Еще в двух райгосадминистрациях Одесской области сменились руководители

17 січня 2020 р. 14:40

президент

Президент Украины Владимир Зеленский подписал четыре распоряжения об увольнении и назначении новых глав Татарбунарской и Ширяевской районных государственных администраций. 

Об этом сообщили в пресс-службе Офиса президента. 

В частности с должности главы Татарбунарской РГА уволили Руслана Питака

«А так все хорошо начиналось! Спасибо всем! Всех обнял!», - прокомментировал он распоряжение на своей странице в Facebook. 

На должность главы РГА назначили Андрея Чечило.  

С должности главы Ширяевской райгосадминистрации уволили Оксану Орел и назначили Петра Гордиенко

Напомним, Руслан Питак заявил, что уйдет в отставку еще в начале ноября прошлого года, но с тех пор продолжал работать главой РГА. 

В сентябре прошлого года тогда еще президент Украины Петр Порошенко подписал два распоряжения, касающиеся кадровых перестановок в Одесской области: уволил с поста председателя Подольской районной администрации Руслана Питака, а вторым документом назначил его главой Татарбунарской РГА. 

Оксану Орел прежний президент Петр Порошенко назначил главой Ширяевской районной государственной администрации в Одесской области в марте прошлого года. 

Кабинет министров Украины в ноябре прошлого года согласовал кандидатуры на должности глав районных государственных администраций в ряде регионов в том числе и в Одесской области. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Представниця Громадського центру правосуддя Юлія Лісова представила бачення та пропозиції центру щодо підвищення безпеки в місті Одеса на онлайн-дискусії «Безпека Південної Пальміри», яка відбулась 23 жовтня за ініціативи Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN в Одеському регіоні. Як повідомила пресслужбі Одеської обласної організації «Комітет виборців України», зокрема, було акцентовано на важливості … читати далi

У Кароліно-Бугазькій сільській громаді дільнична виборча комісія №510693 припинила підрахунок голосів після того як втратила протоколи, які члени комісії спочатку вирішили заповнювати як «чернетки». Складнощі виникли і у двох ДВК в місті Одесі. Спостерігачі ОПОРИ повідомляють, що ДВК вирішила заповнювати протоколи про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці «на чернетку» … читати далi

Одеська міська територіальна виборча комісія станом на 17:00  вже прийняла 35 протоколів з підрахунку голосів з виборів депутатів Одеської обласної ради та 33 протоколи з підрахунку голосів з виборів депутатів Одеської районної ради. Про це повідомили у  тервиборчкомі. Протоколи більше ніж 10 комісій було направлено на виправлення помилок та складання … читати далi

В Одесі територіальні виборчі комісії повертають ДВК на повторний підрахунок та уточнення протоколів через проблеми з протоколами. Спостерігачі ОПОРИ продовжують моніторити ситуацію в територіальних виборчих комісіях, які приймають протоколи та виборчі документи від дільничних виборчих комісій. Приморська районна в м. Одесі ТВК прийняла рішення відправити на складання протоколу з позначкою … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР