Проект «13»: історія третя. "Кохання в окопі не вмирає"

11 листопада 2016 р. 02:00

ІзбірКом продовжує перепублікацію фронтових записок у рамках проекту «13»

ІзбірКом продовжує перепублікацію фронтових записок у рамках проекту Дарини Рудик «13».

За словами авторки проекту, третю фронтову записку озвучив фронтмен гурту "Веремій" Віталій Калініченко, а проілюструвала художниця Грася Олійко.

"Всі мої записки про реальних людей, невидумані факти з життя, справжні почуття. Ця історія не виключення. Вона про Любов до жінки, чий тато загинув в бою, про бажання повернутися і народити дівчинку. Щоб схожа на кохану. Щоб маленька. Щоб любити їх до неба і вище...", - пише Дарина Рудик.

"Не думаю, что я выбрала рассказ, скорее он выбрал меня. Прочла и сразу увидела перед глазами картинку. В первый раз, когда дочитывала, плакала. Во второй тоже. Потому что там правда, там честно. Даринка обратилась как будто ко мне лично. Самое важное: не врать себе. У нас нет времени на игры, на притворства. В любви есть только "да" или "нет", нет никаких "если". Наверное в окопе ты видишь всё четче, и там уж точно нет времени врать самому себе.

Пусть те кто здесь и сейчас ходит, пьет кофе, посещает выставки, встречается с друзьями будет честен с самим собой и не тратит ни минуты зря, ни минуты на «чужого» человека. Это же не репетиция жизни. Нужно верить своему сердцу.

Волонтер из меня бы не получился, медсестра тоже. Но очень хотелось как-то помочь что ли, поучаствовать в этой борьбе за правду. Поэтому очень рада участию в этом проекте. Сделала то, что у меня получается хорошо, свое дело", - розповідає художниця Грася Олійко.

Нагадаємо, проект включає в себе випуск 13 фронтових записок у форматі аудіо-файлів, які можна послухати на SoundCloud, також є сторінка на Facebook - «13project».

Прослухати історію також можна ТУТ.

Соціальный проект Даринки Рудик

АУДІОСТРІЧКА БОЙОВИХ ДУМОК

Читає: Віталій Калініченко (гурт "Веремій")

Художник: Грася Олійко

Музика: Kashiwa Daisuke – Stella

Sound Design: Антон Зварич

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Серед регіонів України за обсягами виробленої будівельної продукції Одеська область посіла третє місце. Підприємства регіону виробили її на сумму 6 мільярдів 607,9 мільйонів гривень. Про це повідомили у Головному управлінні статистики в Одеській області. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, це на 11 відсотків більше.  За характером будівництва обсяги робіт … читати далi

Вищий антикорупційний суд відклав до 25 серпня розгляд справи про спробу привласнення 366 мільйонів гривень п'ятьма особами, серед яких директор комунального підприємства «Одесаміськсвітло». Про це повідомили у пресслужбі суду. Йдеться про кошти, отриманні Україною в рамках Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату як компенсації продажу одиниць установленої кількості викидів парникових … читати далi

Фигуранту дела касательно пожара в гостинице «Токио Стар» Сергею Дурачу изменили меру пресечения с содержания в СИЗО на круглосуточный домашний арест. Такое решение сегодня, 4 августа, приняла коллегия судей Апелляционного суда, передает «Пушкинская».  Сергею Дурачу как и Вадиму Черному вменяют нарушение требований пожарной безопасности. Через несколько дней после пожара Сергей … читати далi

За підсумками другого кварталу 2020 року, чистий прибуток «Одеського припортового заводу» (ОПЗ) склав 336,63 мільйони гривень. Це на 42,1% більше, ніж завод отримав за аналогічний період 2019 року. Така інформація була оприлюднена на офіційному сайті ОПЗ. Разом з тим, за результатами першого півріччя, сума збитків склала 1,1 мільярди гривень. "На … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР