил с поста председателя Подольской районной администрации Руслана Питака, а вторым документом назначил его главой Татарбунарской РГА. 

Оксану Орел прежний президент Петр Порошенко назначил главой Ширяевской районной государственной администрации в Одесской области в марте прошлого года. 

Кабинет министров Украины в ноябре прошлого года согласовал кандидатуры на должности глав районных государственных администраций в ряде регионов в том числе и в Одесской области. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

ІзбірКом продовжує публікацію цикла історій про пандемії в історії людства від редакторки нашого видання Євгенії Генової. Але це позитивні історії - про людей, культуру, їхні почуття. П'ятий випуск - історія про пандемію гонконзького грипу, яка виникла у 1968 році та мала деякі риси, схожі на нинішню пандемію коронавірусу. Усі випуски подкастів ІзбірКома можна знайти ТУТ або … читати далi

Земельная комісія Одеської міської ради дала попередній старт оформленню за громадою міста ділянки в провулку Каркашадзе площею 0,2600 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Як інформує Центр публічних розслідувань, йдеться про дитсадок, який багато років руйнується, але місто не  виділяє на нього фінансування. На комісії не пояснили, яка … читати далi

В умовах карантинних обмежень через пандемію коронавірусної інфекції депутати місцевих рад не можуть проводити зустрічі з мешканцями або щомісячні прийоми. Однак, як повідомляють експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», ці процеси можна перевести у режим онлайн завдяки соціальним мережам для комунікації з виборцями. Одеська обласна організація «Комітету виборців України» … читати далi

Народний депутат України Олексій Гончаренко, обраний на позачергових парламентських виборах у 2019 році по округу № 137, подав електронну декларацію про доходи за 2019 рік. Відповідний документ опублікований на офіційному сайті Національного агенства з питань запобігання корупції. Зазначимо, що Гончаренко балотувався у якості самовисуванця, проте після того, як пройшов до … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР