В мерії запевняють, що електрика в міській лікарні не вимикалась, а морг місту не належить

29 червня 2021 р. 13:19

Одеса Одеська міська рада

Планові роботи з посилення системи електропостачання, що проводилися з 26 по 28 червня у міській клінічній лікарні №11 в Одесі, не вплинули на роботу закладу. 

Про це повідомили у пресслужбі міської ради.  

За ствердженням мерії, усі відділення лікарні забезпечені власними джерелами безперебійного електроживлення і перебували на автономному енергопостачанні.

Тож випадків відключення життєзабезпечуючої апаратури за весь час ремонту не було. Також не зареєстровано випадків смертей пацієнтів, підключених до апаратів штучної вентиляції легенів. У зазначений період на ШВЛ знаходилися три пацієнта ГКБ №11. Вони й наразі підключені до апаратів.

Такі пояснення в мерії надали у відповідь на публікації в засобах масової інформації про вимкнення електрики у морзі лікарні. В мерії зазначили, що патологоанатомічне бюро розташоване за межами території МКЛ №11 і є установою обласного підпорядкування.

"Його персонал і керівництво були завчасно попереджені про терміни проведення планових робіт по посиленню електропостачання та необхідності забезпечити роботу установи на даний період", - зазначається в повідомленні. 

Керівництво департаменту охорони здоров'я Одеської обласної адміністрації ніяк не коментує заяви мерії. 

Нагадаємо, через потужну зливу була знеструмлена частина міста Кілія Ізмаїльського району. Крім того, зупинилися насосні станції, що призвело до припинення водопостачання. 

Після звернення ІзбірКома три медичних заклади погасили борги по зарплаті.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

За перше півріччя 2021 року сталося 53 випадки переслідування активістів, які зафіксував Центр прав людини ZMINA на підконтрольній Україні території. З них 21 випадок стався у другому кварталі року.  Дослідниця ZMINA Анастасія Москвичова звертає увагу, що цьогоріч активістів стали частіше переслідувати – у 2020 році за цей період правозахисники зафіксували 50 інцидентів тиску. Київ залишається … читати далi

28 липня Одеської міська ради ухвалила рішення надати дозвіл Управлінню державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на Люстдорфській дорозі, 55. Позитивному голосуванню депутатського корпусу передували довгі дебати. Адже раніше Держспецзв'язку через суд повернула собі ту частину зазначеної ділянки, на яку претендувала міська влада. 23 червня Господарський суд Одеської області задовільнив позов Спеціалізованої прокуратури … читати далi

В Одеській області створять Національний природний парк «Куяльницький». Таке рішення було прийнято на засіданні Кабміну 28 липня. Статус природного парку має забезпечити збереження, відтворення та ефективне використання природних комплексів й об’єктів у басейні Куяльницького лиману, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність. Нацпарк створять на території … читати далi

Одеська міська рада на пленарному засіданні підтримала питання Про створення Комунальної установи «Одеський муніципальний музей-квартира Михайла Жванецького» та затвердження її статуту. Міський голова Геннадій Труханов розповів, що зустрічався з дружиною Михайла Жванецького Наталею, яка зробила пропозицію побудувати музей в його квартирі в Одесі на Старопортофранківській. Депутати підтримали створення комунальної установи, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР