В Одесі пропонують провести Всесвітню виставку «Експо-2030»

07 жовтня 2021 р. 09:48

Одеса

Кабінет Міністрів України вирішив подати заявку Міжнародному бюро виставок нa участь України, зокрема Одеси, у відборі країни-кандидата на проведення Всесвітньої виставки «Експо-2030».

Тема запланованої виставки: «Відродження. Технології. Майбутнє», повідомив «Інтерфакс-Україна».

Рішення про місце проведення Всесвітніх виставок ухвалює Міжнародне Бюро Виставок  - Bureau International des Expositions (BIE)  -шляхом таємного голосування.

Подальшу координацію та керування проектом буде здійснювати Організаційний комітет Всесвітньої виставки в Одесі. Туди ввійдуть представники: Міністерства економіки України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства фінансів України та інших міністерств, Одеської Обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради, Одеської міської ради, Інвестиційної ради регіону, Агенції регіонального розвитку Одеської області, ініціаторів проекту ТОВ «Д Груп Експо–2030" та інших представників бізнесу.

Компанію «Д Груп Експо–2030» заснували: Дмитро Старовойтов, Вадим Дашут, Євген Лєвєнберг, Галина Бутова та Вікторія Мельниченко.

Нагадаємо, напочатку 2020 року робоча група з розробки Концепції створення і функціонування зони пріоритетного розвитку (ЗПР) на полях фільтрації презентувала свої напрацювання. 

В квітні 2019 року Одеський міський голова Геннадій Труханов підписав розпорядження про створення робочої групи з питань відновлення і розширення повноцінної діяльності спеціальної (вільної) економічної зони в Одесі.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

25 жовтня 2021 року відбулося позачергове засідання Ренійської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Порядок денний містив одне питання - переведення на дистанційне навчання ясла-садка «Ромашка» в селі Долинське Ізмаїльського району Одеської області у зв’язку зі смертю вихованця внаслідок невідомої респіраторної хвороби. Інформація про летальний випадок була отримана … читати далi

Приморський районний суд Одеси визнав повністю доведеною вину начальника одного з будинкоуправлінь Одеської квартирно-експлуатаційної частини району Міністерства оборони України у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Про це повідомили у пресслужбі Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону. За даними прокуратури, посадовець, у 2019-2021 роках, порушуючи вимоги законодавства щодо … читати далi

Медики нарахували в Одеській області 37 нових летальних випадків COVID-19 за добу 25 жовтня та 1 тисячу 605 нових випадків інфікування взагалі.  Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я України.  Відповідно до цих даних Одещина посідає п'яте місце за кількістю померлих та друге за загальною кількістю інфікованих 25 жовтня.  За … читати далi

Приморський суд Одеси засудив на чотири роки позбавлення волі двох 21-річних чоловіків, але строк буде випробувальним, адже вони повністю визнали свою вину, розкаялися та компенсували постраждалим моральну та матеріальну шкоду. Своїх жертв зловмисники знаходили через сайти ЛГБТ-спільноти, повідомила громадська організація ПРОЖЕКТОР.  В ніч на 6 травня 2021 року 36-річний гей познайомився з … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР