З Одеського апеляційного суду звільнили п'ятого суддю за місяць

16 червня 2021 р. 08:42

Одеса суд

Вища рада правосуддя розглянула матеріали про звільнення суддів з посад за загальними обставинами, а саме у зв'язку з подачею заяв про відставку.

Серед звільнених суддів є і суддя з Одеської області.

Так, Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення у зв'язку з поданням заяви про відставку Віталія Мандрика з посади судді Одеського апеляційного суду.

Віталій Мандрик здійснював правосуддя в Одеському апеляційному суді з 2004 року. Починав кар'єру судді в Любашівському районному суді Одеської області в 2000 році. В цьому ж році був обраний головою суду.

Як відзначає видання "Я і Закон" - це вже п'ятий звільнений суддя за останній місяць.

Раніше Вища рада правосуддя вже відправив у відставку Наталю Грідіну, Олександра Джулая, Альбіну Кадегроб і Вадима Прибілова.

Нагадаємо, судді Одеського апеляційного суду Альбіна Кадегроб та Вадим Прибілов розглядали апеляційну скаргу Сергія Стерненка та Руслана Демчука в справі про викрадення депутата Сергія Щербича. 

Сергія Стерненка та його соратника Руслана Демчука виправдали за статтею про розбійний напад на депутата Сергія Щербича заради 300 гривень.

Раніше голова Приморського райсуду Одеси поскаржився на обстріл його кабінету саме через справу Сергія Стерненка.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

За перше півріччя 2021 року сталося 53 випадки переслідування активістів, які зафіксував Центр прав людини ZMINA на підконтрольній Україні території. З них 21 випадок стався у другому кварталі року.  Дослідниця ZMINA Анастасія Москвичова звертає увагу, що цьогоріч активістів стали частіше переслідувати – у 2020 році за цей період правозахисники зафіксували 50 інцидентів тиску. Київ залишається … читати далi

28 липня Одеської міська ради ухвалила рішення надати дозвіл Управлінню державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на Люстдорфській дорозі, 55. Позитивному голосуванню депутатського корпусу передували довгі дебати. Адже раніше Держспецзв'язку через суд повернула собі ту частину зазначеної ділянки, на яку претендувала міська влада. 23 червня Господарський суд Одеської області задовільнив позов Спеціалізованої прокуратури … читати далi

В Одеській області створять Національний природний парк «Куяльницький». Таке рішення було прийнято на засіданні Кабміну 28 липня. Статус природного парку має забезпечити збереження, відтворення та ефективне використання природних комплексів й об’єктів у басейні Куяльницького лиману, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність. Нацпарк створять на території … читати далi

Одеська міська рада на пленарному засіданні підтримала питання Про створення Комунальної установи «Одеський муніципальний музей-квартира Михайла Жванецького» та затвердження її статуту. Міський голова Геннадій Труханов розповів, що зустрічався з дружиною Михайла Жванецького Наталею, яка зробила пропозицію побудувати музей в його квартирі в Одесі на Старопортофранківській. Депутати підтримали створення комунальної установи, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР