В Одеській облдержадміністрації розповіли, де в регіоні найдорожча земля

29 грудня 2021 р. 18:51

Одеса ринок землі

Найдорожче землю на Одещині оцінюють в Роздільнянському районі - 32,7 тисячі гривень в середньому за земельну ділянку, а найдешевша земля в Ізмаїльському - 25,6 тисяч.

Про це повідомив під час апаратної наради в Одеській обладміністрації директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування Дмитро Радулов.

Щодо землі в інших районах, то середня оцінка ділянки землі:

  • 31,1 тис. грн в Подільському,
  • 30,7 тис. грн в Березівському,
  • 30,6 тис. грн в Білгород-Дністровському,
  • 29,6 тис. грн в Болградському та Одеському. 

При цьому за попередніми експертними розрахунками, скасування мораторію на індексацію НГО сприятиме додатковим надходженням до місцевих бюджетів у розмірі 2,2 млрд грн щорічно. В свою чергу, запровадження «мінімального податкового зобов’язання» для власників та користувачів сільськогосподарських земельних ділянок у сферах виробництва та реалізації власної сільськогосподарської продукції має призвести до їх детінізації.

Нагадаємо, станом на початок грудня в Україні укладено 60 тис. 658 угод в рамках ринку землі на загальну суму 2 млрд 671 млн 697 тис. 400 гривень. 

За період від старту ринку землі в Одеській області було зареєстровано 1 тис. 73 земельних правочинів. Площа землі, щодо якої вони зареєстровані в Одеському регіоні складає 2 тис. 932 га вартістю 70 млн 413 тис. 438 гривень.

До 1 липня 2021 року відповідно до пункту 15 Перехідних положень Земельного кодексу України (в різних редакціях) не допускалася купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок, які перебували у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

16 січня на 62 році життя не стало відомого одеського фотографа Олександра Шевчука. Про це повідомили його друзі та колеги у Facebook. Олександр Шевчук народився в Одесі 31 серпня 1960 року. У 1982 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. У 80-х почав займатися фотографією, з 1987 року - фотограф гурту «Провінція» … читати далi

Великі платники податків з початку календарного року зобов'язані стати на податковий облік. Однак у цьому році великі підприємства опинилися на обліку у різних регіонах, непов'язаних з фактичним місцезнаходженням. Окрім того, за новим місцем обліку підприємства мають подавати податкову звітність та виконувати інші обов'язки, а сплачувати податки за місцем попереднього обліку. … читати далi

Центр публічних розслідувань опублікував аналіз опублікованих у 2021 році розпоряджень голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. Розпорядження, підписані головою ради, розміщені на офіційному сайті Одеської обласної ради у підрозділі "Діяльність". Згідно з Законом "Про місцеве самоврядування в Україні" голова районної, обласної, районної у місті ради в межах своїх повноважень видає … читати далi

В аеропорту Одеси прикордонники виявили 32-річну громадянку Таджикистану, яка перебувала у міжнародному розшуку. Про це повідомив пресцентр Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Бази даних міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол спрацювала під час здійснення прикордонного контролю. Інспектори встановили, що її розшукують за участь у терористичній групі. Жінку одразу ж … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР