В Одесі з 1 вересня остаточно запрацюють електронні лікарняні

28 серпня 2021 р. 15:53

Одеса медицина

Систему електронних лікарняних листів впроваджують в Одесі з червня, а з 1 вересня 2021 року вона почне в повному обсязі працювати у всіх міських медзакладах.

Про це стало відомо під час наради з питань впровадження електронних лікарняних листів, що відбулася в Одеському муніципалітеті 27 серпня.

Медичне заключення про тимчасову непрацездатність - це електронний документ, який формується автоматично на основі електронних медичних записів. Даний документ не містить інформацію про попередні діагнози пацієнта, призначене лікування або будь-яку іншу медичну інформацію, у ньому вказані лише період непрацездатності та адміністративна інформація. Лікар завіряє цей документ своїм електронним підписом, після чого він автоматично надходить до електронного реєстру листків непрацездатності Пенсійного фонду.

Електронний лист непрацездатності формується з єдиного електронного реєстру на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність.

Пацієнт, який має проблеми зі здоров'ям, як і раніше, звертається за медичною допомогою. Лікар фіксує в електронній медичній карті пацієнта інформацію про його стан здоров'я та на основі цих даних формує електронний медичний висновок про тимчасову непрацездатність.

Тепер пацієнту не треба буде стояти в черзі, щоб отримати паперовий лікарняний, поставити на нього печатку, а також особисто приносити його на роботу. Роботодавці бачать необхідну інформацію про електронні лікарняні у своєму кабінеті страхувальника (роботодавця) на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. 

У разі, якщо особа має право на грошове відшкодування за період непрацездатності, дані про неї також автоматично передаються в електронну систему для здійснення відповідних нарахувань.

Нагадаємо, у червні подільські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт відносно посадовця, якого викрили у службовому підробленні та зловживанні службовим становищем.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала чотирьох операторів системи розподілу (ОСР) електроенергії на 595 тис. гривень через скарги на своєчасність надання послуг з підключення до мережі. Про це повідомляє НКРЕКП. Згідно з повідомленням, регулятор провів перевірки підприємства з експлуатації електричних мереж АТ … читати далi

Міжнародна організація кримінальної поліції (Інтерпол) визнала, що Росія переслідує режисера Євгена Лавренчука з політичних мотивів та виключила його з бази розшуку. Про це повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. За її словами, дані про Лавренчука видалили, оскільки вони не відповідають статті 3 Статуту Інтерполу, яка забороняє «будь-яке … читати далi

За даними МОЗ, за добу в Одеській області зареєстрували 2 тис. 598 нових випадків захворювання COVID-19, 5 осіб померли. Добою раніше було виявлено 2 тисячі 406 нових хворих. Власне до цього в останнє антирекорд був 2 тисячі 296 нових інфікованих, зареєстрований 27 жовтня 2021 року. Як росла кількість захворювань в … читати далi

У місті Рені у 2021 році розпочали реалізацію трьох проєктів: термомодернізації Центральної міської лікарні, створення служби поліцейських офіцерів громади, в народі прозваних шерифами, та розчищення балки Баланешти. Всі три проєкти минулого року повністю реалізовані не були, і завдання їх завершення доведеться вирішувати в 2022 році. Перша згадка про проєкт реконструкції … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР