Більше 90 відсотків одеситів вважають, що Росія веде війну з Україною

19 березня 2022 р. 15:57

Одеса війна

Фахівці кафедри соціології факультету міжнародних відносин, політології та соціології Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова 16 березня опитали 2 тисячі одеситів та з'ясували що більшість містян характеризує події в країні як війну Росії проти України. 

Зокрема такої думки дотримуються 90,8% одеситів, а не згодні з цим твердженням лише 6,4% мешканців. 81% одеситів не вважають війну «спецоперацією», приблизно така ж кількість містян не згодна з тезою, що вона присвячена звільненню України від націоналістів.

Лише 5% згодні з останнім твердженням.

Також, за даними опитування, 90% мешканців вважає, що Одеса в будь-якому випадку - це частина України. Не згодні з цим 3,4%.

Наразі дії Президента України Володимира Зеленського підтримують 93,4% одеситів. Не підтримують 6,2%. 

У якості методу дослідження було застосовано онлайн-опитування (Computer Assisted Web Interviewing) з використанням нової технології RatingBot із запрошенням респондентів до участі в опитуванні у месенджерах Telegram і Viber  на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів, а також телефонне опитування (Computer Assisted Telephone Interview) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. 


Нагадаємо, Служба безпеки України затримала уродженця Одеської області, якого в травні минулого року завербував бойовик незаконного збройного формування терористичних організацій "Л/ДНР".

Раніше кіберполіція Одеської області  викрила зрадника, який передавав окупантам інформацію про військові об’єкти України.  

В Одесі співробітники Служби безпеки України затримали ворожу агітаторку, яка поширювала у забороненій соціальній мережі пропаганду країни-агресора та панічні настрої. 

15 березня в чотирьох населених пунктах морського узбережжя Одещини були зафіксовані вибухи. Під час обстрілів постраждали дві людини.

Нагадаємо, викраденого в Новій Каховці журналіста вивезли у Херсон. Сестра викраденого українського журналіста Олега Батуріна - Ольга змогла трохи дізнатися про долю брата, якого ув'язнили окупанти.

Більше про російське вторгнення у хроніці ІзбірКома

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2022 року. У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Бал ЗНО на контракт", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних … читати далi

Виконавчий комітет Ренійської міської ради ухвалив рішення «Про погодження переліку та тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Центральна міська лікарня Ренійської міської ради»». Подібні рішення ухвалюються щорічно. Так, рік тому, 15 липня 2021 року виконком Ренійської міськради ухвалив рішення № 103 «Про затвердження Положення про платні … читати далi

Шеринг копій цифрових документів в Дії вже доступний у медичних закладах та при отриманні комунальних послуг у найвіддаленіших населених пунктах Одеської області. За інформацією пресслужби Одесбкої ОВА повідомив заступник Начальника Одеської обласної військової адміністрації Костянтин Гой. «Одними з перших медичних закладів забезпечили можливість шерити цифрові копії документів у Дії за … читати далi

В Літньому театрі Міського саду Одеси відкрилася фотовиставка «Янголи Чорного моря» відомого військового фотографа і волонтера Дмитра Муравського. В рамках проєкту представлені 9 фотознімків бойових літаків Повітряних Сил України, зроблені над акваторією Чорного моря. Виставка буде доступна для відвідування протягом наступного тижня. Про це повідомили в Повітряному командування "Південь" Роботи … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР