З 1 січня в Одеській області подорожчає вода

24 грудня 2021 р. 09:43

Одеса тарифи

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затвердила нові тарифи на водопостачання та водовідведення для 45 українських водоканалів, серед який й ТОВ "Інфокс" (філія "Інфоксводоканал"), що забезпечує постачання води мешканцям Одеської області.

Зокрема для Одеської області тариф становитиме 14,9 гривень за кубічний метр без податку на додану вартість,  тобто з податком вийде 17,9 гривень. Зараз одесити та мешканці області сплачують "Інфоксу" 16,4 гривні за кубічний метр з урахуванням ПДВ. 

Водовідведення також подорожчає: до 14,37 без ПДВ за кубічний метр, тобто відповідно 17,24 з ПДВ. Наразі споживачі сплачують 13,58 грн з урахуванням ПДВ.

"Діючі тарифи для ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНФОКС» ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ» були встановлені на засіданні НКРЕКП постановою від 16 грудня 2020 року № 2499 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141», яка набрала чинності 01 січня 2021 року. На зміну тарифів вплинули в першу чергу такі чинники: 1) збільшились обсяги реалізації: з централізованого водопостачання на 1 тис. 525 тис. куб. м або на 1,87 %; з централізованого водовідведення на 15 тис. куб. м або на 0,03 %", - зазначається в обґрунтуванні. 

Нагадаємо, Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси" після нещодавно проведених слухань щодо підвищення тарифів на тепло для своїх споживачів планує зміни вже з 1 січня. 

Одеська міська рада підтримала виділення комунальному підприємству "Теплопостачання міста Одеси" 500 мільйонів гривень на 2022 рік.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

17 серпня загинув військовослужбовець, житель села Баранове Іванівської громади Одеської області - Микола Марченко.  Як повідомив голова громади Віктор Лобач, 24-річний хлопець загинув внаслідок ракетного удару по Дніпропетровській області. "Йому через цю війну назавжди буде 24 роки. А мама - Єфросинія Іванівна залишилась без єдиного сина, дружина без чоловіка і … читати далi

Київський міжнародний інститут соціології опитав українців та з'ясував, що 59% з них в умовах війни дізнаються новини із соціальних мереж. І хоча телебачення зберігає значну популярність, але не домінує, як це було до 24 лютого, - повідомляє Матриця свободи. Дослідження складалося з двох частин: методом щоденного опитування (100 респондентів) та телефонних … читати далi

За всіма формами навчання функціонуватимуть заклади в 17 областях, причому усі заклади загальної середньої освіти Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей працюватимуть за дистанційною формою. Також не працюватимуть за очною формою заклади в Запорізькій та Одеській областях. Про це повідомив міністр освіти України Сергій Шкарлет.  Міністр додав, що, на жаль, 1,3 … читати далi

Кабінет Міністрів України реорганізував чотири міжрегіональні територіальні органи Міністерства юстиції. Про це йдеться у відповідній постанові уряду. Зокрема Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції, яке керувалося з Дніпра приєднали до Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, що керується з Одеси.  Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції з керуванням у Львові приєднали до Південно-Західного міжрегіонального управління … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР