В Одесі помер голова Ради адвокатів

02 листопада 2021 р. 10:35

Одеса помер

Голова Ради адвокатів Одеської області та віце-президент Спілки адвокатів України Йосип Бронз помер вранці 2 листопада в Одесі на 86 році життя. 

Про це повідомили у Всесвітньому клубі Одеситів де Йосип Бронз був членом президентської ради. 

Йосип Бронз у 1967 році закінчив юридичний факультет Одеського університету ім. І.І. Мечникова.

У 1978р. був обраний членом Президії колегії адвокатів; в 1985р. призначений заступником Голови колегії, а з 2012 р. обраний Головою колегії адвокатів.

У жовтні 2012р. обраний Головою Ради адвокатів Одеської області.

У 1989р. брав активну участь у створенні Спілки адвокатів СРСР і на установчому з'їзді був обраний секретарем Спілки адвокатів (від України), а з 1992р. і по теперішній час обирається Віце-президентом нового Міжнародного Союзу (співдружності) адвокатів.

З 1990р. брав участь в створенні Союзу адвокатів України; був обраний Головою комітету з професійної етики та членом Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, а згодом - віцепрезидентом цього Союзу.

Голова дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області, віцепрезидент Спілки адвокатів України, віцепрезидент Міжнародної Спілки (Співдружності) адвокатів, Член Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури при Кабінеті Міністрів України.

Раніше пішов з життя письменник Володимир Рутківський.

На 98-му році життя помер учасник визволення Одеси від фашистських загарбників Микола Московий.

8 серпня помер відомий український художник, директор Одеського художнього музею, депутат Одеської облради Олександр Ройтбурд.

Євген Марчук, який був прем'єм-міністром України та першим чинним головою Служби безпеки України, помер 5 серпня 2021 року від зупинки серця. 

У липні у Нью-Йорку на 98 році життя не стало українського і радянського футболіста, заслуженого тренера УРСР Матвія Черкаського.

Відома одеська журналістка Ірина Голобородько померла 29 червня, на операційному столі в Одесі. 

Напочатку червня пішов з життя соліст-вокаліст Одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного, народний артист України Микола Завгородній.

Онук найстаршого депутата Одеської міської ради, кандидата на посаду міського голови під час останніх виборів, артиста Олега Філімонова Еван Григор раптово помер, граючи у баскетбол.

Колишній міській голова Кілії та голова Кілійської районної державної адміністрації Олег Гречаний помер від ускладнень коронавирусной інфекції.

Раніше ексдепутат Одеської обласної ради та колишній голова Березівської районної адміністрації Олександр Адзеленко помер 11 травня. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Працівники Одеського медичного клінічного центру (Лікарня водників) скаржаться на заборгованість із заробітної плати та невиплату грошей, що мають виплачувати лікарям, які працюють з інфікованими коронавірусом пацієнтами. Як зазначили Центру публічних розслідувань працівники медичного закладу, вони навіть готові до страйку. У Департаменті охорони здоров'я Одеської обласної ради повідомили, що станом на … читати далi

57,6% мешканців міст України називають Президента Володимира Зеленського відповідальним за боротьбу із корупцією. При цьому 81,6% вважають, що він не виконав власних обіцянок щодо боротьби із корупцією. Такі результати соціологічного дослідження, проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у період 29 листопада – 1 грудня 2021 року. Оцінюючи різні установи, до обов’язків … читати далi

Три доби тіло українського моряка тримали на борту судна, яке прибуло до Туреччини. Про це повідомив УНІАН морський юрист Микола Гольбін. За словами юриста, моряк помер, коли судно ще було в Одесі. Про цей випадок йому повідомили громадяни України - члени екіпажу балкера THOR (IMO 9291418, прапор Маршаллові Острови). За … читати далi

За рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у місті Рені та селах Ренійської громади має бути проведена низка робіт. Дві третини цих коштів має піти на капітальний ремонт мереж вуличного освітлення. Відповідні зміни було внесено до бюджету Ренійської громади на 2021 рік під … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР