Депутат Одесского облсовета собрался занять должность в мэрии

02 грудня 2019 р. 14:22

Депутат Одесского областного совета и член Одесского горисполкома Александр Ахмеров («Доверяй делам») намерен занять должность первого заместителя директора департамента коммунальной собственности Одесского городского совета. 

Депутат подал декларацию кандидата на должность.  

Согласно документу Александр Ахмеров является совладельцем квартиры площадью 38,2 квадратных метра в Одессе, а также он задекларировал квартиру жены — депутата городского совета Светланы Осауленко («Украинская морская партия Сергея Кивалова») площадью 137,9 квадратных метров. 

Также он задекларировал норковые и соболевые шубы жены. У семьи есть два автомобиля Lexus - LX 570 2008 года выпуска, который принадлежит Александру Ахмерову и RX 300 2018 года, которым пользуется жена по договору финансового лизинга. Также Светлана Осауленко владеет автомобилем Volkswagen СС 2013 года выпуска. 

Александр Ахмеров заработал 35 тысяч 487 гривень в 2018 году в Одесском национальном университете им. И.И Мечникова, а также получал стипендию в Национальном университете «Одесская юридическая академия» - 53 тысячи 245 гривень. Еще 500 тысяч составил доход от продажи движимого имущества. 

Наличными депутат хранит 1 миллион 200 тысяч гривень, а его жена 302 тысячи 184 гривни. Также есть средства на банковских счетах. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

У Кароліно-Бугазькій сільській громаді дільнична виборча комісія №510693 припинила підрахунок голосів після того як втратила протоколи, які члени комісії спочатку вирішили заповнювати як «чернетки». Складнощі виникли і у двох ДВК в місті Одесі. Спостерігачі ОПОРИ повідомляють, що ДВК вирішила заповнювати протоколи про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці «на чернетку» … читати далi

Одеська міська територіальна виборча комісія станом на 17:00  вже прийняла 35 протоколів з підрахунку голосів з виборів депутатів Одеської обласної ради та 33 протоколи з підрахунку голосів з виборів депутатів Одеської районної ради. Про це повідомили у  тервиборчкомі. Протоколи більше ніж 10 комісій було направлено на виправлення помилок та складання … читати далi

В Одесі територіальні виборчі комісії повертають ДВК на повторний підрахунок та уточнення протоколів через проблеми з протоколами. Спостерігачі ОПОРИ продовжують моніторити ситуацію в територіальних виборчих комісіях, які приймають протоколи та виборчі документи від дільничних виборчих комісій. Приморська районна в м. Одесі ТВК прийняла рішення відправити на складання протоколу з позначкою … читати далi

Спостерігачі ОПОРИ в Одеській області продовжують моніторити процес підрахунку голосів на виборчих дільницях. При цьому спостерігачі фіксують процедурні порушення.   На виборчій дільниці №510197 (с. Петрівка Старокозацької сільської громади)  члени дільничної виборчої комісії не заповнювали протоколи про підрахунок голосів одразу, не рахували бюлетені вголос та не здійснювали підрахунок контрольних талонів. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР