Проект «13»: історія п'ята. "Вони звідти Вас бережуть"

04 грудня 2016 р. 02:00

ІзбірКом продовжує перепублікацію фронтових записок у рамках проекту Дарини Рудик «13»

ІзбірКом продовжує перепублікацію фронтових записок у рамках проекту Дарини Рудик «13».

П'яту фронтову записку проекту озвучила акторка київського Молодого театру Наталя Васько, а проілюстрував український художник Андрій Єрмоленко.

"Я не знаю, чому вибрав саме цей текст. Напевно, тому що, всі тексти мені сподобались! Але, напевно, щось збіглося. Коли читав, зрозумів, що життя не закінчується…треба думати…треба жити. Якщо ця дівчинка змогла таке перенести, таке написати, і в цьому всьому нема ні краплі саможаління, але точно є якась надія, надія на краще!

І в мене з’явилися крила, і усвідомлення, що направду Він, Той, хто зверху дає ті крила,- всіх нас любить! Вкиньтеся в цей факт - Він любить всіх нас!

І у цієї тендітної дівчинки рани від війни затягнуться, а крила залишаться! Я не міг не намалювати. Торкнуло. Будемо жити. Будемо могти. Будемо перти плуга", - розповідає художник.

"Коли я писала цю записку, я вчилася дихати... Якщо точніше, то вдихала повітря з вдячністтю до Господа за кожен свіжий ковток. За кожен сантиметр пройденої дороги, за кожен шпиль церков на Подолі... Вперше придумалася теорія про " вмикають сонце".. Треба було якось переживати втрати і з ними жити. І я придумала собі таке: десь на небі є велика-велика світла кімната з довгим ідеально обтесаним дерев'яним столом. І за цим столом сидять наші ...Гарні, сильні, усміхнені. Посеред столу стоїть стильна чорна лампа з кнопкою. І кожного ранку хтось один в порядку черги вмикає ту кнопку і мені настає ранок- так вмикають День. А ввечері наступний по черзі вимикає кнопку на лампочці- так роблять Ніч. І я не маю права здатися і не захотіти Жити. Вони посміхаючись вмикають День і шепочуть:" Агонь, Дашка! Гори, не переставай. Роби, роби щось! Не підведи!". І я роблю. Аби вони там мені посміхалися.

Я дуже Люблю Жити.

Полюбіть і Ви. Помахайте їм сьогодні на небо... Вони звідти Вас бережуть", - пише авторка проекту Дарина Рудик.

Нагадаємо, проект включає в себе випуск 13 фронтових записок у форматі аудіо-файлів, які можна послухати на SoundCloud, також є сторінка на Facebook - «13project».

Прослухати історію також можна ТУТ.

Соціальний проект Даринки Рудик

АУДІОСТРІЧКА БОЙОВИХ ДУМОК

Читає: Наталія Васько акторка Київського Молодого театру

Художник: Андрій Єрмоленко

Sound Design: Артем Рокет.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Законотворчі темпи Володимира Зеленського та "Слуг народу" настільки шалені,що не завжди можн простежити за всім, що вони подають та приймають у Раді. Тим часом, у парламентських ініціативах можна знайти багато цікавого. Як бачимо, президент дуже націлений на те, щоб змінити Конституцію – наприклад впровадити народовладдя​, зменшити кількість народних депутатів, мати … читати далi

Кабинет министров Украины назначил на должность директора государственной архивной службы Украины выпускника исторического факультета Одесского национального университета имени И.И. Мечникова Анатолия Хромова. Об этом сообщили в пресс-службе правительства. Анатолий Хромов родился в Белгороде-Днестровском Одесской области в 1985 году. Кандидат исторических наук. С 2008 года по 2017 год работал в Государственном … читати далi

Неизвестные сожгли автомобиль, которым пользовался начальник следственного отдела Киевского райотдела полиции Одессы прямо у здания где работал правоохранитель. Как сообщили в пресс-службе Главного управления полиции в Одесской области, сгоревший автомобиль SsangYong Korando принадлежал матери полицейского. По предварительным данным, причина возгорания - поджог. На месте преступления нашли пластиковую бутылку с остатками … читати далi

Следователи Главного управления Нацполиции в Одесской области начали уголовное производство по факту нарушения правил безопасности дорожного движения, из-за которого пассажирка маршрутного такси выпала из автобуса на ходу. На записи видно, что во время поворота женщина выпала через заднюю дверь. В результате аварии 38-летняя потерпевшая получила телесные повреждения в виде сотрясения … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР