Депутат Одесского облсовета собрался занять должность в мэрии

02 грудня 2019 р. 14:22

Депутат Одесского областного совета и член Одесского горисполкома Александр Ахмеров («Доверяй делам») намерен занять должность первого заместителя директора департамента коммунальной собственности Одесского городского совета. 

Депутат подал декларацию кандидата на должность.  

Согласно документу Александр Ахмеров является совладельцем квартиры площадью 38,2 квадратных метра в Одессе, а также он задекларировал квартиру жены — депутата городского совета Светланы Осауленко («Украинская морская партия Сергея Кивалова») площадью 137,9 квадратных метров. 

Также он задекларировал норковые и соболевые шубы жены. У семьи есть два автомобиля Lexus - LX 570 2008 года выпуска, который принадлежит Александру Ахмерову и RX 300 2018 года, которым пользуется жена по договору финансового лизинга. Также Светлана Осауленко владеет автомобилем Volkswagen СС 2013 года выпуска. 

Александр Ахмеров заработал 35 тысяч 487 гривень в 2018 году в Одесском национальном университете им. И.И Мечникова, а также получал стипендию в Национальном университете «Одесская юридическая академия» - 53 тысячи 245 гривень. Еще 500 тысяч составил доход от продажи движимого имущества. 

Наличными депутат хранит 1 миллион 200 тысяч гривень, а его жена 302 тысячи 184 гривни. Также есть средства на банковских счетах. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

ІзбірКом продовжує публікацію цикла історій про пандемії в історії людства від редакторки нашого видання Євгенії Генової. Але це позитивні історії - про людей, культуру, їхні почуття. П'ятий випуск - історія про пандемію гонконзького грипу, яка виникла у 1968 році та мала деякі риси, схожі на нинішню пандемію коронавірусу. Усі випуски подкастів ІзбірКома можна знайти ТУТ або … читати далi

Земельная комісія Одеської міської ради дала попередній старт оформленню за громадою міста ділянки в провулку Каркашадзе площею 0,2600 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Як інформує Центр публічних розслідувань, йдеться про дитсадок, який багато років руйнується, але місто не  виділяє на нього фінансування. На комісії не пояснили, яка … читати далi

В умовах карантинних обмежень через пандемію коронавірусної інфекції депутати місцевих рад не можуть проводити зустрічі з мешканцями або щомісячні прийоми. Однак, як повідомляють експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», ці процеси можна перевести у режим онлайн завдяки соціальним мережам для комунікації з виборцями. Одеська обласна організація «Комітету виборців України» … читати далi

Народний депутат України Олексій Гончаренко, обраний на позачергових парламентських виборах у 2019 році по округу № 137, подав електронну декларацію про доходи за 2019 рік. Відповідний документ опублікований на офіційному сайті Національного агенства з питань запобігання корупції. Зазначимо, що Гончаренко балотувався у якості самовисуванця, проте після того, як пройшов до … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР