Нардепы-одесситы проголосовали за штрафы для коллег-прогульщиков

Верховная Рада Украины приняла во втором чтении законопроект о лишении народных депутатов выплат за прогулы.

Об этом сообщили в пресс-службе парламента. 

«За» проголосовали 265 народных депутатов, в том числе и нардепы-одесситы: Артем Дмитрук, Александр Горенюк, Степан Чернявский, Александр Ткаченко, Алексей Леонов, Игорь Васильковский, Сергей Колебошин  («Слуга народа»), Антон Киссе («За будущее»).   

Алексей Гончаренко («Европейская солидарность») и Анатолий Урбанский («За будущее») не голосовали, а Олег Колев («Слуга народа») отсутствовал.

Что касается нардепов, избранных по спискам, то «за» проголосовали Николай Скорик («Оппозиционная платформа — За жизнь»), Юлия ДиденкоАндрей Костин и Иван Шинкаренко («Слуга народа») голосовали «за». 

Как известно, по ЗУ «О статусе народного депутата Украины», депутату ежемесячно возмещаются расходы, связанные с выполнением депутатских полномочий, в размере месячной заработной платы народного депутата, не подлежащих налогообложению.

Теперь, если нардеп течение календарного месяца в течение сессии ВР без уважительных причин не берет непосредственного участия в более трети пленарных заседаний или более чем половине заседаний комитета, в состав которого он входит, то такому депутату расходы не возмещаются.

Прекращение возмещения осуществляется распоряжением председателя парламента по решению комитета, в компетенцию которого входят вопросы депутатской этики.

Напомним, ранее нардепы-одесситы согласились с созданием Бюро финансовых расследований.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

У 2014 році жителі Одеської області оформили понад 2 тисячі дозволів на право носіння травматичної зброї, проте потім кількість дозволів різко скоротилася. Таку інформацію отримав на свій запит Ізбірком з ГУ НП в Одеській області. У 2015 році жителі регіону отримали 1335 дозволів на право носіння та зберігання травматичної зброї, … читати далi

Вчора, 3 квітня, з-за кордону прибула група українців, яку на обсервацію заселили у корпус на території будинку милосердя, що у селі Лиман Лиманської ОТГ. У соцмережах через поселення українців розгорівся скандал. Помічниця народного депутата Ірина Гриб на своїй сторінці у Facebook опублікувала світлини з приміщення, у яке заселили людей.  «Немає тепла, … читати далi

Анатолій Урбанський подав щорічну декларацію за 2019 рік. Електронний документ опубліковано на сайті НАЗК. Згідно з документом, Анатолій Урбанський мешкає разом із дружиною Оленою Урбанською та дочкою Катериною. У власності родини є квартира площею 125,7 кв. м в Одесі, 50% якої належить Олені Урбанській, а 50% - громадянину Олександру Савічу. Також О. … читати далi

Департамент охорони здоров'я Одеської облдержадміністрації з приставкою "виконуюча обов'язки" очолила Наталія Одарій-Захар'єва. Відовідний запис з'явився у державному реєстрі юридичних та фізичних осіб. До призначення Наталія Одарій-Захар'єва працювала начальником відділу стратегічного розвитку медичних установ. Раніше, з 19 лютого поточного року, тимчасово обов'язки директора департаменту охорони здоров'я виконувала Оксана Рокунець-Сорочан. Наталія Одарій-Захар'єва має чоловіка … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР