В Одесі на капітальний ремонт школи на Садовій виділять 58 мільйонів гривень

06 лютого 2021 р. 13:25

ProZorro бюджет тендер

Управління капітального будівництва Одеської міської ради за рахунок коштів бюджету м. Одеси ще у 2020 році розробило проєкт реконструкції Одеської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 75, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Садова, 4.

Як повідомляє пресслужба Одеської міської ради, проєктом передбачається реконструкція 1-2-3-поверхових дворових будівель старого корпусу школи та майстерень у 2-3-поверхових корпусах школи.

Загальна площа будівель до реконструкції – 1 тисяча 177 кв. м, після реконструкції – 1 тисяча 605 кв. м.

У системі електронних закупівель Prozorro зазначено, що на реконструкцію школи буде виділено 58 млн 344 тис. 600 гривень. Початок аукціону відбудеться 22 лютого, закінчити роботи підрядник зобов'язаний до 31 грудня 2022 року.

За проєктом реконструкції передбачається: встановлення пандусів, спеціальних підйомників для людей з порушеннями опорно-рухового апарату; тактильної підлогової плитки, інформаційних таблиць та позначень шрифтом Брайля, спеціальних пристроїв для людей з порушеннями слуху. Всі приміщення пристосовані для навчання дітей з особливими потребами, у т.ч. передбачені інклюзивні санвузли. 

Однак ще в літку пресслужба міськради повідомляла, що роботи з капітального ремонту будівлі загальноосвітньої школи №75 на вул. Садовій, 4 знаходяться на фінальній стадії: проведені зміцнення фундаменту, міжповерхових перекриттів і заміна інженерних мереж, встановлена ​​сучасна система пожежної безпеки, завершуються оздоблювальні та фасадні роботи. Паралельно проводиться закупівля меблів, устаткування та іншого оснащення школи.

Зараз у повідомленні на офіційному сайті міста зазначено, що планується другий етап ремонту школи.

Нагадаємо, фірма депутата Одеської міськради виграла двохмільярдний тендер на будівництво дороги в порт. Підряднику заплатять за будівництво автомобільної дороги загального користування державного значення М-28 Одеса – Южний – /М-14/ з під’їздами.

Також регіональний ландшафтний парк "Тилігульський" оголосив новий тендер для обрання компанії, якій заплатить за реконструкцію з’єднувального каналу між Тилігульським лиманом і Чорним морем на території колишнього Комінтернівського району Одеської області.

Арцизька міська рада планує встановити систему охоронно-попереджувальної сигналізації з відео спостереженням на вулицях громади. Відповідний тендер рада оголосила у системі електронних закупівель Prozorro. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Президент України Володимир Зеленський підтримав пропозицію Служби безпеки України і ввів в дію рішення Ради національної безпеки та оборони про нові санкції проти фізичних та юридичних осіб строком на три роки. Як зазначили в Офісі президента, йдеться про 95 компаній та 13 громадян, серед яких семеро пов'язані з Одесою. Тигран … читати далi

Виконавчий комітет Одеської міської ради ухвалив обмеження в’їзду в Одесу та заборони зупинки і стоянки вантажних автомобілів із дозволеною максимальною масою понад 3,5 тонни на вулицях міста у робочі дні із 7:00 до 10:00 та з 17:00 до 20:00. Відповідне рішення ухвалили члени виконкому на засіданні 22 квітня.  Департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської … читати далi

Українці вважають процес пошуку роботи переважно важким та дуже важким, а 16% людей до 40 років стверджують, що при працевлаштуванні вік — це проблема. Такі дані наводить OLX Робота, згідно з опитуванням понад 8 тис. пошукачів різного віку. І молодші, і старші працівники мають майже однаковий рівень впевненості у своєму … читати далi

В ході роботи восьмої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання були прийняті сім програм для Ренійської громади. Ухвалення шести з них на пленарному засіданні сесії пройшло за спрощеною процедурою. Але при розгляді проєкту рішення «Про затвердження програми фінансової підтримки комунальних підприємств Ренійської міської територіальної громади» розгорілася довга і напружена суперечка. Зауваження з … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР