За п'ять місяців транспортом Одеси скористалися майже 75 мільйонів пасажирів

08 липня 2021 р. 19:31

Одеса транспорт

У січні–травні 2021 року послугами пасажирського транспорту скористалися 74,9 мільйона пасажирів, що, відповідно, на 4% більше від обсягів січня–травня минулого року.

Як зазначили в Головному управлінні статистики в Одеській області, послугами автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) скористалися 15,1 млн пасажирів, що на 6,9% менше від обсягів перевезень пасажирів у січні–травні 2020 р. Міським електротранспортом перевезено на 6% більше пасажирів, ніж у січні–травні 2020 р.

У січні–травні 2021 р. підприємствами транспорту перевезено 10,5 млн. т вантажів, що на 18,7% менше, ніж у січні–травні 2020 р. 

Відправлення вантажів залізничним транспортом порівняно з січнем–травнем 2020 р. зменшилося. Зокрема, відправлення кам’яного вугілля скоротилося на 58,5%, залізної і марганцевої руди – на 54,6%, зерна і продуктів перемолу – на 51,5%, чорних металів – на 43,1%. Разом з цим відправлення коксу зросло у 6,0 раза, нафти та нафтопродуктів – у 2,5 раза, цементу – у 1,8 раза, лісових вантажів – на 50,0%, будівельних матеріалів – на 17,9%, брухту чорних металів – на 15,6%, добрив – на 3,2%.

Підприємствами автомобільного транспорту (без урахування перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) у січні–травні 2021 р. перевезено 1,7 млн. т вантажів, що на 20,8% більше, ніж у січні–травні 2020 р., та виконано вантажообіг в обсязі 259,6 млн ткм, який збільшився на 9,7% порівняно з січнем–травнем 2020 р.

Нагадаємо, Господарський суд Одеської області відкрив провадження у справі до судновласника Delfi про відшкодування збитків у розмірі понад 7 мільйонів гривень.

Громади-мільйонники найбільше коштів виділяють на освіту, наприклад, Київ у січні-березні витратив на цю сферу майже половину бюджету, а Харків та Одеса витрачають на галузь близько 40%. 

Габаритно-ваговий контроль на дорогах Одеської області посилюється з 29 червня, кількість інспекторів Укртрансбезпеки збільшиться майже вдвічі. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Працівники Одеського медичного клінічного центру (Лікарня водників) скаржаться на заборгованість із заробітної плати та невиплату грошей, що мають виплачувати лікарям, які працюють з інфікованими коронавірусом пацієнтами. Як зазначили Центру публічних розслідувань працівники медичного закладу, вони навіть готові до страйку. У Департаменті охорони здоров'я Одеської обласної ради повідомили, що станом на … читати далi

57,6% мешканців міст України називають Президента Володимира Зеленського відповідальним за боротьбу із корупцією. При цьому 81,6% вважають, що він не виконав власних обіцянок щодо боротьби із корупцією. Такі результати соціологічного дослідження, проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у період 29 листопада – 1 грудня 2021 року. Оцінюючи різні установи, до обов’язків … читати далi

Три доби тіло українського моряка тримали на борту судна, яке прибуло до Туреччини. Про це повідомив УНІАН морський юрист Микола Гольбін. За словами юриста, моряк помер, коли судно ще було в Одесі. Про цей випадок йому повідомили громадяни України - члени екіпажу балкера THOR (IMO 9291418, прапор Маршаллові Острови). За … читати далi

За рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у місті Рені та селах Ренійської громади має бути проведена низка робіт. Дві третини цих коштів має піти на капітальний ремонт мереж вуличного освітлення. Відповідні зміни було внесено до бюджету Ренійської громади на 2021 рік під … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР