Депутат Одесского горсовета сложил мандат, чтобы учиться управлять государством в Нью-Йорке

24 серпня 2017 р. 09:23

Он поступил в Колумбийский университет в Нью-Йорке, чтоб получить степень Магистра государственного управления

Депутат Одесского городского совета Александр Борняков заявил, что намерен отказаться от депутатских полномочий ради учебы.

Об этом депутат сообщил на своей странице в Facebook.

По его словам, так как он поступил в Колумбийский университет в Нью-Йорке, чтоб получить степень Магистра государственного управления, то ему придется проводить много времени за границей, а значит он не сможет выполнять обязанности депутата городского совета в полной мере.

«В данных обстоятельствах я не считаю, что могу эффективно исполнять обязанности депутата горсовета, так как это публичная позиция, а к действиям членов нашей фракции приковано много внимания. Нашу посещаемость и активность мониторят «Чесно» и КИУ. Масса общественных организаций обращаются за помощью и рассчитывают на нашу поддержку в комиссиях и на сессиях. А работа на округе предусматривает постоянные личные приемы избирателей. Поэтому я принял решение сложить полномочия депутата. Числиться депутатом для галочки – не в моем стиле», - заявил депутат.

По его словам, в городском совете его заменит  Александр Захаров– представитель общественной организации «Нет коррупции на транспорте».

Напомним, в марте 2016 года председатель фракции «Самопомоч» в Одесском городском совете заявил, что фракция исключила из своих рядов депутата Александра Борнякова однако позже политическая партия Объединение «Самопомич» обнародовала распоряжение исполкома партии о признании нелегитимным решения об исключении депутата Одесского городского совета Александра Борнякова из фракции «Самопомич». 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Виконавчий комітет Одеської міської ради ухвалив обмеження в’їзду в Одесу та заборони зупинки і стоянки вантажних автомобілів із дозволеною максимальною масою понад 3,5 тонни на вулицях міста у робочі дні із 7:00 до 10:00 та з 17:00 до 20:00. Відповідне рішення ухвалили члени виконкому на засіданні 22 квітня.  Департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської … читати далi

Українці вважають процес пошуку роботи переважно важким та дуже важким, а 16% людей до 40 років стверджують, що при працевлаштуванні вік — це проблема. Такі дані наводить OLX Робота, згідно з опитуванням понад 8 тис. пошукачів різного віку. І молодші, і старші працівники мають майже однаковий рівень впевненості у своєму … читати далi

В ході роботи восьмої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання були прийняті сім програм для Ренійської громади. Ухвалення шести з них на пленарному засіданні сесії пройшло за спрощеною процедурою. Але при розгляді проєкту рішення «Про затвердження програми фінансової підтримки комунальних підприємств Ренійської міської територіальної громади» розгорілася довга і напружена суперечка. Зауваження з … читати далi

Діти в Арцизі звернулися до адміністрації школи зі скаргою на те, що їхня мати дуже часто зловживає алкогольними напоями, б’є та ображає їх. Як зазначили в пресслужбі Арцизької міської ради після цієї скарги представники служби у справах дітей спільно зі співробітниками ювенальної поліції відвідали родину, в якій виховуються троє дітей, а мати … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР