В Одесской области объявили о создании «Центра патриотических организаций»

09 жовтня 2018 р. 21:23

Председатель Одесского областного совета Анатолий Урбанский встретился с лидерами общественных патриотических организаций и волонтерских групп  и обсудил вопрос создания общественного союза «Центр патриотических организаций». 

Как сообщили в пресс-службе Одесского облсовета, также на заседание был приглашен начальник юридического управления областного совета Роман Лебедев.

Председателю областного совета предоставили предварительный перечень организаций, которые должны войти в состав ГС «Центр патриотических организаций».

Присутствующим предложили в ближайшее время окончательно определиться с количеством организаций и юридически зарегистрировать общественный союз. После этого будет избран президиум союза, а президиум, в свою очередь, должен избрать руководителя. По словам председателя областного совета, только эти три этапа позволят достичь консенсуса внутри союза.

Следующая встреча должна состояться 18 октября, на которой совместно будут выбраны организации, которые войдут в «Центр патриотических организаций».

Напомним, в платное пользование общественному союзу «Центр патриотических организаций» передали старинное здание вместе с прилегающим флигелем на ул. Канатная, 35.

ФОТО: oblrada.odessa.gov.ua

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Після виходу публікації про те, що в Одесі партія «Слуга народу» провела конференцію не за вказаною заздалегідь адресою, до ОПОРИ звернувся голова Одеської обласної організації політичної партії «Слуга народу» Сергій Колебошин та надав документ, який, за його твердженням, підтверджує факт проведення конференції за адресою: місто Одеса, провулок Кришталевий, 1/3. Як зазначають в … читати далi

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг областей України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року, у якому Одеська область опинилася на 22 місті серед 24 регіонів. У якості вихідних даних для укладання рейтингу були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2020 році. Області України у таблиці ранжовані за … читати далi

Депутат Одеської міської ради Олег Етнарович приховав при складанні електронної декларації інформацію про 27 мільйонів 400 тисяч гривень. Про це повідомили у пресслужбі Національного агентства з питань запобігання корупції.  Загалом НАЗК виявило у посадовців незадекларованого майна на 358 млн грн, одеський депутат опинився серед них на четвертому місті за сумою прихованих … читати далi

Колегія суддів П'ятого апеляційного адміністративного суду задовольнила апеляційну скаргу Департамента культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської ОДА на рішення Одеського окружного адміністративного суду по справі за позовом СП «Солінг» про визнання протиправним та скасування рішення, визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити певні дії. Про це повідомили у пресслужбі суду.  У справі … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР