В Одеському районі ввели карантин через моль

11 серпня 2021 р. 13:41

Одеса Чорноморськ

Виконуюча обов'язки голови Одеської районної адміністрації Євгенія Абрамова підписала розпорядження про впровадження карантинного режиму через велику кількість картопляної молі.

Відповідне розпорядження оприлюднено на сайті адміністрації.

Карантин запроваджено з метою проведення винищувальних заходів механічним, агротехнічним і хімічним шляхом у межах: міста Чорноморськ та в селі Бурлача балка, вул. Приморська №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24,2 6, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, пров. Пріморській № № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 19.

Рекомендовано землекористувачам і суб'єктам господарювання всіх форм власності:

  • суворо дотримуватися карантинних вимог на територіях, де запроваджено карантинний режим;
  • надавати послуги з вантажоперевезення лише при наявності карантинного і фітосанітарного сертифікатів;
  • здійснювати систематичний моніторинг земельних угідь, ділянок в період розвитку картопляної молі на предмет виявлення шкідника.

Карантинний режим буде діяти до остаточного знищення вогнищ картопляної молі.

Нагадаємо, Одеська обласна державна адміністрація розглядає можливість стимулювати прискорення вакцинації в територіальних громадах региона, запровадивши премії громадам-лідерам з темпів щеплення населення.

Дітей віком з 12 до 16 років почали вакцинувати в Одеській області цього тижня, втім щеплять насамперед тих, хто планує виїжджати вчитися за кордон. 

В Україні повний курс щеплень пройшли 308 тисяч працівників освітньої сфери, а в Одеській області їх 9 тисяч 606, тобто 10,2% від кількості педагогів регіону. 

Повний курс вакцинації називають ключем до захисту від усіх штамів COVID-19, включно з «Дельта», а найвищий рівень захисту досягається після останньої дози вакцини.

Національна служба здоров’я призупинила оплати 77 лікарням України через те, що вони не виконали вимоги щодо доступності будівель для людей з інвалідністю. 

Центр вакцинації, що з 1 серпня працює в Одеському парку Горького у вихідні, тепер прийматиме громадян щоденно. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Протягом січня-вересня 2021 року співробітниками Одеської митниці виявлено 80 фактів незаконного переміщення через митний кордон України наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.  Про це повідомили у пресслужбі митниці.  До правоохоронних органів України направлено 43 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочинів, передбачених КК України, з них: 18 … читати далi

25 жовтня 2021 року відбулося позачергове засідання Ренійської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Порядок денний містив одне питання - переведення на дистанційне навчання ясла-садка «Ромашка» в селі Долинське Ізмаїльського району Одеської області у зв’язку зі смертю вихованця внаслідок невідомої респіраторної хвороби. Інформація про летальний випадок була отримана … читати далi

Приморський районний суд Одеси визнав повністю доведеною вину начальника одного з будинкоуправлінь Одеської квартирно-експлуатаційної частини району Міністерства оборони України у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Про це повідомили у пресслужбі Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону. За даними прокуратури, посадовець, у 2019-2021 роках, порушуючи вимоги законодавства щодо … читати далi

Медики нарахували в Одеській області 37 нових летальних випадків COVID-19 за добу 25 жовтня та 1 тисячу 605 нових випадків інфікування взагалі.  Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я України.  Відповідно до цих даних Одещина посідає п'яте місце за кількістю померлих та друге за загальною кількістю інфікованих 25 жовтня.  За … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР