Президент начал кадровые перестановки в райгосадминистрациях Одесской области

19 грудня 2019 р. 18:29

Президент Украины Владимир Зеленский подписал несколько распоряжений, уволив, назначив и переназначив глав районных государственных администраций.

Соответствующие документы опубликовала пресс-служба Офиса президента.

В частности, глава государства уволил главу Любашевской районной администрации Виталия Лабуша и назначил его главой Балтской РГА. А вот главу Балтской райгосадминистрации Романа Кацмазу никуда не назначил. 

Кроме того, Владимир Зеленский уволил с должности главу Ивановской райгосадминистрации Виктора Лобача, а с должности главы Измаильской РГА Наталью Тодорову, которую, впрочем, назначил опять на то же место другим распоряжением.  

В апреле 2017 года тогда еще президент Украины Петр Порошенко подписал распоряжения о назначении победителей конкурсов на должности глав районных государственных администраций тогда то главой Ивановской РГА стал Виктор Лобач, а главой  Балтской РГА Роман Кацмаза.

Тогда же, только в мае, главой Измаильской райгосадминистрации стала Наталья Тодорова, занимавшая тогда должность заместителя начальника управления жилищно-коммунального хозяйства Измаильского горсовета. В августе того же года главой Любашевской РГА стал Виталий Лабуш.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Вибори ректора Державного університету «Одеська політехніка» відбулися 23 червня з єдиним кандидатом - Геннадієм Оборським, який отримав 72,38% голосів виборців. Про це повідомили на сайті вишу.  Вибори відбулися на підставі наказу Міністерства освіти та науки України від 15 квітня "Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Державного університету «Одеська політехніка»".  У травні Міністр освіти та науки … читати далi

Приморський районний суд задовольнив клопотання слідчого Служби безпеки України про здійснення спеціального досудового розслідування щодо уродженки Чорноморська, яка в травні-червні 2014 року добровільно вступила до лав терористичної організації «ДНР». Як йдеться в ухвалі суду, мешканка Одеси, будучи активною учасницею масових акцій на Куліковому полі біля будинку Профспілок у м. Одесі та прибічницею суспільного руху "Антимайдан", після трагічних … читати далi

Державна служба статистики оприлюднила дані про демографічну ситуацію в Україні за січень-лютий 2021 року, які свідчать, що смертність в Одеській області лише у квітні  зросла на 59% у порівнянні із показником останніх п'яти років.  В продовж січня-квітня 2021 року смертність зросла в цілому майже на чверть у порівнянні з п'ятьма попередніми роками - … читати далi

Касаційний господарський суд Верховного Суду України прийняв до розгляду позов Антимонопольного комітету України до Виконавчого комітету Одеської міської ради.  Розгляд справи призначений на 29 липня.  Йдеться про зобов'язання Антимонопольного комітету України від 25 квітня 2019 року. У лютому 2020 року Північний апеляційний господарський суд не задовольнив позов Одеської міськради про скасування рішення Антимонопольного … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР