Екстрена позачергова сесія Одеської міської ради

Сьогодні об 11 годині розпочнеться пленарне засідання Одеської міської ради.

До порядку денного планують включити єдине питання - про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 08 грудня 2021 року № 797-VIII «Про бюджет Одеської міської територіальної громади на 2022 рік». Мова про виділення коштів на територіальну оборону.

Задля внесення екстреного питання вчора зібралася єдина депутатська комісія - Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів. Засідання комісії тривало менше 2 хвилин.

Пізніше на сайті міської ради з'явився проєкт рішення. Згідно проєкту внесення змін до бюджету Одеської міської територіальної громади на 2022 рік обумовлене тим, що рішенням Одеської міської ради від 9 лютого 2022 року № 865-VIII затверджена Міська цільова програма сприяння розвитку підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань територіальної громади міста Одеси на 2022-2023 роки.

Загальний обсяг фінансового ресурсу, необхідний для реалізації заходів Програми у 2022 році затверджено у сумі 6 710 тис. грн, у тому числі за наступними головними розпорядниками бюджетних коштів:

  • Виконавчий комітет Одеської міської ради – 22 000 грн;
  • Департамент муніципальної безпеки Одеської міської ради – 88 000 грн;
  • Управління капітального будівництва Одеської міської ради – 6 600 000 грн.

Гроші будуть перекинуті зі статей про реалізацію інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій.

Також сьогодні заплановано позачергове пленарне засідання Одеської обласної ради.

Нагадаємо, що 11 лютого Президент України Володимир Зеленський після доповіді про те, що рівень організації територіальної оборони в Одеській області один з найгірших в країні, дав Сергію Гриневецькому два тижні на організацію штабу териториальної оборони

Відео: Одеська міська рада

 

15.02 10:42

Наш кореспондент вже на місці, чекаємо початку пленарного засідання. Депутати дуже повільно збираються в сесійній залі. Біля мерії незвично пусто.

15.02 10:48

Поки депутати збираються нагадаємо як пройшла вчорашня бюджетна депутатська комісія. Це засідання може претендувати на звання найшвидшого, все засідання вклалося менше ніж в 2 хвилини.

Відео: Одеська міська рада

15.02 10:54

Депутати жартують з приводу того, що вони начебто десь відлетіли за кордон. 

15.02 10:59

Депутатів в залі досі мало, за підрахунками нашого кореспондента схоже кворуму поки нема.

15.02 11:00

Розпочалася пряма відеотрансляція, депутатів досі не так багато.

15.02 11:05

Тим часом Верховна Рада звернулася до ООН, ПАСЕ, ОБСЕ, НАТО, Європарламенту про надання України зброї та посилення санкцій проти Росії.

15.02 11:14

До речі, про бюджети. Вже 24 лютого заплановано засідання виконавчого комітету Одеської міської ради. Поки що єдине питання - внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення «Про затвердження звіту про виконання бюджету Одеської міської територіальної громади за 2021 рік».

15.02 11:25

Затримка вже понад 20 хвилин. Останнім часом затримки сесій, виконкомів та апаратних нарад стають поганою традицією.

15.02 11:28

Починаємо. Зареєстровано 40 депутатів. Кворум є, але запас дуже маленький. Гімн України.

15.02 11:29

Вже 44 присутніх, відсутні 21.

15.02 11:30

Технічні питання: лічильна комісія, секретаріат, редакційна комісія. Олексія Єремиця відсутній, заміна.

15.02 11:33

Порядок денний прийнятий, за - 39. 

15.02 11:34

На сесії присутні представник ДСНС та сил територіальної оборони. 

15.02 11:35

Депутат Ілля Фрейман пропонує взяв слово щоб запитати чи не "обслуговує міська рада рейтинг Зеленського".

15.02 11:39

Фрейман продовжує з місця: "Чому ми зараз прогинаємося під піар Зеленського. Я хочу нагадати, що сьогодні не пулі вбивають, а лікування та тарифи". Також депутат назвав можливу агресію фейками, а Зеленського - королем. 

15.02 11:40

Вадим Мороховський закликав показати, що депутати - розумні люди. 

Роман Сєнік запитав Світлану Бєдрєгу чи сьогоднішні гроші є додатковими до тих, що виділені минулої сесії. Пояснення дуже плутане, але головне - що це зміни в бюджеті, а минулої сесії приймалася сама програма.

Частина депутатів сьогодні не з партійними прапорцями, а з жовто-блакитними. 

15.02 11:47

Анастасія Большедворова про відношення деяких депутатів до державних символів.

Вадим Терещук анонсував ходу 20 лютого (ще одна хода запланована вже на завтра. - Ред.) та запропонував забезпечити засобами зв'язку сховища. Також запропонував зробити щоденні зведення з приводу агресії, за зразком ковідних зведень.

15.02 11:50

Знов Фрейман, начебто відповідає на питання Сеника, але без суті. 

Олег Бриндак анонсував, що виділені приміщення для територіальної оборони - Канатная 33 та 35. 

15.02 11:53

Питання за основу. За - 39. 

Поправка Бриндака щодо включення до рішення конкретних адрес, теж прийнята. 

15.02 11:54

Питання 2. Про звернення депутатів Одеської міської ради. Починає Геннадій Труханов.

Текст звернення читає найстарший депутат ради Олег Філімонов. Перед цим додав від себе - що вони як одесити та депутати мають бути на місці. Повний текст звернення ми розмістимо окремо. 

15.02 12:02

Мер згадує якісь документи часів протистояння Майдану та "антимайдану". Закликає згуртуватися навколо державної символіки. 

15.02 12:03

За звернення - 39 депутатів. 

15.02 12:05

Окремо мер надав протокольне доручення з приводу урочистої церемонії підняття Прапору України. Фактично доручення повторує вчорашній указ президента.

15.02 12:07

Сесію завершено. Гімн Одеси.

15.02 14:10

Повний текст звернення депутатів.

З часів свого заснування Одеса була мирним, багатонаціональним та спокійним містом, осередком взаємоповаги та громадянської злагоди.
Разом із тим Одеса – це місто бойової слави, місто-герой. Цей високий статус здобули наші пращури, і він переконливо доводить: тут ніколи не здавалися.

І сьогодні, коли ми знову складаємо іспит на єдність та патріотизм, кожен із нас має усвідомити свою власну відповідальність за майбутнє нашого міста та нашої Держави.
Одеса – це українське місто, невід’ємна частина єдиної суверенної незалежної України. І ми маємо зробити все від нас залежне, щоб кожна спроба похитнути наші цінності й прагнення була приречена.

Ми, депутати Одеської міської ради, закликаємо всіх одеситів зберігати моральну стійкість та здоровий глузд. Наш страх – це інструмент ворога, і ми не маємо права вкладати його в руки тим, хто хоче порушити мир на нашій землі.

Закликаємо всі політичні сили до єдності, консолідації зусиль, щоб спільно протистояти зовнішньому тиску і не розхитувати політичну ситуацію всередині країни.

Звертаємося до жителів нашого міста і всіх українців із закликом не поширювати панічні настрої та чутки, не піддаватися на інформаційні атаки. Наш спокій допомагає владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту держави та українців.

Вірте в нашу армію та наших дипломатів, які мають достатньо сил і засобів, а також відповідний досвід, щоб відстояти нашу державу.

Ми просимо всіх, хто має таку можливість, підтримати загони територіальної оборони, максимально сприяти їх розбудові. Водночас громадяни мають продовжувати працювати, не змінювати звичайний спосіб життя – це забезпечить нормальну економічну діяльність.

Пам’ятаймо, що в єдності – наша сила! Разом ми переможемо будь-якого ворога – і зовнішнього, і внутрішнього.

Окрім потужного військового арсеналу, наша зброя – це єдність, згуртованість та відданість українській землі, де ми народились та живемо, ростимо дітей та будуємо вільне майбутнє. І сьогодні наш обов’язок – захистити це майбутнє, захистити мир в Одесі та нашому спільному домі – Україні.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Правоохоронці затримали мешканця Одеської області, який намагався незаконно переправити трьох знайомих через державний кордон України. Як повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції в Одеській області, за допомогу товаришам уникнути мобілізації на військову службу в протиправний спосіб, правопорушник зажадав від них по 300 доларів США. Тепер йому загрожує щонайменше сім … читати далi

Правоохоронці затримали заступника начальника відділу поліції Одещини під час отримання ним 2 тисяч доларів США. Про це повідомили у пресслужбі Спецпрокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону. За даними слідства, гроші поліцейський отримав за вплив на уповноважених службових осіб та слідчих щодо непритягнення військовослужбовця до кримінальної відповідальності.  Як зазначили у … читати далi

Восьмий апеляційний адмінсуд задовільнив заяву Міністерства юстиції щодо забезпечення позову про заборону політичної партії "Опозиційна платформа-За життя". Як повідомили у пресслужбі парламенту, зокрема Національному агентству з питань запобігання корупції заборонено здійснювати перерахування бюджетних коштів на фінансування діяльності партії. Зазначимо, Міністерство юстиції України звернулося до Восьмого апеляційного адміністративного суду із адміністративним … читати далi

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення ефективності санкцій, пов'язаних з активами окремих осіб», який Верховна Рада ухвалила 12 травня. Закон встановлює новий вид санкцій у вигляді стягнення в дохід держави активів, що належать фізичній або юридичній особі, а також активів, якими … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР