Проект «13»: історія п'ята. "Вони звідти Вас бережуть"

04 грудня 2016 р. 02:00

ІзбірКом продовжує перепублікацію фронтових записок у рамках проекту Дарини Рудик «13»

ІзбірКом продовжує перепублікацію фронтових записок у рамках проекту Дарини Рудик «13».

П'яту фронтову записку проекту озвучила акторка київського Молодого театру Наталя Васько, а проілюстрував український художник Андрій Єрмоленко.

"Я не знаю, чому вибрав саме цей текст. Напевно, тому що, всі тексти мені сподобались! Але, напевно, щось збіглося. Коли читав, зрозумів, що життя не закінчується…треба думати…треба жити. Якщо ця дівчинка змогла таке перенести, таке написати, і в цьому всьому нема ні краплі саможаління, але точно є якась надія, надія на краще!

І в мене з’явилися крила, і усвідомлення, що направду Він, Той, хто зверху дає ті крила,- всіх нас любить! Вкиньтеся в цей факт - Він любить всіх нас!

І у цієї тендітної дівчинки рани від війни затягнуться, а крила залишаться! Я не міг не намалювати. Торкнуло. Будемо жити. Будемо могти. Будемо перти плуга", - розповідає художник.

"Коли я писала цю записку, я вчилася дихати... Якщо точніше, то вдихала повітря з вдячністтю до Господа за кожен свіжий ковток. За кожен сантиметр пройденої дороги, за кожен шпиль церков на Подолі... Вперше придумалася теорія про " вмикають сонце".. Треба було якось переживати втрати і з ними жити. І я придумала собі таке: десь на небі є велика-велика світла кімната з довгим ідеально обтесаним дерев'яним столом. І за цим столом сидять наші ...Гарні, сильні, усміхнені. Посеред столу стоїть стильна чорна лампа з кнопкою. І кожного ранку хтось один в порядку черги вмикає ту кнопку і мені настає ранок- так вмикають День. А ввечері наступний по черзі вимикає кнопку на лампочці- так роблять Ніч. І я не маю права здатися і не захотіти Жити. Вони посміхаючись вмикають День і шепочуть:" Агонь, Дашка! Гори, не переставай. Роби, роби щось! Не підведи!". І я роблю. Аби вони там мені посміхалися.

Я дуже Люблю Жити.

Полюбіть і Ви. Помахайте їм сьогодні на небо... Вони звідти Вас бережуть", - пише авторка проекту Дарина Рудик.

Нагадаємо, проект включає в себе випуск 13 фронтових записок у форматі аудіо-файлів, які можна послухати на SoundCloud, також є сторінка на Facebook - «13project».

Прослухати історію також можна ТУТ.

Соціальний проект Даринки Рудик

АУДІОСТРІЧКА БОЙОВИХ ДУМОК

Читає: Наталія Васько акторка Київського Молодого театру

Художник: Андрій Єрмоленко

Sound Design: Артем Рокет.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Серед регіонів України за обсягами виробленої будівельної продукції Одеська область посіла третє місце. Підприємства регіону виробили її на сумму 6 мільярдів 607,9 мільйонів гривень. Про це повідомили у Головному управлінні статистики в Одеській області. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, це на 11 відсотків більше.  За характером будівництва обсяги робіт … читати далi

Вищий антикорупційний суд відклав до 25 серпня розгляд справи про спробу привласнення 366 мільйонів гривень п'ятьма особами, серед яких директор комунального підприємства «Одесаміськсвітло». Про це повідомили у пресслужбі суду. Йдеться про кошти, отриманні Україною в рамках Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату як компенсації продажу одиниць установленої кількості викидів парникових … читати далi

Фигуранту дела касательно пожара в гостинице «Токио Стар» Сергею Дурачу изменили меру пресечения с содержания в СИЗО на круглосуточный домашний арест. Такое решение сегодня, 4 августа, приняла коллегия судей Апелляционного суда, передает «Пушкинская».  Сергею Дурачу как и Вадиму Черному вменяют нарушение требований пожарной безопасности. Через несколько дней после пожара Сергей … читати далi

За підсумками другого кварталу 2020 року, чистий прибуток «Одеського припортового заводу» (ОПЗ) склав 336,63 мільйони гривень. Це на 42,1% більше, ніж завод отримав за аналогічний період 2019 року. Така інформація була оприлюднена на офіційному сайті ОПЗ. Разом з тим, за результатами першого півріччя, сума збитків склала 1,1 мільярди гривень. "На … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР