В результате довыборов в парламент проходят 2 самовыдвиженца и 5 партийцев

20 липня 2016 р. 03:00

ЦИК почти завершила обработку результатов

Центральная избирательная комиссия практически закончила обрабатывать результаты голосования на довыборах в Верховную Раду Украины, которые состоялись 17 июля в 7 округах. 

В выборах принял участие 371 кандидат – 85 выдвинутых партиями и 286 самовыдвиженцев.

Согласно данным ЦИК, в округе №23 Волынской области на промежуточных выборах в Верховную Раду победила кандидат от УКРОПа Ирина Констанкевич.

Она набрала 57,42% голосов - за нее проголосовали 43 тысячи 550 человек. На втором месте оказалась Людмила Кирда с 13% голосов.

Ирина Костанкевич

В Днепропетровской области – округ №27 победила самовыдвиженец Татьяна Рычкова, которая набрала 44,57% - 15 тысяч 494 голосов. 

Еще один самовыдвиженец победил на довыборах в Верховную Раду в Черниговской области - по округу №206 больше всех голосов набрал Максим Микитась. За него проголосовали 31,45% избирателей – 15 тысяч 276 человек. Вторым стал кандидат от «Батькивщины» Юрий Власенко - 26,68%.

Максим Микитась

В округе №183 Херсонской области по результатам обработки ста процентов бюллетней победил кандидат от «Батькивщины» Юрий Одарченко с 25% голосов  за него проголосовали 6 тысяч 994 человека. На втором месте оказался Андрей Путилов от БПП Солидарность с 17,13% голосов.

Юрий Одарченко

На округе № 85 в Ивано-Франковской области также победил представитель УКРОПа Виктор Шевченко с результатом в 21,19% голосов.

Виктор Шевченко

В округе №151 в Полтавской области по итогам обработки протоколов лидировал кандидат от «Батькивщины» Руслан Богдан - 21,93%, а в округе №114 в Луганской области лидирует Сергей Шахов от партии «Наш край».

Руслан Богдан и Сергей Шахов 

 

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

ІзбірКом продовжує публікацію цикла історій про пандемії в історії людства від редакторки нашого видання Євгенії Генової. Але це позитивні історії - про людей, культуру, їхні почуття. П'ятий випуск - історія про пандемію гонконзького грипу, яка виникла у 1968 році та мала деякі риси, схожі на нинішню пандемію коронавірусу. Усі випуски подкастів ІзбірКома можна знайти ТУТ або … читати далi

Земельная комісія Одеської міської ради дала попередній старт оформленню за громадою міста ділянки в провулку Каркашадзе площею 0,2600 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Як інформує Центр публічних розслідувань, йдеться про дитсадок, який багато років руйнується, але місто не  виділяє на нього фінансування. На комісії не пояснили, яка … читати далi

В умовах карантинних обмежень через пандемію коронавірусної інфекції депутати місцевих рад не можуть проводити зустрічі з мешканцями або щомісячні прийоми. Однак, як повідомляють експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», ці процеси можна перевести у режим онлайн завдяки соціальним мережам для комунікації з виборцями. Одеська обласна організація «Комітету виборців України» … читати далi

Народний депутат України Олексій Гончаренко, обраний на позачергових парламентських виборах у 2019 році по округу № 137, подав електронну декларацію про доходи за 2019 рік. Відповідний документ опублікований на офіційному сайті Національного агенства з питань запобігання корупції. Зазначимо, що Гончаренко балотувався у якості самовисуванця, проте після того, як пройшов до … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР