Общественники севера Одесской области просят Михеила Саакашвили учесть их мнение при назначении председателей 7-ми РГА

19 червня 2015 р. 03:00

Активисты «Громадської ради Північного регіону» надеются, что при назначении глав РГА учтут и их мнение

Активисты общественной организации «Громадська рада Північного регіону» обратились к председателю Одесской облгосадминистрации Михеилу Саакашвили с просьбой учесть их мнение и Общественных советов при РГА при назначении председателей райгосадминистраций Котовского, Любашовского, Савранского, Балтского, Кодымского, Красноокнянского и Ананьевского районов.

Предоставляем текст обращения без купюр:

«Шановний Міхеіл Ніколозович!

Громадська рада Північного регіону, на Півночі Одещини, створила розгалужену низку відокремлених підрозділів в 9 районах області. До нас ввійшли сміливі патріоти України з активною громадською позицією.

Наші представники ввійшли до всіх громадських рад, при державних районних адміністраціях Півночі Одещини.

Наша діяльність направлена на побудову нового громадського суспільства, і в цьому прагненні, ми цілком підтримуємо вашу діяльність і готові усіляко допомагати Вам.

Нами проводиться розгалужена робота по громадському контролю діяльності органів виконавчої влади, ми організовуємо и допомагаємо учасникам АТО, інвалідам, пристарілим. В рамках своїх повноважень, намагаємося боротися з проявами корупції та злочинності, допомагаємо місцевим органам виконавчої влади і самоврядування в проведенні різноманітних патріотичних заходів.

В зв’язку з тим, що Вами проводиться конкурс на посади голів державних районних адміністрацій, просимо врахувати при цьому думку Громадської ради Північного регіону та Громадських рад при районних державних адміністраціях Котовського, Любашівського, Савранського, Балтського, Кодимського і Красноокнянського, Ананьївського районів».

Общественники выразили полную Михеилу Саакашвили в его намерениях преодолеть коррупцию и казнокрадство и готовность всячески помогать ему, защищать конституционные права людей.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Співробітники кіберполіції в Одеській області спільно зі слідчим управлінням поліції області повідомили про припинення неправомірної діяльності державного реєстратора. Як повідомили у пресслужбі відомства, кіберполіція встановила, що посадовець за допомогою спеціального електронного ключа скасував державну реєстрацію права власності на нерухоме майно на підставі неіснуючого рішення суду. Такими діями фігурант позбавив права власності законного власника, … читати далi

Глава Одесской областной государственной администрации Максим Куцый подписал распоряжение о выделении средств управлению физической культуры и спорта Одесской областной государственной администрации 1 миллиона 273,3 тысяч гривень. Соответствующее распоряжение опубликовала пресс-служба ОГА.  В частности, глава ОГА выделил 1 млн 66 тыс. грн для подготовки и участия спортсменов, членов сборных команд Украины в спортивных мероприятиях международного … читати далi

Народний депутат України Сергій Ківалов, який був обраний до Верховної Ради на позачергових парламентських виборах у 2014 році по округу № 135, подав декларацію після звільнення, в якій вказав свої доходи та майно за 2019 рік. Відповідний документ опублікований на офіційному сайті Національного агенства з питань запобігання корупції. На позачергових … читати далi

Служба безпеки України повідомила начальнику Управління архітектури та містобудування Южненської міської ради про підозру у вчиненні службового підроблення. Про це повідомили у пресслужбі СБУ. За попередніми даними слідства, оборудку організували представники низки приватних компаній та Управління архітектури та містобудування Южненської міської ради. Фігуранти справи підписали всупереч чинному законодавства низку документів, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР